Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 minutes ago, johnnyman said:

Παιδιά το βράδυ να την αφήσω την κονσόλα αναμονή για κατέβασμα games η θα έχω κανένα θέμα? 

Ευχαριστώ 

εγω οσες φορες το εχω κανει κατεβαζει χωρις θεματα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, mike0402 είπε

εγω οσες φορες το εχω κανει κατεβαζει χωρις θεματα!

Με το τελευταιο update φίλε μου? 

Εγω σήμερα παρέλαβα. 

Κάτι άλλο που πρέπει να προσέξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, johnnyman said:

Με το τελευταιο update φίλε μου? 

Εγω σήμερα παρέλαβα. 

Κάτι άλλο που πρέπει να προσέξω?

καλοριζικο τοτε!με το τελευταιο update δεν εχω δοκιμασει αλλα δεν πιστευω οτι θα εχεις θεμα..δεν εχω παρατηρησει κατι για το οποιο πρεπει να προσεξεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω κανένας δεν ασχολείται με EA playw ρε 😢😛.

 

Μια ερώτηση για τα throphies ΜΠΑΣ και ξέρει κάνας χριστιανός.

 

Παίζω το God of war το πρώτο μέσω psnow. Γράφει το παιχνίδι ότι παίρνω throphies παρόλα αυτά στο app δε βλέπω κάποιο από το παιχνίδι. Ξέρει κανένας αν τα throphies σε παιχνίδια του ps3 δεν περνάνε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, Mitroglou7 said:

Υποθετω οτι ειναι ψιλοαδιαφορα αυτη τη στιγμη γιατι ολοι διψαμε για next gen games στις νεες κονσολες.

Εμένα πάλι με ενδιαφέρει να είναι καλό παιχνίδι. Το αν είναι indy, next gen ή οτιδήποτε δεν με ενδιαφέρει και τόσο. 

Αλλά ΟΚ. Όπως το βλέπει ο καθένας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, NickTG είπε

Εμένα πάλι με ενδιαφέρει να είναι καλό παιχνίδι. Το αν είναι indy, next gen ή οτιδήποτε δεν με ενδιαφέρει και τόσο. 

Αλλά ΟΚ. Όπως το βλέπει ο καθένας. 

Δεν εχω και γω καποια καψα με το τι ειδους παιχνιδι ειναι καποιο εφοσον ειναι καλο με τους εξης αστεριακους:

Για καθε 1 πολυ καλο indie βγαινουν 99 σκουπιδια. Στα ΑΑΑ ειναι μικροτερο το ποσοστο.

Οπως ειπα και στο προηγουμενο ποστ ειμαστε στην αρχη μιας νεας γενιας οποτε δε το βρισκω παραλογο ο κοσμος  που εδωσε 500ευρω να περιμενει κατι να του ριξει το σαγονι και οχι sprites.


Συμφωνω με τη λογικη σου γενικααλλα συμφωνω ακομη περισσοτερο αυτη τη στιγμη με τη λογικη καποιου που περιμενει πως και πως τις ανακοινωσεις να δει για ποιο λογο αγορασε τη νεα κονσολα και ειναι σε φαση "γαμησε με τωρα με τα indies δειξτε κανα παιχνιδι της προκοπης"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Indies είναι η σοκολάτα από το περίπτερο, τα ΑΑΑ είναι ελβετική σοκολάτα πολυτελείας.

Πάρε switch να παίζεις Indies και όχι ps5. Χάνεις το νόημα να πάρεις ένα m5 ώστε να κάνεις 2 χιλιόμετρα για να πάς στην δουλειά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bug νούμερο 4 για εμένα.Εχω το demons souls σε δισκάκι,πάω να ξεκινήσω τίποτα,κολλάει στην αρχική οθόνη πριν μπει στο παιχνίδι.Το σύστημα λειτουργεί κανονικά βγαίνω έξω κλείνω το παιχνίδι,δοκιμάζω με άλλο όλα οκ.Βγαζω βάζω cd πάλι τίποτα,τελικά με restart της κονσόλας έπαιξε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. 

Πρώτες εντυπώσεις καταπληκτικο το μηχάνημα τελείως αθόρυβο και το design μου αρέσει πολύ.

Με το os ξενέρωσα λίγο... έχει πολλές ελλείψεις.
Ουτε φακέλους δεν μπορείς να κάνεις, ούτε θέματα, επίσης οι κοινότητες που είναι?wtf

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα θεμα με το remote play,απο το κινητο μου στο ιδιο σπιτι μπηκε αμεσως,θελω ομως απο το 4 σε αλλο σπιτι να μπουν με τον κωδικο που μου λεει στο απομακρυσμενο παιχνιδι στο δικο μου 5, πατανε τον κωδικο και δε γινεται κατι. Να πω κι εγω την αποψη μου,το μενου μου αρεσει,θεματα θα ηθελα κι εγω αλλα ειναι αρχη και θα βαλουν σιγουρα μετα. Το χειριστηριο μου αρεσει,δε μου αρεσει που ειχε ανοιχτο το μικροφωνο κι επρεπε να το αλλαξω εγω,δεν μπορω να το κλεισω κρατωντας πατημενο το κουμπι του ps  και μου εχει μεινει η συνηθεια απο το 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, nyne είπε

Bug νούμερο 4 για εμένα.Εχω το demons souls σε δισκάκι,πάω να ξεκινήσω τίποτα,κολλάει στην αρχική οθόνη πριν μπει στο παιχνίδι.Το σύστημα λειτουργεί κανονικά βγαίνω έξω κλείνω το παιχνίδι,δοκιμάζω με άλλο όλα οκ.Βγαζω βάζω cd πάλι τίποτα,τελικά με restart της κονσόλας έπαιξε κανονικά.

Είναι γενικό το θέμα. Αν το goglαρεις θα το δεις. Και σε μένα με Digital το έχει κάνει κάποιες φορές. Μάλλον φταίει το τελευταίο update που πήρε το παιχνίδι. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες εχθες μου ηρθε η κονσολα και εκει που για περιπου μια ωρα κατεβαζε γκαμες πρεπει να επεσε σε ρεστ mode..Και τωρα δεν ανοιγει με τιποτα...
Αντιμετωπισε κανεις το ιδιο προβηλμα?

Καμια ιδεα μπας και αποφυγω να το επιστρεψω και περιμενω κανα 3μηνο? :P

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Tetrabitos said:

Τα Indies είναι η σοκολάτα από το περίπτερο, τα ΑΑΑ είναι ελβετική σοκολάτα πολυτελείας.

Πάρε switch να παίζεις Indies και όχι ps5. Χάνεις το νόημα να πάρεις ένα m5 ώστε να κάνεις 2 χιλιόμετρα για να πάς στην δουλειά σου.

Ε ναι. 

Τι να μας πει για παράδειγμα το φθηνό Hades από το περίπτερο μπροστά στο ελβετικό Marvel's Avengers. 

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...