Προς το περιεχόμενο

Death Stranding [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

DEATH STRANDING UPDATE V 1.01 OUT NOW


 

τί εννοείς διπλά κλικ;
με τί gamepad παίζεις;

Με του Xbox One. Και είδα στο Steam ότι το έχουν πολλοί αυτό το θέμα και στέλνουν tickets στο support. Μάλιστα, το support έχει απαντήσει κιόλας ότι το κοιτάνε ήδη το θέμα. Πιστεύω δεν θα αργήσει το fix.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 692
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

40 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Με του Xbox One. Και είδα στο Steam ότι το έχουν πολλοί αυτό το θέμα και στέλνουν tickets στο support. Μάλιστα, το support έχει απαντήσει κιόλας ότι το κοιτάνε ήδη το θέμα. Πιστεύω δεν θα αργήσει το fix.

ναι αυτό ήρθα να γράψω, ότι κατάλαβα! Το κάνει και σε μένα και γω με του xOne παίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, xtrmsnpr είπε

ναι αυτό ήρθα να γράψω, ότι κατάλαβα! Το κάνει και σε μένα και γω με του xOne παίζω.

Είναι σπαστικό ώρες-ώρες. Πατάς το (X) μία φορά για να ανέβει στην μηχανή και ο Sam: Ανεβαίνει στην μηχανή, κατεβαίνει από τη μηχανή και άμα λάχει ρίχνει και κανένα μπουκέτο στον αέρα.🤣 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, maniacos93 είπε

Είναι σπαστικό ώρες-ώρες. Πατάς το (X) μία φορά για να ανέβει στην μηχανή και ο Sam: Ανεβαίνει στην μηχανή, κατεβαίνει από τη μηχανή και άμα λάχει ρίχνει και κανένα μπουκέτο στον αέρα.🤣 

Βασικά παρατήρησα τώρα μετά από 12 ώρες ότι και το LT+RT κάνουν νερά, όταν πάω να κρατήσω ισορροπία..Δοκίμασα και τα 4 gamepads και το κάνουν, λες και δε τα πατάω μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Βασικά παρατήρησα τώρα μετά από 12 ώρες ότι και το LT+RT κάνουν νερά, όταν πάω να κρατήσω ισορροπία..Δοκίμασα και τα 4 gamepads και το κάνουν, λες και δε τα πατάω μαζί.

Είναι θέμα του game. Δεν φταίνε τα gamepads. Και ναι, έχει θέμα με όλα τα κουμπιά όχι μόνο με το (X) που ανέφερα ως παράδειγμα. Εγώ δοκίμασα το χειριστήριο και σε άλλα games και δεν είχα θέμα. Οπότε γι' αυτό λέω με σιγουριά ότι φταίει το game. Αναμένουμε fix.

Παρεπιπτόντως, με το σημερινό patch δεν είδα κάποια διαφορά αλλά όπως είπα δεν είχα κάποιο θέμα εξαρχής εκτός από αυτό το θέμα με το χειριστήριο.

Επεξ/σία από maniacos93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Eαν πατησετε x + o νμζ χωρευει και ζειμπεκικο..

greek GIF

Δεν υπάρχει Ο στου Xbox 😝

Btw έφτασα chapter 3..μου πήρε μόλις 14 ώρες για να πάω 5 αστεράκια τα knots και έχω να πω πως ο Κοτζίμας πείραξε τον χάρτη! Από την αρχή φαινόταν λίγο αλλαγμένος.Στο chapter 3 παίζει να έμεινα κάπου +20 ώρες όταν έπαιζα στο PS4, με τόσους δρόμους που έχει να χτίσεις. Γι'αυτό και δεν σας ετοίμασα όλο τον οδηγό, ήθελα λίγο να παίξω 😁.

Έχει προσθέσει πιο πολύ πέτρα, λακούβες με ρυάκια και χαράδρες που δεν υπάρχουν στο PS4! 

 

Πχ έξω από την "πόλη" του chapter 3 δεν υπήρχε αυτός ο χαμός με τον διαλυμένο δρόμο, ήταν λίγο παραπέρα ένα τμήμα, οπότε μπορούσες να μπεις τόσο μέσα στην περιοχή των mules

Αναφορά σε κείμενο

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

 

Έχει προσθέσει πιο πολύ πέτρα, λακούβες με ρυάκια και χαράδρες που δεν υπάρχουν στο PS4! 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Πχ έξω από την "πόλη" του chapter 3 δεν υπήρχε αυτός ο χαμός με τον διαλυμένο δρόμο, ήταν λίγο παραπέρα ένα τμήμα, οπότε μπορούσες να μπεις τόσο μέσα στην περιοχή των mules

ε λογικό εξ αιτίας της μεγαλύτερης επεξεργαστικής ισχύος😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Anuminas είπε

ε λογικό εξ αιτίας της μεγαλύτερης επεξεργαστικής ισχύος😄

Άλλα επίπεδα πρόσφυσης!

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Δεν έχω ps4 και δεν ασχολήθηκα ιδιαίτερα με τα του παιχνιδιού. Από ότι κατάλαβα αν και όχι αναγκαίο είναι ιδανικό να το παίξεις online ώστε να βλέπεις δρόμους/γέφυρες/σκάλες που έχουν χτίσει άλλοι παίκτες ώστε να γίνεται πιο βατό το παιχνιδι. Αυτό τώρα δήλ στη pc έκδοση είναι ήδη έτοιμο?? Δηλ πιο ευνοϊκό από την αρχή και χωρίς online?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Δεν υπάρχει Ο στου Xbox 😝

Btw έφτασα chapter 3..μου πήρε μόλις 14 ώρες για να πάω 5 αστεράκια τα knots και έχω να πω πως ο Κοτζίμας πείραξε τον χάρτη! Από την αρχή φαινόταν λίγο αλλαγμένος.Στο chapter 3 παίζει να έμεινα κάπου +20 ώρες όταν έπαιζα στο PS4, με τόσους δρόμους που έχει να χτίσεις. Γι'αυτό και δεν σας ετοίμασα όλο τον οδηγό, ήθελα λίγο να παίξω 😁.

Έχει προσθέσει πιο πολύ πέτρα, λακούβες με ρυάκια και χαράδρες που δεν υπάρχουν στο PS4! 

  Απόκρυψη περιεχομένων

Πχ έξω από την "πόλη" του chapter 3 δεν υπήρχε αυτός ο χαμός με τον διαλυμένο δρόμο, ήταν λίγο παραπέρα ένα τμήμα, οπότε μπορούσες να μπεις τόσο μέσα στην περιοχή των mules

προχωραει δηλαδη πιο γρηγορα το παιχνιδι στην PC εκδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Δυστυχώς στο session μου..όλοι οι δρόμοι του chapter 3 είναι σχεδόν χτισμένοι..πάνε τα likes 😕

Hmm τωρα που το λες ισως ειναι ενα αρνητικο αυτο στο game.εγω χθες βραδυ εφτασα chapter 3 στην πολη που λες.δεν ειδα να εχει προλαβει καποιος να φτιαξει δρομους.αλλα ισως σημερα ειναι φτιαγμενοι.

Γιατι στα προηγουμενα chapter ειχαν προλαβει και εφτιαξαν πραγματα,και εχασα τα like. Ειναι μαλακια αυτο οντως να τα βρισκεις ετοιμα.

 

Πως μπορεις να το αλλαξεις αυτο; 

Edit: καλα η τοποθεσια στο chapter 3 απο εικονα -γραφικα δεν παιζεται

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...