Προς το περιεχόμενο

AOC 24G2U Gaming monitor


stelios69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, Dreamingod είπε

Ναι καλή ιδέα αυτή με την ηχογραφηση, για να έχουμε αποδεικτικο στοιχειο

Παίζει να φας μήνυση με ηχογράφηση όμως, αν θέλουν να το παν εκεί. Δεν μπορείς να ηχογραφήσεις κάποιον χωρίς συγκατάθεση. Εκτός αν του πεις πρώτα ότι θέλω να ηχογραφήσω για αποδεικτικά στοιχεία και συμφωνήσει..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

Ελάχιστη, παλιά θεωρούνταν «αναβάθμιση» από 1366Χ738 60hz σε 1080P 75hz 

ψιλο-ρητορικη ηταν η ερωτηση επειδη μου ειχε δωσει ενας φιλος μια 75hz...προσωπικα με τα βιας ειδα αλλαγη απο τα 60...οποτε για μενα δεν εχει νοημα...αλλα ισως εγω ειμαι ολιγον τυφλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panagiotis54 είπε

ψιλο-ρητορικη ηταν η ερωτηση επειδη μου ειχε δωσει ενας φιλος μια 75hz...προσωπικα με τα βιας ειδα αλλαγη απο τα 60...οποτε για μενα δεν εχει νοημα...αλλα ισως εγω ειμαι ολιγον τυφλος

Ούτε εγώ έχω δει διαφορά πάντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yiannis1991 είπε

Παίζει να φας μήνυση με ηχογράφηση όμως, αν θέλουν να το παν εκεί. Δεν μπορείς να ηχογραφήσεις κάποιον χωρίς συγκατάθεση. Εκτός αν του πεις πρώτα ότι θέλω να ηχογραφήσω για αποδεικτικά στοιχεία και συμφωνήσει..

Ναι έχεις δίκιο, έτσι και αλλιώς και εγώ όταν συμφώνησα με αυτό δεν το είπα στα σοβαρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, yiannis1991 είπε

Παίζει να φας μήνυση με ηχογράφηση όμως, αν θέλουν να το παν εκεί. Δεν μπορείς να ηχογραφήσεις κάποιον χωρίς συγκατάθεση. Εκτός αν του πεις πρώτα ότι θέλω να ηχογραφήσω για αποδεικτικά στοιχεία και συμφωνήσει..

Ε πατήθηκε το κουμπί, αυτοί με ρώτησαν για τις κάμερες στο μαγαζι? Ε το παίζεις λίγο τρελός εκεί. :P ή  κάτι ακόμα καλύτερο βάζεις φίλο σου να έρθει μαζί και το παιζεις youtuber vlogger οτι και καλά πας να παραλάβεις την οθόνη και βγάζεις βλογκ. Τους το πλασαρεις οτι θα γίνει και διαφήμιση

 

*Αλλαξε

 όντως ο νόμος πριν 10 περίπου χρόνια λόγω πολιτικού προσώπου τότε και διαφόρων γεγονότων που είχαν γίνει. Καταλαβαίνει κανείς το γιατί.  Παλιά δεν ίσχυε κάτι περι άδεια κλπ. Στο εξωτερικό έχει σώσει ζωές η ηχογράφηση ειδικά σε περιπτώσεις ψεύδους καταγγελίας 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Ε πατήθηκε το κουμπί, αυτοί με ρώτησαν για τις κάμερες στο μαγαζι? Ε το παίζεις λίγο τρελός εκεί. :P ή  κάτι ακόμα καλύτερο βάζεις φίλο σου να έρθει μαζί και το παιζεις youtuber vlogger οτι και καλά πας να παραλάβεις την οθόνη και βγάζεις βλογκ. Τους το πλασαρεις οτι θα γίνει και διαφήμιση

*Αλλαξε

 όντως ο νόμος πριν 10 περίπου χρόνια λόγω πολιτικού προσώπου τότε και διαφόρων γεγονότων που είχαν γίνει. Καταλαβαίνει κανείς το γιατί.  Παλιά δεν ίσχυε κάτι περι άδεια κλπ. Στο εξωτερικό έχει σώσει ζωές η ηχογράφηση ειδικά σε περιπτώσεις ψεύδους καταγγελίας 

Για την κάμερα το γράφει στο μαγαζί ότι ο χώρος βιντεοσκοπείται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

Για την κάμερα το γράφει στο μαγαζί ότι ο χώρος βιντεοσκοπείται..

Και μολις μπει στο μαγαζι ο χωρος θα ηχογραφειται 🤪

Εχουμε κανενα νεο για παραλαβη απο eshop?

 

Επεξ/σία από Nero55
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, yiannis1991 είπε

Για την κάμερα το γράφει στο μαγαζί ότι ο χώρος βιντεοσκοπείται..

Ε και πάλι εγώ βλογκερ ινσταγκραμερ θα το παίξω αλλά σε ύφος Φουσεκη. Και ακόμα καλύτερα βρήκα μια φίλη να το παίξει αυτή ινφλουενσερ και καλά (τεράστιο τρολοπαιδο κ αυτή) να κρατάει τη καμερα. Είμαστε έτοιμοι. 

Άντρες υπαλλήλους έχει μέσα θα μπει πρώτη αυτή δεν θα πουν τίποτα να είστε σίγουροι γι αυτό. ;)

Σοβαρά τώρα επειδή με το eshop είχα ένα θεματακι πριν χρόνια με ένα προϊόν και στη ζωή μου είμαι και λίγο τρολ, σοβαρό τρολ θα το κάνω για τη καφριλα κιόλας. :D

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, Nero55 είπε

Και μολις μπει στο μαγαζι ο χωρος θα ηχογραφειται 🤪

Εχουμε κανενα νεο για παραλαβη απο eshop?

Τιποτα ακομη. Απο βδομαδα μαζι με κορονοϊό.

Επεξ/σία από RasAlGhul
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, RasAlGhul είπε

Τιποτα ακομη. Απο βδομαδα μαζι με κορονοϊό.

Μιας και είχα δουλειά δίπλα από το κατάστημα μπουκαρα και ρώτησα. Αυτή τη βδομάδα παραλαμβάνουν μου είπε. Μεσοβδόμαδα μάλλον. Για παραλαβή, λογικά όσοι είναι Αθήνα θα παραλάβουν ίσως και την ίδια ημέρα οι υπόλοιποι (εκτός) Παρασκευή την επόμενη κλπ. Έγινε λέει χαμός με τις παραγγελίες. Δε "περίμεναν" λέει τόση ζήτηση. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, RasAlGhul είπε

Ναι για αυτο την εβγαλαν στα 170. Και σιγουρα δεν διαβαζουν insomnia 🤣

Ξέχασα να του αναφέρω για την " Αναμένεται παραλαβή 3.Φεβρουαριου " περιγραφή που υπήρχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...