Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
42 minutes ago, james9tito said:

Ρωτησα για διαθεσιμοτητα και απο οτι καταλαβα μπορει να παρουν απο 1000 ατομα προκαταβολη και τελικα η σονυ να τους στειλει πχ 900. Οποτε θα τηρηθει σειρα προτεραιοτητας. 

Έτσι χύμα του το είπαν, μέσα στα μούτρα του; Καραγκιοζιλίκι μιλάμε εντελώς, παίρνουν προπαραγγελίες με προκαταβολή χωρίς εξασφαλισμένο στοκ, ότι να 'ναι.

Εάν έδινα προκαταβολή και δεν μου παρέδιδαν πάντως θα έκανα καταγγελία.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Εγω θα περιμενω να παει η κονσολα digital foundry και να δω και τις πρωτες κονσολες μετα απο λιγο καιρο..αν δεν εχει παρει φωτια καμια θα το τσιμπισω 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

 Εγω θα περιμενω να παει η κονσολα digital foundry και να δω και τις πρωτες κονσολες μετα απο λιγο καιρο..αν δεν εχει παρει φωτια καμια θα το τσιμπισω 

το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να μην κάνει θόρυβο σαν ηλεκτρική σκούπα όπως το d1 ps4 που έχω....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Malthador είπε

Έτσι χύμα του το είπαν, μέσα στα μούτρα του; Καραγκιοζιλίκι μιλάμε εντελώς, παίρνουν προπαραγγελίες με προκαταβολή χωρίς εξασφαλισμένο στοκ, ότι να 'ναι.

Εάν έδινα προκαταβολή και δεν μου παρέδιδαν πάντως θα έκανα καταγγελία.

Εγώ που το πλήρωσα κανονικά ολόκληρο το ποσό(κώτσος) αν δεν παραλάβω θα τους κάνω σίγουρα.

Δέσμευση ποσού για 2 μήνες σαν να τους δίνω άτοκο δάνειο κανονικά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

 Εγω θα περιμενω να παει η κονσολα digital foundry και να δω και τις πρωτες κονσολες μετα απο λιγο καιρο..αν δεν εχει παρει φωτια καμια θα το τσιμπισω 

Choose GIF

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και εγώ προπαραγγελια από πλαίσιο και με πήραν για τα 50 ευρώ . Τους είπα όχι και μου το έκλεισαν στα μούτρα ... Τραγικοί 😂😂. Όλες οι αλυσίδες το ίδιο κάνουν ~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα καλά κάνουν απλά να είναι συνεπείς στις παραδόσεις. 

Αν δεν ζητούσαν προκαταβολή θα έκανε ο καθένας από 3 προ παραγγελίες για να εξασφαλιστεί και κάποιοι που θα το ήθελαν δεν θα το έβρισκαν. 

Βέβαια είπαμε η τακτική του πλαισίου είναι αστεία το λιγότερο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, back15220 είπε

Εγώ παντως που έχω κάνει την παραγγελία στις 14:08 με αντικαταβολή απο Plaisio δν με κάλεσαν να μου ζητήσουν 50€.

Με κάλεσαν και εμένα τελικά για τα 50€.

Και μου είπαν πως και να πληρώσω τα 50€ ΔΝ μου διασφαλίζουν πως θα την έχω day one την κονσόλα και πως απλά μπαίνω σε μια αόριστη σειρά προτεραιότητας.

Οπότε τους είπα όχι..

Η τελευταία μου ελπίδα τώρα είναι ο ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ που ΔΝ έχει καλέσει για προκαταβολή.

Θα δείξει αύριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλουμε AAA παιχνίδια σε καλή συχνότητα πρέπει να υπάρχουν έσοδα. Προσωπικά δεν με επηρεάζει καθόλου γιατί δεν αγοράζω Day one και περιμένω. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 minutes ago, pictorino said:

Αν θέλουμε AAA παιχνίδια σε καλή συχνότητα πρέπει να υπάρχουν έσοδα. Προσωπικά δεν με επηρεάζει καθόλου γιατί δεν αγοράζω Day one και περιμένω. 

Σωστά, για να βγαίνουν ΑΑΑ games πρέπει να υπάρχουν έσοδα, οπότε ας περιμένουμε να πέσουν οι τιμές. 

Mind detonator, που έλεγε κι ο σχωρεμένος ο Keith. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, aftermath είπε

10  ατοκες με πιστωτικη σε puplic εφυγε λεμε

εγω το εδωσα 17:56 ελπιζω να παραλαβω οπως ελπιζω σε οσους προπληρωσαμε να δωθεο προτεραιοτητα

Επεξ/σία από lak10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω αναρωτιεμαι ακομη τι παιζει με τα παιχνιδια του 4 (BC) αν τα βαλεις στο 5. Δηλαδη πχ βαζω το gow και θα εχω επιλογη ας πουμε για περισσοτερα καρε σε 4k ωστε να εκμεταλευτω την δυναμη της νεας κονσολας η απλα θα παιζει παλι στα 30 καρε απλα χωρις drops.Και αν υπαρχει αυτο το Patch θα το δινουν δωρεαν η θα το χρεωσουν?

To αλλο που αναρωτιεμαι ειναι τι παιζει οταν ενα παιχνιδι ειναι crossgen...Καλη ωρα με το spiderman δηλαδη οποιος το παρει στο 4 πιο φθηνα τι διαφορα θα εχει με καποιον που το πηρε στο 5 κατευθειαν?Το δισκακι του 5 θα εχει αλλα textures ?και αλλα graphics Options ενεργοποιημενα?

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...