Προς το περιεχόμενο

AMD RX 5000 Series (RDNA/Navi)


billeiros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ λέω να φτιάξει τον δικό της browser η Amd, ονόματι Milf-fox (προς τιμήν της Lisa, που είναι μεγάλη καψούρα), να τελειώνουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, DEADLAZARUS είπε

Εγώ λέω να φτιάξει τον δικό της browser η Amd, ονόματι Milf-fox (προς τιμήν της Lisa, που είναι μεγάλη καψούρα), να τελειώνουμε...

Lisa Fox «Ann» 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Yeap, μόλις έφαγα και γω μια black screen ενώ ήμουν στο desktop και απλά τακτοποιηούσα τα εικονίδια κάποιων παιχνιδιών που είχα

Οοχιιιιι its back...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι "ηλιου φαινοτερο" το beta test και quality service που κανουμε σαν χρηστες για την NAVI πλατφορμα...πριν βγουν οι κονσολες.

Δεδομενου των αναλογιων δοκιμαζουμε αθελα μας την νεα αρχιτεκτονικη και βοηθαμε την AMD να βελτιωση το compatibility.

ΑΚΡΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!!

Κυκλοφορεις προιοντα για να επανελθεις στην σκηνη...την πατας με την RADEON VII και δεν βαζεις μυαλο.

Ημαρτον ρε LISAki...

Υ.Γ. Απο τους 19.4.1 δουλευει αψογα η RADEON VII...δηλαδη 3 μηνες μετα την κυκλοφορία της.

Επεξ/σία από Azerothakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Yeap, μόλις έφαγα και γω μια black screen ενώ ήμουν στο desktop και απλά τακτοποιηούσα τα εικονίδια κάποιων παιχνιδιών που είχα

εχεις "πειραξει" την μνημη? μια βδομαδα τωρα το μονο προβλημα με μαυρη οθονη ηταν οταν πειραξα τη μνημη. η πλακα ειναι οτι δοκιμασα απο 1900 μεχρι και 1800 και ΠΟΤΕ δεν ειχα οποιοδηποτε προβλημα περα οτι σε καποια ακυρη στιγμη, ειτε παιχνιδι ειτε απλα να χαζευω την επιφανεια εργασιας, εριχνε μαυρη οθονη.

οποτε συνεχιζεται η παραδοση και παραμενω με στοκ μνημη, ειτε σε πρασσινη ειτε σε κοκκινη 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά είχα και εγώ black screen... συνέχεια... δεν μπορούσα να παίξω ούτε LoL ούτε pubg τίποτα... τελικά έκλεισα acceleration discord και chrome και πάλι είχα... ψάχτηκα λιγάκι ακόμα και έκλεισα acceleration του browser του Steam... άνοιξα πάλι του chrome και όλα πάνε ρολόι... ο chrome εμενα προσκοπικά δεν με επηρεάζει... discord και Steam λοιπόν και όλα τέλεια... rx 5700xt Asus Rog Strix

Επεξ/σία από Mosdi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως bug report τους έστειλα χθες, τα περιγραψα κι' όσο πιο αναλυτικά μπόρεσα, καθώς και ένα βιντεάκι. ( αρχικά για το Metro Exodus DX-12 )

Θα δοκιμάσω να κάνω αναπαράσταση και το black screen. 

🤞

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για ακατέβατο 1080 p 60 fps όλα ultra σε όλα τα νέα παιχνίδια τι κάρτα γραφικών προτείνετε? Σκέφτομαι για την 5700 xt. 

Επεξ/σία από Giannis_kan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Giannis_kan είπε

Για ακατέβατο 1080 p 60 fps όλα ultra σε όλα τα νέα παιχνίδια τι κάρτα γραφικών προτείνετε? Σκέφτομαι για την 5700 xt. 

Σε 1080 p με 60 hz οθόνη είναι τελείως overkill η 5700xt. Αν σκέφτεσαι να αλλάξεις οθόνη και να πας σε άλλη με μεγαλύτερο ref rate και ανάλυση τότε ναι αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Giannis_kan είπε

Για ακατέβατο 1080 p 60 fps σε όλα τα νέα παιχνίδια τι κάρτα γραφικών προτείνετε? Σκέφτομαι για την 5700 xt. 

Εγώ βρίσκομαι πάνω από 60fps  στα 2K. Οπότε στα 1080 είναι overkill. Καλύτερα να περισσέψει παρά να μην φτάσει όταν το χρειαστείς λένε στο χωριό μου. Αν έχεις το σύστημα να σηκώνει την 5700χτ πήγαινε σε αυτήν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την οθόνη που έχεις θα κάνεις μια χαρά την δουλειά σου και με μια 2060 >1660ti,super ,. Επίσης περίμενε να δεις και την νέα 5600xt αν δεν βιάζεσαι. Αλλιώς όπως σου είπα αν σκέφτεσαι να πας σε άλλη οθόνη κοιτάς 5700xt. Τι σύστημα έχεις ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Skrez1982 είπε

Με την οθόνη που έχεις θα κάνεις μια χαρά την δουλειά σου και με μια 2060 >1660ti,super ,. Επίσης περίμενε να δεις και την νέα 5600xt αν δεν βιάζεσαι. Αλλιώς όπως σου είπα αν σκέφτεσαι να πας σε άλλη οθόνη κοιτάς 5700xt. Τι σύστημα έχεις ?

Ποτε θα υπαρχει στα καταστηματα η 5600χτ? λεω μεσα φλεβαρη με αρχες μαρτη.

8 λεπτά πριν, geo4sar είπε

Εγώ βρίσκομαι πάνω από 60fps  στα 2K. Οπότε στα 1080 είναι overkill. Καλύτερα να περισσέψει παρά να μην φτάσει όταν το χρειαστείς λένε στο χωριό μου. Αν έχεις το σύστημα να σηκώνει την 5700χτ πήγαινε σε αυτήν. 

Καποια στιγμη λεω να παρω εναν 3600. Τωρα ειμαι σε ιντελ 4πυρηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...