Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, spartan29gr είπε

Οσοι προπαραγγειλατε απο κωτσοβολο σας ζητησε λεφτα?

οχι  ,βαλε αντικαταβολη .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

οχι  ,βαλε αντικαταβολη .

Και ομως ζηταει ολο το ποσο φιλε μου

Σε περίπτωση μη καταβολής του ανωτέρω ποσού εντός 10 (δέκα) ημερολογιακών ημερών γίνεται αυτόματη ακύρωση της παραγγελίας.

Μπες στο email  σου και διαβασε τα ψιλα γραμματα στο τελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Και ομως ζηταει ολο το ποσο φιλε μου

Σε περίπτωση μη καταβολής του ανωτέρω ποσού εντός 10 (δέκα) ημερολογιακών ημερών γίνεται αυτόματη ακύρωση της παραγγελίας.

Μπες στο email  σου και διαβασε τα ψιλα γραμματα στο τελος

Διαβασε τα προηγούμενα ποστ για κοτσοβολο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, aggelos87 είπε

Ποπο ξενερα.Χωρις καρτα οντως δεν σε αφηνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Και ομως ζηταει ολο το ποσο φιλε μου

Σε περίπτωση μη καταβολής του ανωτέρω ποσού εντός 10 (δέκα) ημερολογιακών ημερών γίνεται αυτόματη ακύρωση της παραγγελίας.

Μπες στο email  σου και διαβασε τα ψιλα γραμματα στο τελος

Απαντηθηκε πριν  αυτο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Δε βλεπω κανεναν να μηδενιζει την ΜΣ, αντιθετα βλεπω πολλους fanboys να μηδενιζουν την παρουσιαση της Σονυ. Μια βολτα να κανεις στα χθεσινα ποστς, θα καταλαβεις τη διαφορα. Εγω ειμαι gamer, δε βλεπω εταιρειες και δε με νοιαζει καμια προσωπικα. Εγω αγοραζω αυτα που γουσταρω να παιζω, και απλα σου λεω η ΜΣ δε μου προσφερει τπτ, περα απο τη πλεμπα του gamepass

Χωρις να θέλω να σε προσβάλω δεν είσαι δείγμα μέσου gamer. Δείχνεις προτίμηση σε μια αγορά niche παιχνιδιών.  Είσαι η μειονότητα. Το ότι είσαι η μειονότητα δεν σε κΝει περισσότερο ποιοτικό από την... πλεμπα.

3 ώρες πριν, nekrik είπε

Άνοιξαν οι προπαραγγελίες στο πλαίσιο . Έφυγε ήδη από μένα με κανονική πληρωμή και έβαλα και δόσεις μέχρι να σβήσει ο ήλιος (joking μόνο 12 έβαλα )51D84143-AB82-4BCE-812B-B3F20310196E.png.cc4babf9f3eb82b630874164f9946134.png

 🤣

Έντοκες δόσεις; Τραγικοί στο πλαίσιο. Θα το περίμενα από ένα μικρό μαγαζί, όχι από μια αλυσίδα τέτοιου μεγέθους.

45 λεπτά πριν, Malthador είπε

Την φάση με το FFXVI δεν την έχω καταλάβει πάντως. Στο τρέιλερ είπαν ότι θα είναι console exclusive και θα βγει και για PC. Τώρα η SE λέει ότι είναι PS5 exclusive και δεν έχουν να ανακοινώσουν κάτι σχετικά με το αν θα βγει σε PC. Αλλού διαβάζω ότι θα είναι timed console exclusive.

Καλά πριν το showcase δεν συνεννοήθηκαν πέντε άνθρωποι μεταξύ τους να δουν τι θα ανακοινώσουν; 

Κοίτα τα είχαν συμφωνήσει προφορικά με το παιδί στη ρεσεψιόν στα κεντρικά. Δεν ξέρω τι παίχτηκε μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...