Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, auron12 είπε

Μια ζωη playstationας ΑΛΛΑ.

Πολλοι δεν προσεξατε τα 80αρια που πλεον θα κοστιζουν τα παιχνιδια.

Απο τα πρωτα πραγματα που αναφερθηκε εχτες μετα την παρουσιαση ειναι τα 80ρια των παιχνιδιων......

Επισης και 70ευρω το controller,100ευρω το φθηνοτερο headset,30ευρω η βαση φορτισης και παει λεγοντας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, james9tito είπε

Ο Κωτσοβολος αν βαλεις αντικαταβολή θέλει εντος 10ημερου να εξοφλησεις ΟΛΟ το ποσο. Δειτε το μειλ επιβεβαιωσης οσοι κανατε παραγγελια.

πόσο δίκιο έχεις δε το χα δει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
30 minutes ago, Daredevil said:

ναι οκ απλώς δεν βλέπω να υπάρχουν κομμάτια :( 

Πού; Σε τρία καταστήματα που κοίταξα, όλα δέχονται παραγγελία.

11 minutes ago, james9tito said:

Ο Κωτσοβολος αν βαλεις αντικαταβολή θέλει εντος 10ημερου να εξοφλησεις ΟΛΟ το ποσο. Δειτε το μειλ επιβεβαιωσης οσοι κανατε παραγγελια.

Cool, ο Κώτσος δίνει νέα ερμηνεία στο λήμμα «αντικαταβολή».

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Malthador είπε

Πού; Σε τρία καταστήματα που κοίταξα, όλα δέχονται παραγγελία.

Cool, ο Κώτσος δίνει ένα ερμηνεία στο λήμμα «αντικαταβολή».

εννοώ μέχρι τότε, ο κωτσόβολος για μένα ήταν πάντα άκυρο μπορεί να έχεις παραγγελία online να σου πουν πήγαινε πάρτο και στην πορεία να το έχουν δώσει αλλού οι τοπικοί πωλητές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά πήρα τηλέφωνο στο κοτσοβολο και λεει δεν ισχυει το πληρωμή εντος 10 ημερων και οτι είναι αυτοματοποιημενο το μήνυμα και ισχύει για τραπεζική μεταφορά . ισχυει η αντικαταβολή που έχω δηλώσει. Δε ξέρω ελπίζω να μην έπεσα σε άσχετη.

Δεν έχει επιλογή για παραλαβή από κατάστημα αλλά λέει οτι αν θελω μπορούν να το στείλουν σε καταστημα και να πληρώσω εκει τη μερα που θα το έχουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια αμα κανουμε προπαραγγελια και το μετανιωσουμε στην πορεια για τον Χ Ψ λογο τι γινεται?

Ευχαριστω!

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, james9tito είπε

Ο Κωτσοβολος αν βαλεις αντικαταβολή θέλει εντος 10ημερου να εξοφλησεις ΟΛΟ το ποσο. Δειτε το μειλ επιβεβαιωσης οσοι κανατε παραγγελια.

Λογικο μου φαινεται οταν υπαρχουν ατομα και κανουν προπαραγγελια απο 10 μαγαζια

Μόλις τώρα, sndev είπε

Βασικά πήρα τηλέφωνο στο κοτσοβολο και λεει δεν ισχυει το πληρωμή εντος 10 ημερων και οτι είναι αυτοματοποιημενο το μήνυμα και ισχύει για τραπεζική μεταφορά . ισχυει η αντικαταβολή που έχω δηλώσει. Δε ξέρω ελπίζω να μην έπεσα σε άσχετη.

Δεν έχει επιλογή για παραλαβή από κατάστημα αλλά λέει οτι αν θελω μπορούν να το στείλουν σε καταστημα και να πληρώσω εκει τη μερα που θα το έχουν

θα παω λογικα το απογευμα απο εκει να ρωτησω,εχω κοντα μου καταστημα

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Daredevil είπε

εννοώ μέχρι τότε, ο κωτσόβολος για μένα ήταν πάντα άκυρο μπορεί να έχεις παραγγελία online να σου πουν πήγαινε πάρτο και στην πορεία να το έχουν δώσει αλλού οι τοπικοί πωλητές

Έχει γίνει και σε μένα, όπως και διάφορα άλλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nekrik είπε

Έχει γίνει και σε μένα, όπως και διάφορα άλλα.

Και σε εμενα για αυτο ειπα να πληρωσω ολο το ποσο, λογικα αν εχεις πληρωσει δεν παιζει να γινει κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ως διπροσωπο συγκαλυμμενο ΧΒΟΤ προσυπογραφω οσα αναφερει ο μαστορας από κατω.

https://www.eurogamer.net/articles/2020-09-17-ps5-is-a-surefire-hit-but-sonys-broken-promises-are-eroding-trust

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το πλαίσιο μέχρι πριν καποιες εβδομάδες,, έκανες κάτι παραγγελία και το πλήρωνες στο ταμείο με την κάρτα σου κατά την παραλαβή. Τώρα το αλλάξανε και θέλουν να βάλεις κάρτα κατά την παραγγελία.

Επίσης αυτό που δεν έχω καταλάβει, λέει τα παιχνίδια θα κάνουν 80άρια. Το valhala που θα κάνει γύρω στα 50 για ps4, υποτίθεται θα σου δώσει δωρεάν update μόλις βάλεις το δισκάκι σε ps5.

Χάνω κάτι?

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα ιδια ακριβως συναισθηματα μου προκληθηκαν μετα απο οσα ακολουθησαν το χθεσινοβραδινο showcase.

Επεξ/σία από kostiger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...