Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, gtsoui είπε

Εμένα έφυγε από ιωάννινα κατά τις 15.30 οπότε πριν τις 20.30 με τίποτα δεν θα είναι αθήνα.....θα τους πάρω τηλ αύριο

Δεν το δινουν ούτως ή άλλως εμένα το δωσαν Λάρισα από Λάρισα και δεν μου το δινουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κωτσόβολος οι μεγαλύτεροι απατεώνες. Προπαραγγελία 22/9 και πληρωμή κανονικά και δεν θα είμαι στο πρώτο κύμα μου λένε. Χωρίς να μπρούνε να μου πούνε το γιατί. Και επέμενε οτι τηρείται η σειρά της παραγγελίας. Θα πέσει καταγγελία μπας και βάλουν μυαλό γιατί με φλόμοσαν στα ψέματα τόσες μέρες τα λεφτά τα πήραν όμως κανονικά. 

  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, aeljim είπε

Κωτσόβολος οι μεγαλύτεροι απατεώνες. Προπαραγγελία 22/9 και πληρωμή κανονικά και δεν θα είμαι στο πρώτο κύμα μου λένε. Χωρίς να μπρούνε να μου πούνε το γιατί. Και επέμενε οτι τηρείται η σειρά της παραγγελίας. Θα πέσει καταγγελία μπας και βάλουν μυαλό γιατί με φλόμοσαν στα ψέματα τόσες μέρες τα λεφτά τα πήραν όμως κανονικά. 

εχει φαει μαυρο εδω και πολυ καιρο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, blasterdark86 είπε

εχει φαει μαυρο εδω και πολυ καιρο 

Άθλια συμπεριφορά πραγματικά και μου πουλούσαν και τρέλα οτι δεν υπάρχει θέμα και οτι έχουμε αποθέματα και οτι τηρείται πάντα η σειρά προτεραιότητας και άλλα τέτοια. Πήραν τα λεφτά και έδωσαν τις κονσόλες σε φίλους και γνωστούς. 

  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, aeljim είπε

Κωτσόβολος οι μεγαλύτεροι απατεώνες. Προπαραγγελία 22/9 και πληρωμή κανονικά και δεν θα είμαι στο πρώτο κύμα μου λένε. Χωρίς να μπρούνε να μου πούνε το γιατί. Και επέμενε οτι τηρείται η σειρά της παραγγελίας. Θα πέσει καταγγελία μπας και βάλουν μυαλό γιατί με φλόμοσαν στα ψέματα τόσες μέρες τα λεφτά τα πήραν όμως κανονικά. 

Εαν στο εχουν εγγυηθει καπου γραπτα οτι θα παραλαβεις κονσολα day one και δεν στην δωσουν,να κανεις καταγγελια.

Αν η καταγγελια σου βασιζεται στο τι σου ''ειπαν'',τοτε τσαμπα χρονο θα χαλασεις. Κοινως θες αποδειξεις,αν οντως προβείς σε κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εαν στο εχουν εγγυηθει καπου γραπτα οτι θα παραλαβεις κονσολα day one και δεν στην δωσουν,να κανεις καταγγελια.

Αν η καταγγελια σου βασιζεται στο τι σου ''ειπαν'',τοτε τσαμπα χρονο θα χαλασεις. Κοινως θες αποδειξεις,αν οντως προβείς σε κατι τετοιο.

Υπάρχουν τηλεφωνικές συνομιλίες πολλαπλές κιόλας που το εγγυούνται. Δεν πειράζει και ας μην έχει αποτέλεσμα η καταγγελία θα γίνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, aeljim είπε

Κωτσόβολος οι μεγαλύτεροι απατεώνες. Προπαραγγελία 22/9 και πληρωμή κανονικά και δεν θα είμαι στο πρώτο κύμα μου λένε. Χωρίς να μπρούνε να μου πούνε το γιατί. Και επέμενε οτι τηρείται η σειρά της παραγγελίας. Θα πέσει καταγγελία μπας και βάλουν μυαλό γιατί με φλόμοσαν στα ψέματα τόσες μέρες τα λεφτά τα πήραν όμως κανονικά. 

Σου έδωσαν κάποια εξήγηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γελάνε και οι πέτρες ειλικρινά . Ρε εάν θα ξαναδώ εγώ Game R1 στη CosmoteTV να με X...τε.

https://www.enternity.gr/Article/Gadgets/News/Καταστήματα-«έσπασαν»-την-launch-day-του-Xbox-Series-X-σε-Ελλάδα-και-εξωτερικό/63239.html

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Σου έδωσαν κάποια εξήγηση;

 

Όχι καμία εξήγηση. Είπαν να δούμε τι έγινε και να σας πούμε κτλ. Ήταν ξεκάθαρος όμως οτι δεν υπάρχει τίποτα στις αποθήκες. Όσοι ήταν να πάρουν απο Κωτσόβολο έχουν σταλεί σήμερα. Άρα αν περιμένει και κανένας άλλος σαν εμένα που η παραγγελία του είναι σε Εξέλιξη κτλ να ξέρει να μην έχει ελπίδες. 


Προχώρησα σε ακύρωση της παραγγελίας προφανώς. Ποτέ ξανά λεφτά Κωτσόβολο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...