Προς το περιεχόμενο

Καιρικά


Τοξοβόλος___U__K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, micos000 είπε

Το εμπιστεύεστε το windy; Τρεις φορές το συμβουλεύτηκα και ήταν και τις τρεις υπερβολικό σε σχέση με το τι επικράτησε τελικά.

ποιο υπερβολικο απο το METEO δεν εινανι. Εγω εκει εχω καταλυξει πλεον, ηταν το πρωτο που μου εβγαλε αλερτ μια βδομαδα πριν για τον τελευταίο χιονιά. Ανεμους, βροχες τα εχει πολύ καλά. Να σου πω θερμοκρασιες δεν κοιταζω καθόλου, μόνο φαινόμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

48 λεπτά πριν, liakjim είπε

Από τις 17:33 της Κυριακής που πέρασε.

Από τυπικής άποψης σύμφωνοι.

Από άποψη θερμοκρασίας δεν το βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Sibyl είπε

Από τυπικής άποψης σύμφωνοι.

Από άποψη θερμοκρασίας δεν το βλέπω.

Αύριο τέτοια ώρα θα κάνουμε ηλιοθεραπεία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, liakjim είπε

Αύριο τέτοια ώρα θα κάνουμε ηλιοθεραπεία.

το μισώ αυτο το κιτρινο πραγμα στον ουρανό, έχω photic sneeze reflex

Επεξ/σία από great
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και βρηκα το τοπικ θελω να ρωτησω το εξης που το χω απορια καιρο. Περα απο τις ημερισιες προβλεψεις, υπαρχει τροπος προβλεψης του ποτε σταθεροποιειται ο καιρος

Εν ολιγοις ποτε θα κοψει τα κουλα του ο καιρος και θα εχουμε πραγματικη ανοιξη. Η ημερολογιακη ανοιξη παντως να μας λειπει. Περασε και δεν αγγιξε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, therock είπε

Μιας και βρηκα το τοπικ θελω να ρωτησω το εξης που το χω απορια καιρο. Περα απο τις ημερισιες προβλεψεις, υπαρχει τροπος προβλεψης του ποτε σταθεροποιειται ο καιρος

Εν ολιγοις ποτε θα κοψει τα κουλα του ο καιρος και θα εχουμε πραγματικη ανοιξη. Η ημερολογιακη ανοιξη παντως να μας λειπει. Περασε και δεν αγγιξε

Ουσιαστικά αυτό που ζητάς είναι μια κλασσική πρόβλεψη μετεωρολόγου. Δεν αλλάζει κάτι μεταξύ του "ποτέ σταθεροποιειται" και "πότε θα έχουμε φυσιολογικες θερμοκρασίες" χωρίς πολλά σκαμπανεβασματα και ερχομό νέων συστημάτων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ModernAthenian είπε

Τέλος ο παρατεταμένος φετινός χειμώνας. Από αύριο η Ελλάδα μπαίνει σε τροχιά άνοιξης/καλοκαιριού με πάνω από 20 βαθμούς από Παρασκευή.

Οντως η τρολλαρουμε. Αντε σιγα σιγα να πεταμε τα μπουφαν

Σχεδον απριλης μπηκε και ειμαι στο μηχανακι με δυο μπλουζες north face και μπουφαν

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, ModernAthenian είπε

Τέλος ο παρατεταμένος φετινός χειμώνας. Από αύριο η Ελλάδα μπαίνει σε τροχιά άνοιξης/καλοκαιριού με πάνω από 20 βαθμούς από Παρασκευή.

Aυτο ετοιμαζομουν να πω, τελευταια παγωμενη νυχτα αποψε απ οτι φαινεται.

Τον βγαλαμε και φετος το χειμωνα 😀

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι σημερα στρωνει η φαση που το ξερουμε ρε παιδια? Αφου και προηγουμενα διαστηματα εκανε καλες μερες και μετα το χαλαγε. Αν παλι μας τα σκασει και πεσει κανα κυμα κακοκαιριας και ειμαστα με χοντρα μπουφαν για καμια βδομαδα στον Απριλη πως το ξερουμε, το ειπαν καπου

Απλα προσπαθω να καταλαβω πως δουλευουν οι εποχιακες προγωνσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...