Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Αναφέρθηκε το νούμερο 280 ως ποσοτικά μεγάλο που όντως είναι. Δεν ήξερα ότι στο παράδειγμά μου που ήθελα να τονίσω ότι μέρος από τα 280 παιχνίδια (μικρό ή μεγάλο το κρίνει ο καθένας ξεχωριστά) είναι μούφες έπρεπε να διαλέξω το μεγαλύτερο IP που έχει μπει και δεν είναι πλέον διαθέσιμο οπότε ζητώ ταπεινά συγγνώμη.

Μπορείς να συνεχίσεις να το παίζεις ουδέτερος και αντικειμενικός πάντως.

Σε έχω ξανασυναντήσει φίλε να χαλάς πολιτισμένες κουβέντες εδώ μέσα. Δεν μπορώ να σε κρίνω ούτε εγώ ούτε κανείς άλλος, ενήλικες θεωρώ πως είμαστε όλοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, IceMatrix είπε

 ενήλικες θεωρώ πως είμαστε όλοι.

Έτσι ακριβώς δημιουργούνται τα προβλήματα. Με το να βάζουμε με τόση ευκολία ταμπέλες από εδώ και από εκεί.

Όχι φίλε μου, δεν είμαστε όλοι ενήλικες.

Μόλις τώρα τον Αύγουστο έκλεισα τα 17.

Για 24η φορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, IceMatrix είπε

 Ψιλοαδιάφορο μια συνδρομή που σου δίνει σήμερα (δεν βάζω τι έχει περάσει από μέσα κι έφυγε πχ RDR2 κ.α.)

ΕΑ play, Darksiders, Ark, Batman Arkham Knight, όλα τα Xbox Exclusives (προηγούμενα και μελλοντικά day one), Resident Evil, A plague Tale, Alien, Kingdom Hearts, Monster Hunter, Destiny 2, Nier, No Man's Sky, Outer Worlds, Pillars of Eternity, Remnant, The Surge, Witcher, Wolfenstein κτλ.

Όπως είπα και στο άλλο παλικάρι, δεν στέκει το αφήγημα. Εάν θέλεις όμως, μπορείς να συνεχίσεις να το χρησιμοποιείς, φόρουμ είναι και ότι θέλει γράφει ο καθένας και κρίνεται.

το ψιλοαδιάφορο πήγαινε προς το ps plus collection... αλλα και για τα παιχνιδια που μου λες το ιδιο ισχυει...Αυτα που με ενδιεφεραν απο αυτα που αναφερεις τα εχω παιξει...Για μενα δεν θα ειχε νοημα να βάλω καν gamepass στο pc...Εξαρταται πολυ απο το τι παιχνιδια παιζει  ο καθενας...Για καποιον ο οποιος δεν ειχε παιξει τα παιχνιδια  της προηγουμενης γενιας, το gamepass προφανως ειναι τρομερο value...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Αναφέρθηκε το νούμερο 280 ως ποσοτικά μεγάλο που όντως είναι. Δεν ήξερα ότι στο παράδειγμά μου που ήθελα να τονίσω ότι μέρος από τα 280 παιχνίδια (μικρό ή μεγάλο το κρίνει ο καθένας ξεχωριστά) είναι μούφες έπρεπε να διαλέξω το μεγαλύτερο IP που έχει μπει και δεν είναι πλέον διαθέσιμο οπότε ζητώ ταπεινά συγγνώμη.

Μπορείς να συνεχίσεις να το παίζεις ουδέτερος και αντικειμενικός πάντως.

Ο καθενας απο εμας κρινεται βασει αυτων που γραφει. Αν στα ματια ορισμενων φαινεται μεροληπτικη η σταση μου ας ειναι, μου ειναι αδιαφορο.

Δεν ξερω ποσα ειναι τα προσφερομενα παιχνιδια του game pass και επισης δεν με αγγιζει. Συνδρομητης του δεν ειμαι. Βαζεις ομως σε συγκριση ενα απο τα αντικειμενικα πιο καλα παιχνιδια της τρεχουσας γενιας με το Φιφα, ενω υπαρχουν παρα πολλα ποιοτικα και στην ανταγωνιστικη υπηρεσια. Τα περισσοτερα εξ αυτων δεν κοιταζουν τη δημιουργια του Balrog στα ματια, αλλά οκ, ολα τα παιχνιδια εκει εξω ειναι σε αυτο το επιπεδο. Η ειναι ή God of War ή θανατος το διλημμα. Κατα τα αλλα το προβλημα ειναι η ντεμεκ αντικειμενικοτητα μου, οχι οτι μετατοπιζεις εσυ και ορισμενοι αλλοι τα γκολποστ κατα το δοκουν.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Ren_of_Heavens είπε

Παιδιά συγνώμη αλλά ποιος είναι ο κορνίζας; Το πλαίσιο;:lol:

Ναι! Απλά εκει παιζει επιτόκιο σε δόσεις με πιστωτική να ξέρετε, ενώ ο Κωτσος ειναι free. Ομως δεν με πειράζει γιατι δεν θελω παράδοση σπίτι απο Κώτσο γιατί εδω μας τα φέρνει με φορτηγό και κανα δυο φορές μου έφεραν πράγματα με σκισμενο κουτί και δεν μπορείς να επιλέξεις παραλαβή απο κατάστημα , ενώ στον Κορνίζα μπορείς. Πας κύριος και ελέγχεις

Επεξ/σία από nekrik
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cocous είπε

Παιδιά πως το προ παραγγείλατε απο το κατάστημα?

Αν βαλεις παραδοση στο σπίτι πρέπει να το πληρώσεις

με αντικαταβολή σίγουρα όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...