Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικά Ποδήλατα


fogeo933

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η επιδοτηση ηλεκτρικου ποδηλατου ισχυει ακομα? Αν παρω κατι με δοσεις πιστωτικης μπορω να καταθεσω το παραστατικο και να μου επιστραφει το ποσο της χρηματοδοτησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει πάρει κάποιος από τους insomniacs λεφτά από την επιδότηση;; 

πέρα από τα 2-3 άτομα που είπαν σε γκρουπ στο φβ ότι πήραν τα λεφτά, δεν βλέπω να κινείται το πράμα... 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, koulouri είπε

έχει πάρει κάποιος από τους insomniacs λεφτά από την επιδότηση;; 

πέρα από τα 2-3 άτομα που είπαν σε γκρουπ στο φβ ότι πήραν τα λεφτά, δεν βλέπω να κινείται το πράμα... 

Ακόμμη περιμένω κ δεν δίνουν καμία πληροφορία. Απλά πώς κάποια στιγμή θα καταθέσουν το ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισο λεπτο εμεις μπορουμε πλεον να καταθεσουμε ή κλεισανε οι αιτησεις. Θελω να ξερω αν αποφασισω να παρω κατι τωρα πως να κινηθω

Οποιαδηποτε πληροφορια παιδια θα εκτιμηθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Για να είσαι σίγουρος πάρε τηλέφωνω η στειλε email

THΛ. 2131513640
2131513643
2131513128
2131513139

EMAIL : [email protected]

Επεξ/σία από Nemessis44
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vali είπε

Οι αιτήσεις είναι ανοιχτές, χθες τους ρώτησα εγώ.

Ξερεις κατι παραπανω? Γενικα εγω παιδια κοιταζω προιοντα απο Κωτσοβολο/mediamarkt που ειναι εμπορικα κανουν δοσεις και ετοιμοπαραδοτα. Αν παρω απο εκει, μετα τι διαδικασια ακολουθω για να παρω τη πριμοδοτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήτησε πρώτα από ένα κατάστημα να σου στείλει μια προσφορά για το ποδήλατο που σε ενδιαφέρει. Κάνε την αίτηση στην ιστοσελίδα του κινούμαι ηλεκτρικά. Λογικά σε 30-40 μέρες θα σου εγκρίνουν την αίτηση και προχωράς στην αγορά. Στέλνεις ηλεκτρονικά τα παραστατικά της αγοράς και ότι βεβαιώσεις απαιτούνται και περιμένεις(αρκετά) μέχρι να σου πιστώσουν την επιδότηση. Υπόψιν ότι αν σου εγκρίνουν την επιδότηση μπορείς να αγοράσεις το ποδήλατο και από διαφορετικό μαγαζί από αυτό που είχες αρχικά επιλέξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν το θελω να το παρω τωρα πρεπει να περιμενω 30 με 40 μερες. Περα οτι συνηθως οι προσφορες δε κρατανε καν τοσο εγω θελω να κανω αμεσες αγορες γενικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λογικό είναι να περιμένεις για να δεις αν εγκριθεί η αιτησή σου, γιατί υπάρχει και το ενδεχόμενο απόρριψης.  Επίσης στείλε τους ένα Μάιλ(απαντούν σε μια μέρα) μήπως και δεν υπάρχει η δυνατότητα επιδότησης αν το τιμολόγιο αγοράς είναι προγενέστερο της έγκρισης. Ενημέρωσε και εδώ αν θέλεις τι θα σου απαντήσουν μήπως βοηθηθούν και άλλοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σε καταστημα κοτσοβολου και μου δωσαν προσφορα για το xiaomi Που θελω, αλλα ειδα και στη βιτρινα ενα fiat 500 ηλεκτρικο ποδηλατο που εχουν με ενα κατοσταρικο παραπονα. Εχει κανεις ιδεα αν αξιζει περισσοτερο. Επειδη θελω να στειλω τη προφορα στο κρατος για να προχωραω και δε προλαβαινω να δω αναλυτικα, αυτο που με ενδιαφερει ειναι αν ξερει καποιος να μου πει

Xiaomi QiCycle διαφορα με το ευρωπαικο τους μοντελο (Το Eu το χουν 999) και διαφορες απο το Fiat, ωστε να καταληξω στο μοντελο και να προχωρησω τη διαδικασια

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ε1 τι το θελουν στα δικαιολογητικα, θα δωσουν την επιδοτηση με βαση τα εισοδηματικα κριτηρια?

επισης ζηταει μια δηλωση να ανεβασεις. Δηλωση περι τινος θεματος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, therock είπε

Το ε1 τι το θελουν στα δικαιολογητικα, θα δωσουν την επιδοτηση με βαση τα εισοδηματικα κριτηρια?

επισης ζηταει μια δηλωση να ανεβασεις. Δηλωση περι τινος θεματος?

Ξερω πως για να παρεις την επιδοτηση δε πρεπει να χρωστας/να εχεις οφειλες στην εφορία!
Ισως συνδεεται με το Ε1 που ζητανε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...