Προς το περιεχόμενο

E-shop.gr


mindreader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 843
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από ότι έγραψε κάποιος είναι από εχτές το βράδυ κατά τις 1:00 με 2:00 μετά από την ανάρτηση των νέων Crazy Sundays. Προσωπικά το αντιλήφθηκα σήμερα κατά τις 11:00 

Μόλις πριν λίγο έβγαλαν μια ανακοίνωση στο Facebook ότι έχει πρόβλημα ο πάροχος που τους φιλοξενούσε γι αυτό και δεν λειτουργεί ούτε το τηλεφωνικό κέντρο τους. 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02akVYoML8uZCbW8bQ9HQGeBHzUPJDjsTd94iDqtbiJygR45Ea8tvPZg929C4MDAxql&id=100064425024653&sfnsn=mo

Πάντως στην προηγούμενη ανάρτηση στο Facebook για το σημερινό e-shop specials από τα 9 σχόλια μόνο το ένα είναι εμφανές, τα υπόλοιπα τα κρύψανε και δεν ξέρουμε τι έγραφε ο κόσμος. 

Επεξ/σία από 1nsom-n1k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η αναζήτηση για eshop gr από την duck duck go μου βγάζει το αποτέλεσμα που είδατε στο προηγούμενο screenshot, κι όχι την σωστή περιγραφή του site όπως αν ψάξω για το site με Google. Δεν θυμάμαι βέβαια τι έβγαζε παλιότερα, αν έβγαζε την σωστή περιγραφή πριν.  

Επεξ/σία από 1nsom-n1k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω ότι ακόμα δεν λειτουργεί ούτε το site, αλλά ούτε και το τηλέφωνο τους. Ότι λένε και στην ανακοίνωση.
Το πρωί σήμερα κατά τις 9.30 ήρθαν μνμτ στο viber ότι μου παραδόθηκαν κάποιες παραγγελίες. Μπήκα στο site είδα ποιες και πήγα από κει. Πλήρωσα και παρέλαβα, αλλά δε μπορούσε να κόψει απόδειξη/παραστατικό γιατί ήταν ολα down, και να πάω επόμενη μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω είχα 2 παραγγελίες για παραλαβή και δεν μου έδωσαν καμία λόγω συστήματος, ελπίζω να στρώσει σύντομα γιατί η μια παραγγελία επιστρέφει πίσω αύριο αν δεν την παραλάβω...

ΥΓ. Επανήλθε!

Επεξ/σία από bad_freddy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έφτιαξε αλλά γιατί φαινόταν έτσι στο screenshot? Ο πάροχος δέχτηκε επίθεση; Ή δεν δέχτηκε κανείς επίθεση και το πρόβλημα ήταν άλλο; Ρωτάω για να ξέρω αν είναι ασφαλή τα στοιχεία μας. 

Edit : κάπου πήρε το μάτι μου ότι είχε κοπεί οπτική ίνα στην δυτική Αττική γι αυτό είχαν πρόβλημα. 

Επεξ/σία από 1nsom-n1k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να λέμε και λίγο τα καλά του. Τώρα τελευταία το e-shop έχει πάρει τα πάνω του. Το τελευταίο διάστημα έχω κάνει κάποιες παραγγελίες βραδάκι μετά τις 20:00, σε προϊόντα που φυσικά είναι άμεσα διαθέσιμα, και την επόμενη μέρα έχουν φτάσει στην πόλη μου κάπου στην επαρχία. Μου ήρθε ακόμη και μια παραγγελία που έγινε την Παρασκευή και ήρθε κανονικά το Σάββατο. Παλιότερα μου αργούσαν 2-3 μέρες ακόμη και αν τα προϊόντα ήταν άμεσα διαθέσιμα, ενώ για παραδόσεις το Σάββατο ούτε λόγος.

Το μόνο μειονέκτημα που βρίσκω πλέον στο e-shop είναι ότι παρότι έχει μεγάλη ποικιλία προϊόντων, παρόλα αυτά δεν έχει τα πάντα. Πολλές φορές δεν βρίσκω κοινά προϊόντα που πωλούνται παντού, οπότε αγοράζω και από αλλού. Ο κύριος λόγος που τους σώζει είναι ότι έχουν e-shop point στην πόλη μου οπότε δεν πληρώνω μεταφορικά, και επιπλέον υπάρχει άτομο να συνεννοηθώ από κοντά σε περίπτωση προβλήματος.

Επεξ/σία από gokuthelegend
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/5/2023 στις 10:02 ΠΜ, Doubt είπε

Το λινκ γράφει δωρεάν μέχρι 31/10, μήπως ανανέωσαν την προσφορά για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα;

Κατά τα άλλα, μήπως ξέρει κανείς πόσο θα χρεώνουν όταν λήξει η δωρεάν προσφορά; Το e-shop έχει αναφέρει τιμές ή έχει κάποιος εμπειρίες από άλλα καταστήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...