Προς το περιεχόμενο

Καιρικά


Τοξοβόλος___U__K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβώς έτσι. 

Προσωπικά τις θεωρώ ιδανικές συνθήκες σχεδόν για τα πάντα. Εξαιρώ το μπάνιο στη θάλασσα για την πλειοψηφία που δε μπορεί ακόμα, αν και το νερό είναι πιο καθαρό απ' ότι θα είναι τον Ιούλιο και τον Αύγουστο που θα μπαίνει ο κάθε πικραμένος/άπλυτος/λαδωμένος μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, dpolal είπε

ΔΕΗ loved your post!!! ❤️

Για το φετινό καλοκαίρι θεωρώ πως είμαι καλυμμένος, πρόλαβα το MyHome Online με τις χαμηλές τιμές, για του χρόνου δεν ξέρω.

Πάντως για να αντιμετωπίσω τη ζέστη δεν τα τσιγκουνεύομαι γιατί μου προκαλεί εκνευρισμό. Και το παγωμένο σπίτι δεν είναι ευχάριστο όσο χαβαλέ και να κάνουμε εδώ, αλλά δε με επηρεάζει τόσο πολύ αρνητικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, phanispal είπε

Για το φετινό καλοκαίρι θεωρώ πως είμαι καλυμμένος, πρόλαβα το MyHome Online με τις χαμηλές τιμές, για του χρόνου δεν ξέρω.

Πάντως για να αντιμετωπίσω τη ζέστη δεν τα τσιγκουνεύομαι γιατί μου προκαλεί εκνευρισμό. Και το παγωμένο σπίτι δεν είναι ευχάριστο όσο χαβαλέ και να κάνουμε εδώ, αλλά δε με επηρεάζει τόσο πολύ αρνητικά.

Δικος μου εισαι εσυ 😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω εγω που ειμαι Φλωρινα χθες ημουν στο τσακ να βαλω κανα ac στο μαγαζι.

Βασικα εχει μια χαζη υγρασια παλι, που κολλαει στο δερμα και δεν αναπνεει. Το καταλαβαινω και απο τα χερια που τα νιωθω σαν βρωμικα που και που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 28/4/2022 στις 9:49 ΠΜ, phanispal είπε

Ακριβώς έτσι. 

Προσωπικά τις θεωρώ ιδανικές συνθήκες σχεδόν για τα πάντα. Εξαιρώ το μπάνιο στη θάλασσα για την πλειοψηφία που δε μπορεί ακόμα, αν και το νερό είναι πιο καθαρό απ' ότι θα είναι τον Ιούλιο και τον Αύγουστο που θα μπαίνει ο κάθε πικραμένος/άπλυτος/λαδωμένος μέσα.

Σε μπανιερα πας για κολυμπι; Διοτι σε μη στασιμα νερα, αυτα περι πικραμενων, απλυτων, λαδωμενων που σου λερωνουν το νερο της θαλασσας, ειναι ουρμπανια απο τις λιγες 😂

1 ώρα πριν, liakjim είπε

Ναι και βροχουλες επίσης 👍

Δωρο Θεου οι βροχες αυτην την περιοδο διοτι γενικα σπανιζουν για αρκετες περιοχες της χωρας και η ξηρασια αυτη την εποχη δεν ειναι καλος οιωνος για τα δαση εν'οψει καλοκαιριου-το ειδαμε και περυσι.

Απο την αλλη, παλι λασποβροχες θα ριξει, αλλα δε βαριεσαι, απο το ολοτελα.

Οι θερμοκρασιες θα ειναι καλες ολη τη βδομαδα (16ρια μεγιστες λεκανοπεδιου σημερα, 20ρια απο αυριο, με ανοδο απο Πεμπτη γυρω στους 24).

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Δωρο Θεου οι βροχες αυτην την περιοδο διοτι γενικα σπανιζουν για αρκετες περιοχες της χωρας και η ξηρασια αυτη την εποχη δεν ειναι καλος οιωνος για τα δαση εν'οψει καλοκαιριου-το ειδαμε και περυσι.

Απο την αλλη, παλι λασποβροχες θα ριξει, αλλα δε βαριεσαι, απο το ολοτελα.

Οι θερμοκρασιες θα ειναι καλες ολη τη βδομαδα (16ρια μεγιστες λεκανοπεδιου σημερα, 20ρια απο αυριο, με ανοδο απο Πεμπτη γυρω στους 24).

Λάθος tag έκανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, BackFromHell είπε

Σε μπανιερα πας για κολυμπι; Διοτι σε μη στασιμα νερα, αυτα περι πικραμενων, απλυτων, λαδωμενων που σου λερωνουν το νερο της θαλασσας, ειναι ουρμπανια απο τις λιγες 😂

Δωρο Θεου οι βροχες αυτην την περιοδο διοτι γενικα σπανιζουν για αρκετες περιοχες της χωρας και η ξηρασια αυτη την εποχη δεν ειναι καλος οιωνος για τα δαση εν'οψει καλοκαιριου-το ειδαμε και περυσι.

Απο την αλλη, παλι λασποβροχες θα ριξει, αλλα δε βαριεσαι, απο το ολοτελα.

Οι θερμοκρασιες θα ειναι καλες ολη τη βδομαδα (16ρια μεγιστες λεκανοπεδιου σημερα, 20ρια απο αυριο, με ανοδο απο Πεμπτη γυρω στους 24).

Στον καταραμένο τοπο Μάη μηνα βρέχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αισθητή πτώση σήμερα. Περίπου 10 βαθμούς κάτω απο την προηγούμενη εβδομάδα. Μπήκε θέρμανση μέρα μετά απο καιρό και αργότερα θα ανάψει και ο ηλιακος γιατι το νερό είναι κρύο .

Επεξ/σία από petrakiskap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...