Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 23/10/2018 στις 10:49 ΠΜ, FeelsBadMan είπε

Κι εμενα σημερα βγηκε στο site που κατατασσομαι, Σαμος 298 Μ/Κ ΤΠ λέει. Το εiδα πριν καμια ωρα, τώρα πεταει error. Αν καποιος εχει εμπειρια απ'αυτη τη μοναδα ας πει τι παιζει. Τουλαχιστον ειναι διπλα στο αεροδρομιο απ'οτι ειδα 🤔

Παραμεθόριος ή ζούγκλα ή απλά ήσυχα αν προτιμάς.

Το τι θα συναντήσεις σε κάθε μονάδα, αλλάζει συναρτήσει του χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

41 λεπτά πριν, Giorgos-g7 είπε

καλησπερα παιδες , ηρθε και εμενα η ωρα για την θητεια μου, μπαινω ΧΙΟ 297 Μ/Κ ΤΠ στις 14-11, εχει κανεις ιδεα τι παιζει εκει??? 

Τι μοναδα εισαι να σου πω οτι ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. υπαρχει κανεις που να παρουσιαζεται 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος) στης 12/11 απο κρητη?? Αν ναι εχει βρει κανεις κανα δρομολογιο απο κρητη καραβι η αεροπλανο? Γιατι με καραβι δεν βρισκω κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/10/2018 στις 7:01 ΜΜ, sir ImPeCaBlE είπε

Περάστηκαν σε εμένα. 572ο Μηχανοκίνητο Τάγμα Πεζικού (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ). Μου αρέσει που μας βάζουν να δηλώσουμε που θέλουμε να παρουσιαστούμε. Ωραία αρχίσαμε...

Φιλαράκι μια χαρά είναι εδώ να ξες. Απλά πάρε αντικουνουπικα γιατί το κουνούπι πάει σύννεφο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cask είπε

καλησπερα. υπαρχει κανεις που να παρουσιαζεται 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος) στης 12/11 απο κρητη?? Αν ναι εχει βρει κανεις κανα δρομολογιο απο κρητη καραβι η αεροπλανο? Γιατι με καραβι δεν βρισκω κατι

Ενα φιλαρακι μου ειχε πει.Αμα δεις το χαρτι σου να γραφει ροδο να ευχεσαι οταν πας να μην σε στειλουν καστελοριζο.Τραγικες οι ιστοριες απο εκει

1 ώρα πριν, Swtos10 είπε

Φιλαράκι μια χαρά είναι εδώ να ξες. Απλά πάρε αντικουνουπικα γιατί το κουνούπι πάει σύννεφο 

Αντικουνουπικα και τωρα που ειναι χειμωνας?Ρωταω γιατι λιγο πιο βορεια θα ειμαι εγω.Λαγος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, wazedi είπε

Ενα φιλαρακι μου ειχε πει.Αμα δεις το χαρτι σου να γραφει ροδο να ευχεσαι οταν πας να μην σε στειλουν καστελοριζο.Τραγικες οι ιστοριες απο εκει

Αντικουνουπικα και τωρα που ειναι χειμωνας?Ρωταω γιατι λιγο πιο βορεια θα ειμαι εγω.Λαγος...

Πάρε γιατί Έβρο θα δεις πράγματα ζωντανά που δεν έχεις ξαναδεί. Πέρα από τον καιρό. Είδα τέλη Απριλίου 1 και 30 το μεσημέρι στην σκοπιά μου ήρθαν κουνούπια τίγρεις τεράστια να κάτσουν απάνω μου ...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, aris1986 είπε

 Είδα τέλη Απριλίου 1 και 30 το μεσημέρι στην σκοπιά μου ήρθαν κουνούπια τίγρεις τεράστια να κάτσουν απάνω μου ...

O Χριστός και η Παναγία!

Σου έδωσαν τιμητική τουλάχιστον για έκθεση σε υψηλό κίνδυνο και αντίξοες συνθήκες;

Επεξ/σία από Vasivouzoukos
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Vasivouzoukos είπε

O Χριστός και η Παναγία!

Σου έδωσαν τιμητική τουλάχιστον για έκθεση σε υψηλό κίνδυνο και αντίξοες συνθήκες;

Τίποτα ήταν "σκοτεινά" χρόνια τότε. Ούτε μεταθέσεις μετά από 5 μήνες κτλπ. Κακοί άνθρωποι και καριεριστες τα ανώτερα στελέχη (έκαναν την παραμεθόριο τους).

4 μέρες τιμητική είχα πάρει από τον Φραγκο Φραγκούλη (αρχηγό ΓΕΕΘΑ) σε ένα φυλάκιο τέντα τότε. Μου τις έδωσαν αναγκαστικά τις τελευταίες 5 μέρες και με το ζόρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα!

Ήρθε η ώρα να παρουσιαστώ και εγώ 12-11 592 Μ/Π ΤΠ (Λιτόχωρο). Είναι καμία άλλη σειρουλα για εκεί?😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς αφού μπούμε στην μονάδα τοποθέτησης αν μπορούμε να κάνουμε αίτηση για άλλη περιοχή; 

Επισης γνωρίζει κανείς πως είναι στο 595 Α/Μ ταγμα πεζικου στο Κιλκίς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...