Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, iddqdiddqd είπε

Πριν πέντε λεπτά έστειλε ο κώτσος tracking από γενική (και ας έλεγε 6/11 αποστολή).
 

Οπότε παραλαμβάνω από αύριο μέχρι Χριστούγεννα, ανάλογα πως πάει η Γενική.
 

SANTA CLAUS IS COMING TO TOWN! | Teaching Resources

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, dream21 είπε

Γιάννη με Πλαίσιο είχες καμία ενημέρωση για το δικό σου η πετούν και αυτοί χαρταετό;

οσο απιστευτο και αν σου φανει με πηρανε το Σαββατο το απογευμα 7 η ωρα στο κινητο το οποιο το ειχα χαμηλωμενο γιατι κοιμομουν ειχα πονοκεφαλο και ξαπλωσα και με πηρε ο υπνος και επειδη δεν απαντουσα σε 2 κλησεις τους με πηρανε στο σταθερο του σπιτιου να με ενημερωσουν οτι θα παραλαβω Τριτη απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 6 το απογευμα και οτι Τριτη πρωι θα μου ερθει SMS που θα μου κλεινει το περιθωριο ωρας σε 3 ωρο !!! Αψογοι !

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

οσο απιστευτο και αν σου φανει με πηρανε το Σαββατο το απογευμα 7 η ωρα στο κινητο το οποιο το ειχα χαμηλωμενο γιατι κοιμομουν ειχα πονοκεφαλο και ξαπλωσα και με πηρε ο υπνος και επειδη δεν απαντουσα σε 2 κλησεις τους με πηρανε στο σταθερο του σπιτιου να με ενημερωσουν οτι θα παραλαβω Τριτη απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 6 το απογευμα και οτι Τριτη πρωι θα μου ερθει SMS που θα μου κλεινει το περιθωριο ωρας σε 3 ωρο !!! Αψογοι !

Ωραίος!!! Άντε με το καλό :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

οσο απιστευτο και αν σου φανει με πηρανε το Σαββατο το απογευμα 7 η ωρα στο κινητο το οποιο το ειχα χαμηλωμενο γιατι κοιμομουν ειχα πονοκεφαλο και ξαπλωσα και με πηρε ο υπνος και επειδη δεν απαντουσα σε 2 κλησεις τους με πηρανε στο σταθερο του σπιτιου να με ενημερωσουν οτι θα παραλαβω Τριτη απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 6 το απογευμα και οτι Τριτη πρωι θα μου ερθει SMS που θα μου κλεινει το περιθωριο ωρας σε 3 ωρο !!! Αψογοι !

Σου έστειλαν κάποιον αριθμό αποστολής ή τα στέλνουν με δικά τους φορτηγά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dream21 είπε

Ωραίος!!! Άντε με το καλό :) 

Ευχαριστω πολυ :) αντε τελος το countdown ! Να παιξουμε λιγο να βγαλουμε γουστα ! !

Μόλις τώρα, bubcrazy99 είπε

Σου έστειλαν κάποιον αριθμό αποστολής ή τα στέλνουν με δικά τους φορτηγά?

Οχι δεν μου εδωσε αριθμο αποστολης θα ερθει με φορτηγο πλαισιο μου ειπε 

1 $ ? Δωρεάν μεταφορικά ; Refurbish ?

https://scumsily.com/product/refurbished-microsoft-xbox-one-wireless-controller/?fbclid=IwAR0hgmL0CqHkWv4xR-KND8Ly51jx_xHo23hppjohwmF2lNNTcGuYSNSHC-A

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι να ναι επειδή είχα βάλει παραλαβη από το κατάστημα του Άργους μου λέει θα παει στο κατάστημα και από εκεί θα σε ενημερώσουν.. Και δεν γνωρίζουν αν έχει παει η' οτιδήποτε άλλο.. Μιλάμε για τέρμα ηλίθιους sorry για τον χαρακτηρισμό.. Ποτέ ξανά public... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, JohnTheReaper89 είπε

Ότι να ναι επειδή είχα βάλει παραλαβη από το κατάστημα του Άργους μου λέει θα παει στο κατάστημα και από εκεί θα σε ενημερώσουν.. Και δεν γνωρίζουν αν έχει παει η' οτιδήποτε άλλο.. Μιλάμε για τέρμα ηλίθιους sorry για τον χαρακτηρισμό.. Ποτέ ξανά public... 

Πωπω αυτο το public ποσο τραγικο ειναι ;;;;; Στειλανε τις κονσολες στα καταστηματα ενω φαινοταν οτι παμε για Lockdown ( αν τις εστειλαν προτου ανακοινωθει ) ; Ποσο μπουφοι ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, GaGaS_Thess είπε

Πωπω αυτο το public ποσο τραγικο ειναι ;;;;; Στειλανε τις κονσολες στα καταστηματα ενω φαινοταν οτι παμε για Lockdown ( αν τις εστειλαν προτου ανακοινωθει ) ; Ποσο μπουφοι ; 

Και φαντάσου ότι 10 μέρες πριν το lockdown είχε βουήξει ο κόσμος και όλοι μας το λέγαμε η απο Σαββατο η Δευτέρα ξεκινάει , τι να πω τραγικοι.

Επεξ/σία από dream21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GaGaS_Thess είπε

Πωπω αυτο το public ποσο τραγικο ειναι ;;;;; Στειλανε τις κονσολες στα καταστηματα ενω φαινοταν οτι παμε για Lockdown ( αν τις εστειλαν προτου ανακοινωθει ) ; Ποσο μπουφοι ; 

Παρασκευή βράδυ πηρα στο Άργος και μου λέει κατά πασα πιθανότητα θα τα στείλουν απευθείας από Αθήνα 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Ευχαριστω πολυ :) αντε τελος το countdown ! Να παιξουμε λιγο να βγαλουμε γουστα ! !

Οχι δεν μου εδωσε αριθμο αποστολης θα ερθει με φορτηγο πλαισιο μου ειπε 

1 $ ? Δωρεάν μεταφορικά ; Refurbish ?

https://scumsily.com/product/refurbished-microsoft-xbox-one-wireless-controller/?fbclid=IwAR0hgmL0CqHkWv4xR-KND8Ly51jx_xHo23hppjohwmF2lNNTcGuYSNSHC-A

scumsily.com??????? Σοβαρά τώρα δεν ντρέπονται ούτε στην ονομασία του site να τα γράφουν πλέον! 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημέρωση από Κωτσόβολο.
Οι κονσόλες έφτασαν στα καταστήματα. Αποστολή με Γενική.
Αλλά λόγο αύριο είναι η μέρα κυκλοφορίας, αύριο θα ξεκινήσει η διανομή από την courier.
Ελπίζω να παραλάβουμε όλοι αύριο πάντως :)


 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφυγε και το δικο μου απο Κώτσο.

Τελικά, οι κωδικοι που είχαν δοθεί ήταν σωστοί, απλά όχι ενεργοποιημένοι (γενικά συμβαίνει πολλές φορές).

Οποτε στάλθηκαν σήμερα ώστε (με λίγη τύχη) να τα έχουμε αύριο.

Υπόψιν, έκανα την παραγγελία, σχετικά αργά, 22/10 οπότε δεν πιστεύω οτι θα έχουμε θέμα με το απόθεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου έστειλε μήνυμα ο Κωτσόβολος ότι (μάλλον αύριο) παραλαμβάνω από Γενική Ταχυδρομική (από τη Παρασκευή βέβαια είχα κάνει ακύρωση λόγω παραγγελίας/κατάθεσης στο Πλαίσιο). Ότι να ναι..!! 

Μου αρέσει που μου είχαν στείλει και Mail ότι ακυρώθηκε επιτυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...