Προς το περιεχόμενο

Τρελές ιστορίες από τρελούς πελάτες


Paris777

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, epp είπε

Τρελες ιστοριες απο τρελους συνάδελφους μετρανε ;

Συναδελφος απο αλλο τμημα , που είχε γενικά ενα θεμα με την ορεξη για δουλειά και την συνεργασία του με ολους τους υπολοιπους αποφασισε να το παει στο επόμενο επιπεδο:

Πηγε στην αστυνομία (εξωτερικό) και εκανε καταγγελία τον μανατζερ του για bullying. Στο καπακι πηγε στο γιατρό και πηρε αναρρωτική καποιες βδομάδες λόγω στρες burn out κλπ.  οπότε εξαφανιζεται χωρίς να ενημερώσει κανεναν για οτιδήποτε. Στο εντωμεταξύ η αστυνομία καλει τον μανατζερ του , ο οποίος δεν ειχε ιδεα του τι ειχε συμβεί, για εξηγησεις. 

Μετα απο καταθέσεις και λοιπα καταλαβαίνουν οτι ηταν "τρολαρισμα" οποτε με το που γυρναει απτην "αναρρωτική" του δίνουν και την απόλυση

Εγώ προσπαθούσα να εξηγήσω σε ξένο στο Λουξεμβούργο πως στην Ελλάδα φορολογούν και τους άνεργους για να διατηρήσουν το μεγάλο και σπάταλο κράτος.

Όσες φορές και αν προσπάθησα δεν το έπιανε καθόλου.

Με κοίταζε σαν εξωγήινο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 λεπτά πριν, skiabox είπε

Εγώ προσπαθούσα να εξηγήσω σε ξένο στο Λουξεμβούργο πως στην Ελλάδα φορολογούν και τους άνεργους για να διατηρήσουν το μεγάλο και σπάταλο κράτος.

Όσες φορές και αν προσπάθησα δεν το έπιανε καθόλου.

Με κοίταζε σαν εξωγήινο.

Αν είσαι άνεργος αλλά έχεις εισοδήματα από ενοίκια φορολογουνται αυτοτελως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, becoming_I είπε

Αν είσαι άνεργος αλλά έχεις εισοδήματα από ενοίκια φορολογουνται αυτοτελως

Η περίπτωση που είχα στο νου ήταν μόνο για αυτοκίνητο μικρού κυβισμού να φανταστείς (τεκμήριο).

Σίγουρα όχι για εισοδηματία.

 

Επεξ/σία από skiabox
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/4/2019 στις 4:29 ΜΜ, agamoi-thytai είπε

Έχω την εντύπωση πως δεν επιτρέπεται να ανεβάζεις βίντεο. Καλύτερα κατέβασε το μη βρεις κανένα μπελά.

Δεν σου κάνει κανείς τίποτα μόνο στην Ελλάδα έχουμε κόλλημα με της κάμερες και καλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Cocomel είπε

Δεν σου κάνει κανείς τίποτα μόνο στην Ελλάδα έχουμε κόλλημα με της κάμερες και καλα

Οι κάμερες παντού στις πόλεις από τους δήμους είναι το πρώτο βήμα για να γίνεις χώρα (και όχι χώρος).

  • Like 4
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πελατισσα σημερα (αν και δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι και πολυ οντοπικ)

- Το εστιατοριο διπλα σας ειναι καλο?
- Ναι αρκετα καλο.
- Ειναι ακριβο?
- Ειναι αναλογικο της ποιοτητας. Μπορειτε να πατε να δειτε ομως και μονη σας, εχει μενου.
- Α μαλιστα. Να σας ρωτησω, εχει γαριδομακαροναδες?
- Τι λετε, ξερωγω? Θα εχει, δεν ξερω.
-  Α δεν εχετε κατσει?
- Εχω, αλλα δεν θυμαμαι.
- Μηπως εχετε καποιον καταλογο?
- Μα ειναι ΔΙΠΛΑ. Πηγαινετε ΔΙΠΛΑ και θα σας λυσουν τις αποριες σας, ειναι η δουλεια τους, εγω δεν εχω σχεση.
 

Επισης, ηρεμηστε λιγο με τα κοινωνικοπολιτικα σχολια, ναι? Ανοιξτε νεο θεμα να τα πειτε εκει. Ευχαριστω.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα κορυφαία είναι αυτό που άκουσα στο gym.

- Μου λένε ξέρεις τι του έκανε αυτού του μα#$α (ιδιοκτήτης του καφέ το οποίο είναι στα 100μ από το gym) ο Χ ;

- Τι;

- Ξέρεις ο Χ μένει στην άλλη άκρη της πόλης.

- Ναι οκ.

- Για αρκετές μέρες έπαιρνε τηλέφωνο στο καφέ για να του πάει παιδί με το παπάκι τον καφέ στο σπίτι.

- και ;

- Μόλις έφτανε και του έδινε τον καφέ του λέει " Α μιας και θα πας πίσω δεν με πετάς μέχρι το gym;" 

 

😂 αυτό γινόταν κάθε μέρα για λίγες εβδομάδες.. 

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δούλευα εισπράκτορας στα ΚΤΕΛ ήταν τότε με την αλλαγή από δραχμή σε ευρώ   βγάζω εισιτήριο σε έναν παππού 80 λεπτά είχε το εισιτήριο μου δίνει ένα ευρώ του δινω το εισιτήριο και του επιστρέφω και 20 λεπτά ρεστα 

Πάω να φύγω και μετά από λίγα δευτερόλεπτα μου φωνάζει έξαλλος Έλλα εδώ με εκλεψες το ευρώ έχει 340 λεφτά το εισιτήριο κάνει 80 λεφτά   μου έδωσες μόνο 20 λεφτά ρεστα!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, skiabox είπε

Εγώ προσπαθούσα να εξηγήσω σε ξένο στο Λουξεμβούργο πως στην Ελλάδα φορολογούν και τους άνεργους για να διατηρήσουν το μεγάλο και σπάταλο κράτος.

Spoiler

Για να αποπληρώσουν ένα μη εξυπηρετήσιμο χρέος προς τους έξω(αυτή είναι ο λόγος που χτίζεις πλεονάσματα ξέρεις, ε).

Ωραίο το θρεντ παιδιά. Συνεχίστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, pirmen56 είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Για να αποπληρώσουν ένα μη εξυπηρετήσιμο χρέος προς τους έξω(αυτή είναι ο λόγος που χτίζεις πλεονάσματα ξέρεις, ε).

Ωραίο το θρεντ παιδιά. Συνεχίστε.

Spoiler

Παιδες μην συνεχιζετε κοινωνικοπολιτικες συζητησεις. στο τελος θα κλειδωθει ενα τοσο καλο θρεντ ανευ λογου κ αιτιας. stay on topic

 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια εποχή δούλευα σε ένα κατάστημα με κλιματιστικά,τοποθετήσεις,συντηρήσεις,βλάβες κλπ.Τον Αύγουστο που είχε πολύ δουλειά κλείναμε ραντεβού για τις συντηρήσεις και πηγαίναμε σε ένα σπίτι ο καθένας(ήμασταν 3 άτομα).Το αφεντικό έλεγε από πριν την τιμή στον πελάτη γιατί πολλοί ήταν παράξενοι.Παω σε ένα σπίτι μια φορά(στην άλλη άκρη του νησιού) και βλέπω έναν παππού από αυτούς που με την πρώτη ματιά καταλαβαίνεις ότι δεν θα έχεις καλά ξεμπερδεματα.Ηταν όλη την ώρα δίπλα μου να βλέπει και να ρωτάει γιατί κάνεις αυτό,γιατί εκείνο κλπ..Επειδή τον έκοψα για περίεργο έκανα τη δουλειά όσο πιο επιμελώς μπορούσα και εξηγούσα όλες τις βλακείες που με ρωτούσε.Το κλιματιστικό ήταν μες την μπιχλα(δεν είχε καθαριστεί ποτέ)και πάνω από 15 χρόνων.Μιλαμε ότι έκατσα κάνα 3ωρο μέχρι να καθαρίσει η μούχλα που είχε πιάσει.Αφου τελειώνω ακολουθεί ο διάλογος

Παππούς:Μπράβο παλικάρι,έκανες καλή δουλεια,τι χρωστάω;

Εγώ:Οτι κανονησατε στο τηλέφωνο,30 ευρώ..

Παππούς:Τι λες ρε μάγκα;30 ευρώ για 2 ώρες;Δηλαδή στο 8ωρο καθαρίζεις 120;Πολλά δεν είναι;

Εγώ:Δεν κανονίζω εγώ τις τιμές,ο Χρήστος (αφεντικό) μου είπε 30 ευρώ,σας ενημέρωσε από το τηλέφωνο..

Παππούς:Δεν ξέρω τι λες εσύ,30 ευρώ δεν δίνω εγώ για αυτή τη δουλειά,πάρε 10 ευρώ και πολλά είναι(5 ευρώ ήταν μόνο η βενζίνη να πάω εκεί..)

Παίρνω τηλέφωνο το αφεντικό του λέω τι γίνεται..Μου λέει προσπάθησε να του πάρεις 20.Τελικα ο παππούς δεν έδινε πάνω από 10 με τίποτα..Αφού δεν έβγαζα άκρη λέω τέλος πάντων δώστε μου αυτά τα 10 να φύγω.Δινει ο μπάρμπας τα 10 ευρώ(σε ψιλά 0,5 και  1 ευρώ)και πετάει το θεικο-Να έρθεις αύριο να καθαρίσεις και τα άλλα 3 αρκοντίσια και θα πάρεις αλλά 20(με ύφος ότι μου έκανε και χάρη). Συγκράτησα τα νεύρα μου,δεν απάντησα και έφυγα.Αυτος πήρε τηλ στο μαγαζί την άλλη μέρα να κανονίσει ραντεβού για τα υπόλοιπα και μάλιστα ζήτησε να πάω εγώ!Όταν κατάλαβε το αφεντικό ποιος είναι του είπε ότι είμαστε φουλ στη δουλειά κ αν θέλει να πάρει τηλ τον άλλο μήνα..

  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλο άσχετο αλλά σχετικό με την βλακεία

Είμαι στο σταθμό τραμ στη γλυφάδα περιμένοντας το τραμ προς κέντρο. Έρχεται μια κυρία ψιλοχαμένη και ακολουθεί η εξής συζήτηση

Κυρία: Συγγνώμη ξέρετε αν απο εδώ μπορώ να πάω Συγγρού-Φιξ?

Εγώ: Κανονικά ναι αλλά επειδή κάνουν έργα, σταματάει μία στάση πριν, στην Κασομούλη.

Κυρία: Και ποιά περιοχή είναι αυτή?

Εγώ: Λίγο πριν το σταθμό Συγγρού --Φιξ. Αλλά έχει και εκεί σταθμό κόκκινης γραμμής. Αν δηλαδή θέλατε να πάτε Σύνταγμα μπορείτε να κατέβετε εκεί.

Κυρία: Και πως λέγεται η περιοχή?

Εγώ: Νέος Κόσμος. Περπατάτε δύο λεπτά απο το Τραμ και μπαίνετε στον σταθμό.

Κυρία: Μα εγώ θέλω να πάω Συγγρού-Φιξ.

Εγώ: Ναι θα κατεβείτε στην επόμενη στάση. Είναι η Συγγρού-Φιξ

Κυρία: Ναι αλλά δεν πάει το Τραμ εκεί.

Εγώ: (με συγκρατημένο εκνευρισμό γιατί έχασα το τραμ και το επόμενο ήθελε 12 λεπτά λόγω Κυριακής) Κυρία μου θέλετε να πάτε Συγγρού-Φιξ σωστά? θα πάρετε το τραμ και θα κατεβείτε στο τέρμα, θα ρωτήσετε κάποιον που είναι ο σταθμός του μετρό και θα πάτε εκεί. Θα μπείτε στο μετρό προς Ανθούπολη και θα κατεβείτε στην αμέσως επόμενη στάση. Είναι ο σταθμός Συγγρού-Φιξ

Κυρία: Ναι και τι περιοχή είναι εκεί που σταματάει το τραμ?

Εγώ: Σας είπα, Νέος Κόσμος.

Κυρία: Όχι Συγγρού-Φιξ?

Εγώ: Όχι αλλά ο σταθμός Συγγρού-Φιξ είναι πολύ κοντά απο το τέρμα του τραμ ακόμα και με τα ποδια. Είναι 10 λεπτά απόσταση. Αν πιστεύετε πως σας μπερδεύουν οι οδηγίες μου πηγαίνετε με τα πόδια. Έχει πινακίδες.

Κυρία: Μπορώ να πάρω το λεωφορείο για να πάω Συγγρού-Φιξ?

Εγώ: Απο εδώ που είμαστε καλύτερα όχι γιατι εκτός απο το ότι δεν ξέρω ποια λεωφορεία μπορεί να σας εξυπηρετούν, λόγω κυριακής είναι και τα δρομολόγια πιο αραιά. Πιστευώ πως ο τρόπος που σας είπα είναι ο πιο εύκολος και σύντομος.

Κυρία: Μπορώ να πάω με το μετρό?

Εγώ: (κοντεύοντας να εκραγώ γιατί έρχεται και το δεύτερο τραμ και κινδυνεύω να το χάσω) Σας είπα. Πάρτε το τραμ, κατεβείτε στο τέρμα και ρωτήστε που είναι το μετρό.

 

Ξύνησε τα μούτρα της σαν να μην την είχα εξυπηρετήσει και πήγε στην διπλανή κυρία "Συγγνώμη ξέρετε πως θα πάω Συγγρού-Φιξ?"

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τυπος φερνει κλειδαρια εξωπορτας διαλυμενη, με την μεγαλη γλωσσα τελειως στραβωμενη, κατι που δειχνει οτι την πορτα την κλωτσησανε για να ανοιξει.

Πελατης: Θελω να αλλαξω αυτη την κλειδαρια.

Εγω: Μα αυτη ειναι διαλυμενη τελειως

Πελατης: Ετσι ηταν οταν την πηρα

Εγω: Αποκλειται να ηταν ετσι η κλειδαρια κυριε

Πελατης: Ετσι ηταν σου λεω, θα σου πω ψεματα?

Εγω: Αποδειξη εχετε?

Πελατης: Την πεταξα

Εγω: Δεν μπορω να κανω κατι τοτε

Πελατης: Α για κατσε εδω την εχω (μου την δινει, την κοιταω)

Εγω: Αυτη ειναι αποδειξη απο αλλο καταστημα!!

Πελατης: Ναι την πηρα απο τον ταδε

Εγω: Πηγαινετε την εκει τοτε, γιατι ηρθατε εδω? (σε αυτο το σημειο αρχιζει και νευριαζει)

Πελατης: Πηγα αλλα δεν μου την αλλαξε και ειπα μηπως μου την αλλαξεις εσυ 

Εγω: Οχι, ειναι απο αλλο μαγαζι και χαλασμενη

Πελατης: Εστω να μου την φτιαξεις, εχεις σφυρια, μεγγενες, ισιωσε την μου

Εγω: Δεν φτιαχνουμε κλειδαριες

Πελατης: (αρχιζει φωνες) ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙΣ, ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ (ποτε δεν ειχε ψωνισει τιποτα)

Εγω: ...

Πελατης: (φευγοντας) ΟΛΟ ΛΕΦΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΖΗΤΑΤΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ

Επεξ/σία από AliasAndrew
  • Like 7
  • Confused 2
  • Sad 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πελάτης εξωτερικού ενώ έχει ενημερωθεί ότι η παλέτα θα φτάσει στο χώρο του μέχρι την Παρασκευή τάδε του μηνός το αργότερο μέχρι τις 15.00.

Τηλέφωνο στις 11.00:

Πελατης: πού είναι η παλέτα;

Εγώ: περιμένετε να τσεκαρω και σας καλώ σε 2'

11.02:

Εγώ: Θα έχει παραδοθεί στην αποθήκη σας περίπου στις 14.00 γιατί έχει κι άλλη στάση πριν από εσας

Πελάτης: Δεν προλαβαινω! Πες στον οδηγό να σταματήσει κάπου στη μέση της διαδρομής, στο τάδε auto grill και να την ξεφορτώσει στο πάρκινγκ και ας φύγει αν δεν μπορεί να την φυλάει, ξεκινάω κι εγώ  με το φορτηγάκι σε 2'

Εγώ:.... Μα δε γίνεται αυτό!!! Τα χαρτια.. Η παραλαβή.. Είναι παράνομο!!!!

Πελάτης: (Ήχος από κινητηρα) Ξεκίνησα παρτον και πες του το γρήγορα (του του του)

Επεξ/σία από vins
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΟΡΥ 1

ΔΕΝ ειναι ιστορια απο δουλεια αλλα στα νεανικα μου ματια φανηκε αρκετα περιεργο και αξιο αναρτησεως 

Ειμαι στο 866 και παω προς μετρο Αγια Μαρινα..Ερχεται ενας κυριος και ακολουθει η συζητηση

Αυτος : Γεια.. Ξερεις πως να παω Συνταγμα απευθειας?

Εγω : Μαλιστα..Κατεβειτε εδω στη σταση θα παρετε το μετρο που θα σας παει απευθειας Συνταγμα..

Αυτος : Μα αλλος μου πε οτι το Γ16 παει..

Εγω : Κυριε το Γ16 παει πλατεια Κουμουνδουρου και τωρα ειστε στο 866 που δεν παει Συνταγμα..

Αυτος : Αρα πως παω κεντρο?

Εγω : Θα παρετε το μετρο απο την Αγια Μαρινα και θα κατεβειτε στο Συνταγμα και θα σας πω κι ολας που ειναι η σταση μη χαθειτε (Παρολου που ηταν η τελευταια σταση)

Αυτος : Οκ

Φτανουμε σταση του λεω εδω κατεβαινετε.. 

Αυτος : Εισαι σοβαρος? Μα εδω δεν ειναι Συνταγμα .. Μου πες οτι θα παει Συνταγμα.. 

Εγω : Σας ειπα οτι θα παρετε το μετρο απο αυτη τη σταση ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΥΝΤΑΓΜΑ .. 

Αυτος : Σκατοπαιδα με βρηκατε μεγαλο και με δουλευετε .. Αφου μου πες θα παει Συνταγμα.. Τωρα παει χαθηκα εξαιτιας σου (Να φωναζει οχι αστεια) 

Εγω : Μαλλον δεν μπορουμε να συννενοηθουμε .. Με συγχωρειτε αλλα δεν μπορω να σας το εξηγησω καλυτερα.. Απλα πατε στο μετρο και ρωτηστε στο γκισε πως παω συνταγμα..

Στα δευτερα φευγει αγανακτισμενος και ρωταει αλλον πως παω Συνταγμα..

ΣΤΟΡΥ 2 

ΔΕΝ ειναι ιστορια απο δουλεια αλλα στα νεανικα μου ματια φανηκε αρκετα περιεργο και αξιο αναρτησεως 

Ερχεται μια στη σταση με περιεργο ντυσιμο για χειμωνα.. Παντοφλα και ρομπα.. Και ακολουθει η παρακατω συζητηση (ημουν μαζι με φιλο)

Αυτη : Γεια σου..

Εγω : Καλησπερα

Αυτη : Να σου πω κατι.. Εχεις κοπελα ??

Εγω : Μαλιστα αλλα δε μπορω να καταλαβω γιατι με ρωτατε κατι τετοιο..

Αυτη : Αα .. Και γω εχω ενα σκιαχτρο που λες.. Ειναι ετσι λεπτο σαν εσενα

Εγω (Εμφανος Σαστισμενος) : ..... Εμμ ενταξει..... (Γουστα ειναι αυτα λεω)

Αυτη : Ξερεις η κορη μου ηταν πολυ λεπτη σαν εσενα και τωρα ειναι σκιαχτρο .. Την εχω στη ντουλαπα μου ... 

Εγω κοιτωντας το φιλο μου που χει αλλαξει 10 χρωματα : Οκει καλη συνεχεια

Ετρεξα σα πουστης.. και αφου παιρνω αλλο λεωφορειο μετα απο κατα 15 λεπτο περπατημα τη βλεπω στη πορτα πρωτη θεση

Αυτη : Γεια και παλι.. 

Και ετσι φιλες και φιλοι πηγα με τα ποδια Ευαγγελισμο μεχρι το σπιτι (40 λεπτα περπατημα)

ΣΤΟΡΥ 3

ΔΕΝ ειναι ιστορια απο δουλεια αλλα στα νεανικα μου ματια φανηκε αρκετα περιεργο και αξιο αναρτησεως 

Ειμαι στο λεωφορειο για αλλη μια φορα και ακουλουθει ο εξης διαλογος απο μια κυρια εμφανως νευριασμενη (Το λεωφορειο πηχτρα μιλαμε ενιωσα σαν να ειμαι στη Κινα)

Αυτη : Παλικαρι πηγαινε πιο κει γιατι εχεις χωρο

Εγω : Συγνωμη αλλα οπως βλεπετε ειμαι ηδη κολλητα με τη κοπελα και δεν με παιρνει να παω πιο κει.. Ειναι φουλ το λεωφορειο

Αυτη : ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ? ΕΧΕΙΣ ΙΣΑ ΜΕ 50 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕΣΑ.. 

Εγω : Εμμ.. Ξερετε ποσο ειναι 50 ποντοι? (Κοιτωντας κατω βλεποντας οτι τα ποδια μου ειναι σχεδον διπλα με της κοπελας) 

Σημειωση : Η τυπισσα στα νιατα της θα λεγε οτι ο δικος μου την εχει 40 εκατοστα και θα ηταν 10 βαζω στοιχημα

Αυτη : Δηλαδη μου λες οτι ειμαι και αγραμματη? Βρε αι στο διαλα πρωι πρωι

Εγω : Οχι απλως λεω οτι εχετε λαθος αντιληψη του μεγεθους και λογικα δε καταλαβαινετε οτι το λεωφορειο ειναι φισκα και κοντευω να γκαστρωσω τη κοπελα τοσο κολλητα που ειμαστε κατι το οποιο δεν νιωθω ετοιμος να κανω μιας και παραειμαι νεος! 

Αυτη : Εχεις ορεξη και για πλακιτσα? ΜΑΛΑΚΑ Ε ΜΑΛΑΚΑ.. Με αφηνεις εξω δηλαδη για να μη πας πιο μεσα? Που στο κατω κατω θα πρεπε να σεβαστεις την ηλικια να κατεβεις να πας και με τα ποδια νεο παιδι

Εγω : Και εσεις μιας και ειστε μεγαλης ηλικιας θα μπορουσατε να χρησιμοποιεισετε τη συνταξη σας για να παρετε ενα ταξι αφου δε κατανοειτε οτι ειμαστε φουλ ηδη..

Αυτη (Σαστισμενη και ετοιμη να με δειρει) : Θα πρεπε να ντρεπεσαιιιιιιιι που θα μου πεις και πως να ξοδεψω τα χρηματα μου .. Ετσι φερεστε σε μια κυριααααααα

Εε και εντελει ευτυχως παρεμβηκε ενας που ειχε ακουσει ολη τη συζητηση και της τα χωσε και ενιωσα μια αγαλιαση .. 

Αυτα .. Συγνωμη για το μακροσκελες κειμενο .. Με πολυ αγαπη ενας σαστισμενος λεωφορειο αναβατης! 

  • Like 13
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...