Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, ChrisAce είπε

Δεν θα μπορούσα παρά να συμφωνήσω απόλυτα με αυτό..

Αυτό αλλάζει εύκολα και τώρα πάντως.. κλειδώνετε αυτό γίνετε νέο v3 καθαρό, μόνο για τα νέα για το ps5 και ανοίγει καινούργιο για τις παραγγελίες/παραλαβές/παράπονα.. γιατί είναι σίγουρο ότι θα υπάρξουν πολλά..

Συμφωνώ εν μέρει, με την έννοια ότι υπάρχουν και στο παρόν νημα, αμιγως ενημερωτικές αναρτήσεις, οι οποίες χάνονται στον (εύλογο σε κάποιο βαθμό) κυκεώνα των αναρτησεων που αφορουν στις προπαραγγελιες και στην εξελιξη τους.

Επεξ/σία από kostiger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με στεναχωρεί που μερικοί έχουν παραγγείλει 3 και 4 κονσόλες από διάφορα καταστήματα και τις πωλούν στα 600 και 700 ευρώ και κάποιοι ψάχνουν αγωνιωδώς να βρουν κάποιο τεμάχιο διαθέσιμο στην αγορά και δεν βρίσκουν. Τα συγχαρητήρια μου σε όσους βοηθούν κάποιους να πάρουν κάποια κονσόλα από διπλή παραγγελία στην κανονική τιμή.

  • Like 3
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, asus__ είπε

Πάντως με στεναχωρεί που μερικοί έχουν παραγγείλει 3 και 4 κονσόλες από διάφορα καταστήματα και τις πωλούν στα 600 και 700 ευρώ και κάποιοι ψάχνουν αγωνιωδώς να βρουν κάποιο τεμάχιο διαθέσιμο στην αγορά και δεν βρίσκουν. Τα συγχαρητήρια μου σε όσους βοηθούν κάποιους να πάρουν κάποια κονσόλα από διπλή παραγγελία στην κανονική τιμή.

Μην σε στεναχωρεί. Καλύπτουν ένα κενό της αγοράς, τα κορόιδα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimpoly12 είπε

Τι να πω με το Κωτσοβολο πλεον. Εχω μιλησει ποσες φορες μαζι τους και ολο μου λενε οτι ειμαι στο day1 οτι δεν παιζει ρολο αν εχεις εξοφλησει ή εχεις δωσει προκαταβολη ή οχι.

Μετραει μονο ποτε εγινε η παραγγελια. Εγω δεν εχω δωσει προκαταβολη δεν μου ζητηθηκε ποτε.

Σημερα μιλησα δυο φορες μαλιστα και μου ειπαν το ιδιο. Απο Δευτερα θα ενημερωθω για την προοδο

Επίσης μια απ τα ιδια και εμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση μήπως γνωρίζει κανείς αν μπορούμε να βρούμε day1 το dualsense, την βάση και τα ακουστικά χωρίς προπαραγγελία? ή θα είναι άφαντα και αυτά., έχω παραγγείλει την κονσόλα λέτε να ρίξω παραγγελία και σε αυτά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

Μια ερώτηση μήπως γνωρίζει κανείς αν μπορούμε να βρούμε day1 το dualsense, την βάση και τα ακουστικά χωρίς προπαραγγελία? ή θα είναι άφαντα και αυτά., έχω παραγγείλει την κονσόλα λέτε να ρίξω παραγγελία και σε αυτά ?

Εαν τα θελεις οντως και περιμενεις και την κονσολα χτυπατα... γιατι να περιμενεις? χτυπατα μηπως στα φερουν πακετο ολα μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vag.patrick είπε

Εαν τα θελεις οντως και περιμενεις και την κονσολα χτυπατα... γιατι να περιμενεις? χτυπατα μηπως στα φερουν πακετο ολα μαζι

ηδη απο 24/9 ειναι η παραγγελια τ playstation 5 απο κωτσοβολο, δεν ξέρω αμα το φέρουν αυτην την εβδομαδα δεν παιζει λογικα. Να ρίξω 2η παραγγελία για τα αξεσουάρ λες ? έλεγα μήπως τα πάρω απο αλλού πχ you.gr που μπορεί με 8 ευρώ να μου τα φέρει αυθημερόν και να γλυτώσω την ταλαιπωρία με τους κουριερς. Αλλα μονο το dualsense εχει το you :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ πετυχαίνω ένα βίντεο για τον θόρυβο Coil Whine ας ελπίσουμε να πιέσουμε σε καλο κομμάτι και να μην είναι ενοχλητικό 

Για να δούμε πόσο game change είναι το Dualsense και 3D Audio

Επεξ/σία από alelo
λάθος λέξη "πέσουμε" αντί για "πιέσουμε"
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες βλέπω στα διάφορα στριμ που ανεβάζουν οι youtubers να λένε ότι είναι προτιμότερο να επιλέγουν τα 60 frames στο miles morales ρίχνοντας μαζί την ανάλυση σε κάτι ανάμεσα σε fhd k 2k απενεργοποιοντας έτσι και το 4κ και το rts. Ποια είναι η διαφορά με μια rx 580 3ετιας που έχω στο πσ μου που πιάνει ακριβώς αυτήν την ιπποδύναμη και μάλιστα σε ultra graphics στα settings?? Συγνώμη αν ακούγομαι αγενής η αρνητικός. Είναι μήπως γιατί το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι διπλής γενιάς/φτιάχτηκε και για ps4/δεν εμμεταλλευεται το ps5 κτλ

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...