Προς το περιεχόμενο

Ο CEO της Xiaomi θεωρεί ότι με μία αύξηση στις τιμές η εταιρεία θα αποτινάξει τη «ρετσινιά» της φτηνιάρικης μάρκας


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε KoreanW το παρακούρασες πια. Στα λένε συνέχεια οι άλλοι, δεν καταλαβαίνεις, θα στα πω κι εγώ.
ΑΛΛΟ οι διαφημίσεις και ΑΛΛΟ τα promoted apps τα οποία ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙΣ!!

ΕΛΕΟΣ!!!!

  • Like 5
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν το 1999 έδωσα ένα startac και αγόρασα το Samsung sgh600 όλοι με κορόιδευαν που αγόρασα κορεατικό κινητό.Τωρα η Samsung είναι premium όπως και η Huawei που την κορόιδευαν κάποιο ως χαβαη.Μην αποκλείουν κάποιοι ότι αν ισχυει αυτό θα δούμε ανάλογες συσκευές και από την Xiaomi.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tsibosp είπε

Δεν εχω την mediatek εκδοση εχω τον snapdragon. Δεν μου απαντας ομως, τι σχεση εχει οτι ειναι παραεισαγωγη με αυτο που συζητατε με τον αλλο φιλο πιο πανω για τις διαφημισεις στο firmware; Απο την στιγμη που παιρνει ολα τα επισημα update κτλ τι σχεση εχει αν ειναι παραεισαγωγη ή οχι; Γιατι το χρησιμοποιεις αρκετα σαν επιχειρημα και δεν μπορω να διακρινω καποια σχεση. Παιρνω σαν παραδειγμα την δικη μου περιπτωση που δεν ειχα δει ΠΟΤΕ διαφημιση, παρολαυτα αυτο συνεβαινε γτ ειχα κλεισει τις επιλογες, ειναι δλδ οντως μερος του OS τα promoted apps κτλ που λεει ο φιλος πιο πανω και το κινητο τυγχανει να ειναι παραεισαγωγη.

Κοίτα εγώ ποτέ δεν κράτησα στα χιαομεμε την miui πάντα τα ξεκλειδώνω και αν κάποιος από άτομα που θέλουν να τα φτιάξω βάζω ή την mi globe ή την xiaomi.eu διαφήμιση δεν έχω δει ούτε κάποια επιλογή μόνο τα στοκ από την χιαομι +google play τίποτα παραπάνω ούτε chrome ούτε άσχετα πράγματα αλλιώς custom rom (resurrection remix, aicp, aex πακέτο με microg ή mindthegapps) και τέλος ούτε spyware ούτε google tracking κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, KoreanW είπε

yeap

κόπιαρα και το text και βγήκε το font σε παραπάνω μου σχόλιο

όταν τελειώσεις το σχολείο τα ξαναλέμε

Όταν καταλάβεις τι σου λένε τα ξαναλεμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 minutes ago, LIGHT1NG said:

Είσαι λίγο διπολικός πρέπει να το τσεκάρεις λίγο. 

Αυτό με το ΙΜΕΙ σου είπα πως να μου το αποδείξεις ;) όταν μπει η άλλη προσωπικότητα να την ενημερώσεις να την βάλει :D ούτε εγώ έχω προς το παρόν xiaomi το μι μαξ είναι της κοπέλας 😁 αντε καλή τύχη με τον ΜΤΚ κινεζοαλιμπαμπακα που σου πούλησε το 4Α για global

προς το παρόν εγώ είμαι αυτος που αγόρασε από την Ελλάδα και το μόνο που δε μου ζητάς είναι την απόδειξη αγοράς που σε αντίθεση με εσένα και τις δικές σου αγορές, στη δική μου περίπτωση απόδειξη υπάρχει

επίσης έχω βαρεθεί να διαψεύδω με αποδείξεις το καθετί που εσείς που είστε fanboys κατεβάζετε από την κεφάλα σας

αγοράστε μια φορά από ελληνικό κατάστημα και τα ξαναλέμε

υγ: αν σου το χαλάει λίγο παραπάνω, είναι πως η συσκευή που ποστάρω δεν είναι καν δική μου, πρώτον γιατί δε μου κάνουν οι πλαστικούρες και δεύτερον σιγά μην εμπιστευόμαουν ποτέ τα προσπωπικά μου δεδομένα στον Κινέζο

καθείς και τα μέτρα του

Επεξ/σία από KoreanW
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vangelis_D9 είπε

Ρε KoreanW το παρακούρασες πια. Στα λένε συνέχεια οι άλλοι, δεν καταλαβαίνεις, θα στα πω κι εγώ.
ΑΛΛΟ οι διαφημίσεις και ΑΛΛΟ τα promoted apps τα οποία ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙΣ!!

ΕΛΕΟΣ!!!!

Ουτε εσυ ξερεις....ΑΥΤΟΣ ομως ξερει......να γραφει @@ριες.

Εδω εγραψε για σπαιγουεαρ..........αναθεμα και εαν ξερει τι ειναι αυτο(φαλολαδα παντως δεν ειναι),ουτε ενα γκουγκλαρισμα να κανει πριν ποσταρη.

Αλλα ειπαμε παντα θα υπαρχουν αυτοι.........αλλιως τι θα κραζαμε?

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 minutes ago, sakispap said:

ΟΧΙ εσυ και ολοι εμεις ΔΕΝ ξερουμε..............αυτος ξερει.Ξερεις ο γραφικος του νηματος κτλ......

όσα και να γράφεις, ξέρεις πού...

4 minutes ago, Istros said:

Όταν καταλάβεις τι σου λένε τα ξαναλεμε

όχι για πες

όλο μπιπ λέτε τα fanboy και μια ουσία δεν...

Επεξ/σία από KoreanW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Istros είπε

Ίσως κινεζικό και του πέρασαν την global από πάνω.Τσεκαρε το εδώ https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei

Ρε παλικαρε το ιδιο λεμε Ελληνικα μιλαω, το κινητο ΕΙΝΑΙ παραεισαγωγη. Δεν εχω καμμια αμφιβολια επ'αυτου, του εχουν περασει απο πανω την global και συμπεριφερεται σαν Global. Δεν ειναι καμμια απολυτως διαφορα απο ιδια συσκευη που πουληθηκε στην Ελλαδα επισημα. Παιρνει ολα τα updates κανονικα και αυτη την στιγμη φοραει πανω 10.2.3.0 Global Official Stable  (NCFMIXM). Δεν το εχω ακουμπησει το κινητο ποτε, οπως μου ηρθε ειναι κανω μονο τα αυτοματα Updates. Τι σχεση εχουν ολα αυτα που λετε με τις διαφημισεις με τον αλλο το φιλο πιο πανω ρωταω! Οι διαφημισεις ειναι κομματι του OFFICIAL OS, δεν εχει καμμια σχεση αν το κινητο ειναι παραεισαγωγη, απο την ΚΙΝΑ , απο alibaba με τους 40 κλεφτες, αγορασμενο απο το Μαρουσι κτλ. Αυτο λεω τοση ωρα ο Χριστιανος! Ειναι κομματι του OS, εχει επιλογη να τις κλεισεις αν θες, το εχω κανει απο την πρωτη στιγμη και οχι μονο δεν με ενοχλησαν ποτε, ειχα ξεχασει καν οτι υπαρχουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, Vangelis_D9 said:

Ρε KoreanW το παρακούρασες πια. Στα λένε συνέχεια οι άλλοι, δεν καταλαβαίνεις, θα στα πω κι εγώ.
ΑΛΛΟ οι διαφημίσεις και ΑΛΛΟ τα promoted apps τα οποία ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙΣ!!

ΕΛΕΟΣ!!!!

να 'σαι καλά , θα σε λάβω υπόψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, KoreanW είπε

όσα και να γράφεις, ξέρεις πού...

Ναι βρε οτι πεις..........το ρεκορ κραξιματος παντως το κερδισες επαξια σημερα!!!

Πες μας και αλλα να διασκεδασουμε.......ειναι και αποκριες τωρα.....τελευταιο σ.κ. μην παει χαμενο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, KoreanW είπε

προς το παρόν εγώ είμαι αυτος που αγόρασε από την Ελλάδα και το μόνο που δε μου ζητάς είναι την απόδειξη αγοράς που σε αντίθεση με εσένα και τις δικές σου αγορές, στη δική μου περίπτωση απόδειξη υπάρχει

επίσης έχω βαρεθεί να διαψεύδω με αποδείξεις το καθετί που εσείς που είστε fanboys κατεβάζετε από την κεφάλα σας

αγοράστε μια φορά από ελληνικό κατάστημα και τα ξαναλέμε

υγ: αν σου το χαλάει λίγο παραπάνω, είναι πως η συσκευή που ποστάρω δεν είναι καν δική μου, πρώτον γιατί δε μου κάνουν οι πλαστικούρες και δεύτερον σιγά μην εμπιστευόμαουν ποτέ τα προσπωπικά μου δεδομένα στον Κινέζο

καθείς και τα μέτρα του

Και από Αμερική να το αγόραζες η παραγωγή ήρθε απτή Κίνα με άλλα λόγια ούτε ο Αμερικανός ούτε ο Έλληνας έφτιαξε το κινητό με τα χέρια και μετά απλά κότσαρε το global sticker 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 minutes ago, tsibosp said:

Ρε παλικαρε το ιδιο λεμε Ελληνικα μιλαω, το κινητο ΕΙΝΑΙ παραεισαγωγη. Δεν εχω καμμια αμφιβολια επ'αυτου, του εχουν περασει απο πανω την global και συμπεριφερεται σαν Global. Δεν ειναι καμμια απολυτως διαφορα απο ιδια συσκευη που πουληθηκε στην Ελλαδα επισημα. Παιρνει ολα τα updates κανονικα και αυτη την στιγμη φοραει πανω 10.2.3.0 Global Official Stable  (NCFMIXM). Δεν το εχω ακουμπησει το κινητο ποτε, οπως μου ηρθε ειναι κανω μονο τα αυτοματα Updates. Τι σχεση εχουν ολα αυτα που λετε με τις διαφημισεις με τον αλλο το φιλο πιο πανω ρωταω! Οι διαφημισεις ειναι κομματι του OFFICIAL OS, δεν εχει καμμια σχεση αν το κινητο ειναι παραεισαγωγη, απο την ΚΙΝΑ , απο alibaba με τους 40 κλεφτες, αγορασμενο απο το Μαρουσι κτλ. Αυτο λεω τοση ωρα ο Χριστιανος! Ειναι κομματι του OS, εχει επιλογη να τις κλεισεις αν θες, το εχω κανει απο την πρωτη στιγμη και οχι μονο δεν με ενοχλησαν ποτε, ειχα ξεχασει καν οτι υπαρχουν. 

και σκέψου ότι εγώ έχω συσκευή στην οποία δεν έχω περιάξει rom

έχει την αυθεντική προεγκατεστημένη global και έχει διαφημίσεις...

xiaomi telemarketing χαχαχα

1 minute ago, LIGHT1NG said:

Και από Αμερική να το αγόραζες η παραγωγή ήρθε απτή Κίνα με άλλα λόγια ούτε ο Αμερικανός ούτε ο Έλληνας έφτιαξε το κινητό με τα χέρια και μετά απλά κότσαρε το global sticker 

αν αγοράσεις ποτέ από Ελλάδα, ίσως ανακαλύψεις τότε ότι είναι imei verified με global rom και διαφημίσεις

τα ξαναλέμε

Επεξ/σία από KoreanW
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, KoreanW είπε

να 'σαι καλά , θα σε λάβω υπόψη

Αφού είσαι ηλίθιος πεισματάρης, πας στις Ρυθμίσεις, γράφεις στη μπάρα αναζήτησης "διαφ"... ουπς σου έβγαλε ήδη δυο μενού!

 

Screenshot_2019-03-09-14-22-42-996_com.android.settings.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, sakispap said:

Ναι βρε οτι πεις..........το ρεκορ κραξιματος παντως το κερδισες επαξια σημερα!!!

Πες μας και αλλα να διασκεδασουμε.......ειναι και αποκριες τωρα.....τελευταιο σ.κ. μην παει χαμενο!!!

εσύ κάνεις τον ραντανπλαν του fanclub ;

δε χρειάζεται να ντυθείς κιόλας...

χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...