Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, cocous είπε

φευγω παω καταστημα

Πάρε τηλ στα κεντρικά του κορνίζα (πλαίσιο), εχω πληροφορίες οτι μπορείς να κάνεις προπαραγγελία κανονικά μεσω site χωρίς να πληρώσεις και να πληρώσεις με την παραλαβή απο το κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο media markt ανοιξαν μαλλον εκει παιζει προκαταβολη 50....με πηραν και τηλ απο PUBLIC υποτιθεται οτι και εκει εχουν ανοιξει αλλα δεν την βλεπω Online

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου βγάζει όλο το ποσό να πληρώσω.  Είχε επιλογή αντικαταβολής και έβαλα αντικαταβολή μιας και δεν ήμουν σίγουρος αν με τραβήξει όλο το ποσό. 

Επεξ/σία από dinos234
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Pro-tip: η κονσόλα βγαίνει στις 19/11/2020 και στις 27/11/2020 είναι Black Friday, που στην Ελλάδα είθιστε να την τραβάνε κανά δυο εβδομάδες. Την εβδομάδα της Black Friday πρόπερσι (ίσως και πέρυσι, δεν είμαι σίγουρος) ο Γερμανός είχε βγάλει 20% επιστροφή με κάρτες Eurobank και σίγουρα μια χρονιά είχε δώσει 10πλάσιους go4more πόντους με κάρτες της Εθνικής η Mediamarkt.

Κρατήστε τα αυτά στο πίσω μέρος του μυαλού σας, μην πληρώνετε από τώρα τις προ-παραγγελίες και επιλέξτε πληρωμή και παραλαβή στο κατάστημα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Malthador είπε

Pro-tip: η κονσόλα βγαίνει στις 19/11/2020 και στις 27/11/2020 είναι Black Friday, που στην Ελλάδα είθιστε να την τραβάνε κανά δυο εβδομάδες. Την εβδομάδα της Black Friday πρόπερσι (ίσως και πέρυσι, δεν είμαι σίγουρος) ο Γερμανός είχε βγάλει 20% επιστροφή με κάρτες Eurobank και σίγουρα μια χρονιά είχε δώσει 10πλάσιους go4more πόντους με κάρτες της Εθνικής η Mediamarkt.

Κρατήστε τα αυτά στο πίσω μέρος του μυαλού σας, μην πληρώνετε από τώρα τις προ-παραγγελίες και επιλέξτε πληρωμή στο κατάστημα.

ναι οκ απλώς δεν βλέπω να υπάρχουν κομμάτια :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ζωη playstationας ΑΛΛΑ.

Πολλοι δεν προσεξατε τα 80αρια που πλεον θα κοστιζουν τα παιχνιδια.Αυτο σημαινει οτι και οσοι αγοραζουν παιχνιδια μετα απο καιρο θα φανε τρελο καπελο γιατι αν τωρα τα 60αρια γινονται σε προσφορες 30αρια,τα 80 αντιστοιχα θα γινουν 40αρια.

Τα παιχνιδια που θα δωσει το 20 ειναι ελαχιστα και τα περισσοτερα θα βγουν και στο ps4 (λογικο θα πας να πουλησεις και στην μεγαλη εγκατεστημενη βαση ps4).

Ποιος ο λογος να γινεις λοιπον tester σε μια κονσολα καινουργια;Θα μου πεις αν δεν υπηρχαν και αυτοι δεν θα βρισκανε τα προβληματα ωστε να βγαλουν μετα βελτιωμενες εκδοσεις (σλιμ κλπ).

Γνωμη μου,περιμενουμε κανα χρονο,παιχνιδια εχουμε και θα συνεχισουν να βγαινουν στο ps4 ,και μετα αν και εφοσον,την αγοραζουμε.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κωτσοβολος αν βαλεις αντικαταβολή θέλει εντος 10ημερου να εξοφλησεις ΟΛΟ το ποσο. Δειτε το μειλ επιβεβαιωσης οσοι κανατε παραγγελια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...