Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, dream21 είπε

Μπορούν να σας προωθησουν τις παραγγελίες ηλεκτρονικά να φτιάξετε δηλαδή  λογαριασμό να βάλετε  πληρωμη με πιστωτική κάρτα με άτοκες δόσεις και να παραλάβεται όλοι σας με courrier.

πάρε ένα τηλέφωνο και ρωτά τους από περιέργεια για να μάθουμε 

ASSASSIN’S CREED VALHALLA  - CINEMATIC TV COMMERCIAL

Δώσε λέμε!!!! Δώσε πόνοοοοο!!!

Ε ρε με τα snares στα OST πλέον 😝 Χρειαζόταν και το Series X ένα μετά το Miles Morales του PS5

Μόδα είναι, θα περάσει

2 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Μίλησα με το ΠΛΑΙΣΙΟ μόλις τώρα σχετικά με το Lockdown της Θεσσαλονίκης γιατί το είχα βάλει παραλαβή από το κατάστημα της Ευκαρπίας . Τους ενημέρωσα ότι το έχω κάνει προπληρωμή στις 27/10/2020 και μου είπανε ότι λόγω του Lockdown της πόλης δεν χρειάζεται ανησυχία αλλά θα σταλεί κανονικά στην διεύθυνση που θα δηλώσω τηλεφωνικά την Παρασκευή που θα με πάρει για επιβεβαίωση ο πωλητής . Οπότε για την Θεσσαλονίκη και το ΠΛΑΙΣΙΟ όσοι έχετε προπαραγγελία δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας παραλαμβάνουμε κανονικά  

Μπας και σου είπαν πότε παραλαμβάνουν; Αύριο ή τίποτα τέτοιο;

Θεωρητικά τα "κουτιά" μας βρίσκονται σε κάποιο container αυτή τη στιγμή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι δεν μου είπε παρά μόνο ότι την Παρασκευή θα ενημερωθώ τηλεφωνικά για να τους πω που θα το στείλουν . Υπομονή 4 και σήμερα για την επιβεβαίωση και 8 και σήμερα για την παραλαβή !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GaGaS_Thess είπε

Υπομονή 4 και σήμερα για την επιβεβαίωση και 8 και σήμερα για την παραλαβή !

Ε ναι.. Εντωμεταξύ αν πριν 3 χρόνια μου έλεγες οτι στο σύντομο μέλλον θα ανυπομονείς να παίξεις the way it's meant to be: Destiny 2, Anthem και Assassin's Creed θα έλεγα είσαι τρελός

Έκλεισαν και τα gym για 1 μήνα, με δίκασαν σε απόλυτο game world immersion

Α και Battelfield V θα ξαναχώσω, ειδικά αν δώσουν unlocked framerate όπως φημολογείται.

Μακάρι να δώσουν και mouse/keyboard support στα πάντα σιγά σιγά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Ε ναι.. Εντωμεταξύ αν πριν 3 χρόνια μου έλεγες οτι στο σύντομο μέλλον θα ανυπομονείς να παίξεις the way it's meant to be: Destiny 2, Anthem και Assassin's Creed θα έλεγα είσαι τρελός

Έκλεισαν και τα gym για 1 μήνα, με δίκασαν σε απόλυτο game world immersion

Α και Battelfield V θα ξαναχώσω, ειδικά αν δώσουν unlocked framerate όπως φημολογείται.

Μακάρι να δώσουν και mouse/keyboard support στα πάντα σιγά σιγά.

Μακάρι να δώσουν  Mouse και keyboard support και μετα δωσε και ενα Age of empires στο Xbox να γουστάρω τρελά :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω η αληθεια ειναι οτι στην προηγουμενη καραντινα απο 13/03 μεχρι Μεγάλη Πέμπτη κάθισα μόνο 25η Μαρτίου . Όλες τις ημέρες δούλευα γιατί είχαμε λόγω τηλεργασίας και τηλεμαθήματος τεράστιο όγκο παραγγελιών . Επειδή βλέπω το ίδιο να γίνεται και τώρα έχω λίγο απογοητευτεί γιατί θα έρθει η κονσόλα και θα την κοιτάζω μόνο :( Απο την άλλη το θετικό είναι ότι εκεί που η γυναίκα μέχρι σήμερα με ψιλό <<έκραζε>> για το ότι 41 χρονών άνθρωπος παίζω παιχνίδια και έδωσα τόσα λεφτά για να παίζω πριν λίγο μου έστειλε μηνυμα και μου λέει πάλι καλά που θα έχουμε την κονσόλα να περνάει η ώρα μου γιατί δεν θα την παλέψω . Σε καλό μου βγήκε ! χαχα

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Apple TV and Your Favorite Streaming Apps Available on Xbox Series X|S at Launch

spacer.png

https://news.xbox.com/en-us/2020/11/02/apple-tv-and-favorite-streaming-apps-available-at-launch/

Επεξ/σία από dream21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

εγω η αληθεια ειναι οτι στην προηγουμενη καραντινα απο 13/03 μεχρι Μεγάλη Πέμπτη κάθισα μόνο 25η Μαρτίου . Όλες τις ημέρες δούλευα γιατί είχαμε λόγω τηλεργασίας και τηλεμαθήματος τεράστιο όγκο παραγγελιών . Επειδή βλέπω το ίδιο να γίνεται και τώρα έχω λίγο απογοητευτεί γιατί θα έρθει η κονσόλα και θα την κοιτάζω μόνο :( Απο την άλλη το θετικό είναι ότι εκεί που η γυναίκα μέχρι σήμερα με ψιλό <<έκραζε>> για το ότι 41 χρονών άνθρωπος παίζω παιχνίδια και έδωσα τόσα λεφτά για να παίζω πριν λίγο μου έστειλε μηνυμα και μου λέει πάλι καλά που θα έχουμε την κονσόλα να περνάει η ώρα μου γιατί δεν θα την παλέψω . Σε καλό μου βγήκε ! χαχα

Εν έτη 2020 παίζει ακόμη αυτή η ατάκα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Bourdoulas είπε

Εν έτη 2020 παίζει ακόμη αυτή η ατάκα; 

Παίζει... Η πλακα ειναι οτι ειναι και, αυτη gamer...... Απλα την φανηκαν πολλα τα 500 + και αρχισε η γκρινια.... Παντως φοβαμαι μην φαμε καμμια φολα οχι λογω λιανικης κλειστης, στην Θεσσαλονίκη αλλα γιατι βλεπω Ιταλια Αγγλια Γαλλία Βελγιο Γερμανια Ισπανια σε lockdown. Απο που θα ερθουν οι κονσολες ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
12 minutes ago, GaGaS_Thess said:

Απλα την φανηκαν πολλα τα 500 + και αρχισε η γκρινια....

Άκου ένα κόλπο, θα πάρεις το SeX, θα το συνδέσεις στην τηλεόραση και δίπλα του θα βάλεις μία Luis Vuitton τσάντα που θα της έχεις αγοράσει δώρο.

Ούτε που θα προσέξει την κονσόλα, εμπιστεύσου με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Malthador είπε

Άκου ένα κόλπο, θα πάρεις το SeX, θα το συνδέσεις στην τηλεόραση και δίπλα του θα βάλεις μία Luis Vuitton τσάντα που θα της έχεις αγοράσει δώρο.

Ούτε που θα προσέξει την κονσόλα, εμπιστεύσου με.

Άντε να το κάνεις αυτό με το PS5, 5.000€ τσάντα θα χρειαστείς, χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Malthador είπε

Άκου ένα κόλπο, θα πάρεις το SeX, θα το συνδέσεις στην τηλεόραση και δίπλα του θα βάλεις μία Luis Vuitton τσάντα που θα της έχεις αγοράσει δώρο.

Ούτε που θα προσέξει την κονσόλα, εμπιστεύσου με.

Ρε συ μόνο το λουρί της τσάντας αξίζει όσο ένα elite controller  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Braveheart1980 είπε

Άντε να το κάνεις αυτό με το PS5, 5.000€ τσάντα θα χρειαστείς, χαχαχα

Σε αυτη την περιπτωση πιο πολυ προς λουκανικο απο τα Ελληνικα Στρατα θα πρεπει να κινηθει κανεις. Δεν θα ειναι εντυπωσιακο για τη συντροφο, αλλά τη δουλεια θα την κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Άκου ένα κόλπο, θα πάρεις το SeX, θα το συνδέσεις στην τηλεόραση και δίπλα του θα βάλεις μία Luis Vuitton τσάντα που θα της έχεις αγοράσει δώρο.

Ούτε που θα προσέξει την κονσόλα, εμπιστεύσου με.

εισαι τρελος ?!??!??! απλα ουτως ή αλλως την γκρινια θα την ακουσω .... πηγα το παραγγειλα το πληρωσα το ζητησα να ερθει στο γραφειο και θα σκασω το απογευμα της Τριτης με την κονσολα σπιτι . Γεια σας ηρθα καντε χωρο στο σαλονι να στησω την κονσολα ..... Τι ; είναι μεγαλη και τι ειναι αυτο ; τι ; τοσα πολλα λεφτα ; Αχ κριμα τωρα το πληρωσα δεν μπορει να γινει τιποτα .... Μεγια μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...