Προς το περιεχόμενο

Ο CEO της Xiaomi θεωρεί ότι με μία αύξηση στις τιμές η εταιρεία θα αποτινάξει τη «ρετσινιά» της φτηνιάρικης μάρκας


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, KoreanW είπε

πού δυσκολεύεσαι;

ακόμα να βάλεις το ΙΜΕΙ έχεις ενα 4Α με ΜΤΚ + stock rom china town alibaba με 40 κλέφτες πες μας ότι το πήρες από infoquest μοντέλο του 2015-16 να γελάω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, billdanos said:

Δeν σας πειράζει που αυτή τη φορά είμαι εγώ με το ποπ κορν στην αγκαλιά ε? 😛 

ρε billdanos

κι εγώ το διασκεδάζω

δεν ήξερα ότι έχει fanboy κι η xiaomi

άρα μπορεί να ανεβάσει τις τιμές με ασφάλεια για τις πωλήσεις LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 minutes ago, LIGHT1NG said:

ακόμα να βάλεις το ΙΜΕΙ έχεις ενα 4Α με ΜΤΚ + stock rom china town alibaba με 40 κλέφτες πες μας ότι το πήρες από infoquest μοντέλο του 2015-16 να γελάω.

μάλλον μόνο από china town rom ξέρεις

για αυτό πρέπει να ασχοληθείς και με τις ελληνικές

χαχαχα

2 minutes ago, LIGHT1NG said:

ασε το παιδι θα μας κουφάνει

χαχαχαχα 

φάε εσυ το spyware και τις διαφημίσεις μπας και πάρεις φτηνά κανένα xiaomi και άσε τα apple για τους άλλους

LOL

Επεξ/σία από KoreanW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, KoreanW είπε

μάλλον μόνο από china town rom ξέρεις

για αυτό πρέπει να ασχοληθείς και με τις ελληνικές

χαχαχα

έλα σε περιμένω https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei

μεμε.png

αγορασμένο από gearbest στα 210 πριν 3 μήνες σχεδόν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με τη σειρά ένα-ένα με τα fanboys

image.png&key=4bee16a1a9464a4ee2a092b710

έχω xiaomi  ;

ένα-ένα αργά κι ας πονάει,θα πάμε και σε αυτό που θες μια και ξέρεις από κινεζιές

Επεξ/σία από KoreanW
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, KoreanW είπε

με τη σειρά ένα-ένα με τα fanboys

έχω xiaomi  ;

ένα-ένα αργά κι ας πονάει,θα πάμε και σε αυτό που θες μια και ξέρεις από κινεζιές

το οτι εχεις γινει ρομπα και ακομα συνεχιζεις να γραγεις οτι ναναι σου λεει κατι..........το οτι σε κραζουν σε βοηθα μηπως.........σπαιγουεαρ............ΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!

Δωσε και αλλο γειτονα!!!!!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, KoreanW είπε

με τη σειρά ένα-ένα με τα fanboys

έχω xiaomi  ;

ένα-ένα αργά κι ας πονάει,θα πάμε και σε αυτό που θες μια και ξέρεις από κινεζιές

την στιγμή που βαζεις ενα redmi 4A πρέπει να έχεις ;) αντε καλη τυχη με την alibabarom ;) sorry infoquest ηθελα να πω αλλα μου ξεφυγε.. α. η info δεν είχε το 4Α παραξενο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

ακόμα να βάλεις το ΙΜΕΙ έχεις ενα 4Α με ΜΤΚ + stock rom china town alibaba με 40 κλέφτες πες μας ότι το πήρες από infoquest μοντέλο του 2015-16 να γελάω.

Ρε παλικαρε για διαφωτισε και μενα τον πτωχο, εχω 1 Νote 4x, δεν εχω δει ποτε διαφημιση που λεει ο φιλος αλλα προφανως γτ ειχα απενεργοποιησει καποια επιλογη, οταν πατησω πανω στο ονομα φακελου μου εχει την επιλογη promoted apps γυρισμενη στο off. Εχω την εκδοση 10.2.3.0 Stable. Τι σχεση εχει οτι το κινητο ειναι παραεισαγωγη με το αν παιρνει ολα τα Updates; "However, the device you purchased is not an official global version and user experience may be affected."   μου λεει στο ΙΜΕΙ Checker. Δεν νομιζω οτι εχει καποια σχεση το ενα με το αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, LIGHT1NG said:

την στιγμή που βαζεις ενα redmi 4A πρέπει να έχεις ;) αντε καλη τυχη με την alibabarom ;) sorry infoquest ηθελα να πω αλλα μου ξεφυγε.. α. η info δεν είχε το 4Α παραξενο.

δηλαδή πόσο είσαι;

αν σου πω ότι έχω τσεκάρει το imei και λέει 

Congratulations! You can be assured the phone you have purchased is the official international version.

τί θα βγει;

εσύ θα λες ότι κόπιαρα το text και ο άλλος ότι λέω ψέμματα...

μα πόσο χρονών πια....

είπαμε fanboy xiaomi, αλλά μια λογική τέλος πάντων

.

υγ: σου το έκανα το χατήρι και δυστυχώς για σένα και τα μερικά fanboy, ούτε ψεκασμένη rom ούτε κινεζοαγορές ούτε κάτι άλλο

αγοράστε μια φορά από Ελλάδα και όχι gearbst και θα δείτε κι εσείς τί σημαίνει official  rom εργοστασιακή προεγκατεστημένη

(by the way, εγώ κόπιαρα το text από το mi.com για αυτό ένα κομμάτι δείχνει με άλλη γραμματοσειρά LOL)

image.png&key=4bee16a1a9464a4ee2a092b710

1 hour ago, sakispap said:

το οτι εχεις γινει ρομπα και ακομα συνεχιζεις να γραγεις οτι ναναι σου λεει κατι..........το οτι σε κραζουν σε βοηθα μηπως.........σπαιγουεαρ............ΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!

Δωσε και αλλο γειτονα!!!!!

σε χαρακτηρίζουν φυσικά  όλα αυτά

Επεξ/σία από KoreanW
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, KoreanW είπε

δηλαδή πόσο είσαι;

αν σου πω ότι έχω τσεκάρει το imei και λέει 

Congratulations! You can be assured the phone you have purchased is the official international version.

τί θα βγει;

εσύ θα λες ότι κόπιαρα το text και ο άλλος ότι λέω ψέμματα...

μα πόσο χρονών πια....

είπαμε fanboy xiaomi, αλλά μια λογική τέλος πάντων

.

υγ: σου το έκανα το χατήρι και δυστυχώς για σένα και τα μερικά fanboy, ούτε ψεκασμένη rom ούτε κινεζοαγορές ούτε κάτι άλλο

αγοράστε μια φορά από Ελλάδα και όχι gearbst και θα δείτε κι εσείς τί σημαίνει official  rom εργοστασιακή προεγκατεστημένη

Και απο Κινα και απο Ελλαδα  αγορασα φιλε........1000 φορες να το γραψω παλι δεν θα το καταλαβεις........στα απο Κινα ΝΑΙ ΕΙΔΑ προετεινομενες,απο Ελλαδα απο ινφο ΟΧΙ!!

Φαν μποι με ποιον να παω εγω......μηλοφωνο 8αρι(εχω τωρα) και mi mix 3(εχω τωρα).

Ακομα δεν απαντησες........σε ερωτησεις αλλων φαν μποις παντως εεεεεεεεεε..........

Επεξ/σία από sakispap
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsibosp είπε

Ρε παλικαρε για διαφωτισε και μενα τον πτωχο, εχω 1 Νote 4x, δεν εχω δει ποτε διαφημιση που λεει ο φιλος αλλα προφανως γτ ειχα απενεργοποιησει καποια επιλογη, οταν πατησω πανω στο ονομα φακελου μου εχει την επιλογη promoted apps γυρισμενη στο off. Εχω την εκδοση 10.2.3.0 Stable. Τι σχεση εχει οτι το κινητο ειναι παραεισαγωγη με το αν παιρνει ολα τα Updates; "However, the device you purchased is not an official global version and user experience may be affected."   μου λεει στο ΙΜΕΙ Checker. Δεν νομιζω οτι εχει καποια σχεση το ενα με το αλλο.

Απλά είναι αγορασμένο το china μοντέλο συνήθως όλα με τον MTK επεξεργαστή είναι έτσι. 

@KoreanW βάλτο σε φωτογραφία με την ζελατίνα ;) όπως τις άλλες 10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 minutes ago, LIGHT1NG said:

Απλά είναι αγορασμένο το china μοντέλο συνήθως όλα με τον MTK επεξεργαστή είναι έτσι. 

@KoreanW βάλτο σε φωτογραφία με την ζελατίνα ;) όπως τις άλλες 10

αβαβα για το xiaomi που δεν έχω αλλά σάς δουλεύω, και εσείς δουλεύεστε LOL

ναι billdanos δείξτους τη φωτογραφία από τις πλαστικούρες κινεζοκινητά της xiaomi που την περνάνε για apple μερικοί 

χαχαχαχα

υγ: τί λέει ,μετά το imei έχει καμιά δικαιολογία ακόμη το xiaomi fanclub ; ...

Επεξ/σία από KoreanW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...