Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επανερχομαι στο θεμα του θορυβου μιας και πλεον παιζω και εκει.. Δεν ακουω κυριολεκτικα τιποτα. Ακομα και βραδινες η πολυ πρωινες ωρες που εχει ησυχια δεν βγαζει θορυβο. Χαρηκα πολυ γιατι ειχα ανησυχησει με οσα γραφονταν. Ισως εφτιαξαν οι πιο καινουριες παρτιδες? 

Τελικα, το πιο θορυβωδες μηχανημα μου ειναι το switch, που κανει ενα θορυβο σαν μοτερακι μολις το ανοιξεις για λιγα δευτερολεπτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, 26ska είπε

Καλημέρα,το ps5 παίζει ταινίες σαν blue ray player;Γιατι,ίσως κάνω λάθος,είχα ακούσει ότι δεν παίζει.

φυσικά και παίζει, ακόμα και Ultra-HD

ΥΓ δεν υπάρχει "blue ray", είναι BluRay

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πρεπει να παιξει πιο επιθετικα στο ps plus τωρα που βγηκε και το ps5...εχει ακουστει τιποτα?

Δεν καταλαβα γιατι εβαλε το days gone για τον απριλιο ενω το εχει ηδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, σίγουρα κάποιος έχει αναφερει κάτι σε προηγούμενο post.Εχω αρχίσει και ξεμενω από χώριτικοτητα στον σκληρό δίσκο.Εχει κάποιος να προτείνει κάποιο καλό (και δοκιμασμένο σε ps5) εξωτερικό δίσκο; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stratoskar96 είπε

Καλησπέρα παιδιά μου χάλασε ο μοχλός r2 έγινε πολύ χαλαρός τι μπορώ να κάνω τώρα; 

Εσπασε εσωτερικα το ελατηριο. Εχεις εγγυηση το πας για αλλαγη cometron. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, ison είπε

Εσπασε εσωτερικα το ελατηριο. Εχεις εγγυηση το πας για αλλαγη cometron. 

Και μενα εχει χαλαρωσει πολυ το r2. Και μονο που το ακουμπαω λειτουργει.αν ειχε σπασμενο ελατηριο δεν θα καθοταν κατω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Και μενα εχει χαλαρωσει πολυ το r2. Και μονο που το ακουμπαω λειτουργει.αν ειχε σπασμενο ελατηριο δεν θα καθοταν κατω; 

οχι απαραιτητα, ειναι αναλογα με τη ζημια το ελατηριου.

προσωπικα πλεον, τα σκληρα triggers τα απανεργοποιω παντου μετα απο την πρωτη ωρα. περα του astrobot σε κανενα παιχνιδι δεν εχουν προσφερει τιποτα το ωραιο (ισα ισα στα περισσοτερα απλα κουραζουν) κ αυξανεις τις πιθανοτητες για να χαλασουν. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το "It takes two" δεν έχω δει κάποιο σχόλιο εδώ. Έχει ασχοληθεί κάποιος? Το αγόρασα γιατί μου φάνηκε ενδιαφέρον το concept και οι κριτικές είναι πολύ καλές. Είναι τρομερά διασκεδαστικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...