Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μονο που απομενει ειναι να κανω την τελικη επιλογη για το ποιο θα ειναι το παρθενικο παιχνιδι! Εχω τετοιο backlog που δεν ξερω τι να πρωτοπαρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, gtsoui είπε

Το μονο που απομενει ειναι να κανω την τελικη επιλογη για το ποιο θα ειναι το παρθενικο παιχνιδι! Εχω τετοιο backlog που δεν ξερω τι να πρωτοπαρω!

εγω θα ξεκινησω με crash bandicoot 4 οσο κατεβαζει παραγγελια απο την κορη το minecraft , mk X , Killer Instict , Gears , Halo και Super Lucky Tale 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το crash 4 το έβαλα εχτές, το gears 5 με παίδεψε γιατί έπρεπε να το κατεβάσω από την αρχή 71,9.giga και μου κατέβαινε η έκδοση με τα 55 επειδή έβλεπε τον εξωτερικό σκληρό μάλλον. Το jedi fallen ακόμα δεν το βλέπω διαθέσιμο. 

Επεξ/σία από fouskos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fouskos είπε

Το crash 4 το έβαλα εχτές, το gears 5 με παίδεψε γιατί έπρεπε να το κατεβάσω από την αρχή 71,9.giga και μου κατέβαινε η έκδοση με τα 55 επειδή έβλεπε τον εξωτερικό σκληρό μάλλον. 

το crash το εχω σε φυσικη μορφη . απλα το βαζω και παιζει ; ή θα κανει κανα update ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν, το θηρίο αναχώρησε 08.30 από το κέντρο διαλογής στην Π. Ράλλη...άρα λογικα το επόμενο status είναι η παραλαβή από το κατάστημα που με εξυπηρετεί. είμαι περίεργος να δω το download speed πάντως σήμερα...ελπίζω να μην σέρνεται..άμα κατεβάζω με καμία 15mb/s θα είμαι ευχαριστημένος πάντως..

Επεξ/σία από gtsoui
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Μη βγαίνουμε off topic το νημα είναι μόνο για προπαραγγέλιες και για να κράζουμε καταστήματα και κούριερ επειδή εν μέσω πανδημίας και με κλειστά τα καταστήματα, δε δουλεύουν 24 ώρες το 24ώρο να πάρουμε εμείς την κονσόλα από την 1η ημέρα. Αν την πάρουμε 2η η 3η μέρα θα καταστραφούμε

Φίλε κάνεις ένα μεγάλο λάθος.Οι προπαραγγελίες έχουν γίνει μήνες πριν το lockdown. Οπότε οι αλυσίδες έπρεπε να είναι έτοιμες

και π.χ να είχαν στείλει όλες τις κονσόλες το αργότερο την Παρασκευή για αποστολή στα courier ώστε να μην πέσουν πάνω στον

πανικό που προφανώς έρχεται με το κλείσιμο των καταστημάτων. Κανείς δεν τα βάζει με τα courier αυτή τη στιγμή.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

το crash το εχω σε φυσικη μορφη . απλα το βαζω και παιζει ; ή θα κανει κανα update ?

Όχι δεν μου ζήτησε update, έβαλα το δισκάκι και τον εξωτερικό σκληρό και έπαιξα αμέσως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε διαδικασία συλλογής και εγώ βρίσκομαι σε περισυλλογή γιατί σε έξι λεπτά θα τους πάρω τηλέφωνο και θα προσπαθήσω να τους πω όσο πιο ευγενικά μπορώ ότι θέλω την κονσόλα σήμερα,και όχι οπότε τους σηκωθει

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

plaisio πριν 4 ωρες

"Θέλουμε να σας ενημερώσουμε ότι η παραγγελία σας είναι σε εξέλιξη & έχει ήδη χρεωθεί η κάρτα σας όπως μας υποδείξατε
με Αρ. ************ και αξία 509.00 €.

Σύντομα θα λάβετε Νέο SMS για τον χρόνο της παράδοσης της."

 

Ακόμα sms δεν έχω πάρει, το βλέπω να το τρώω το άκυρο για σήμερα...

Τζάμπα την ηλεκτρική σκούπα που εβαλα το πρωί στο δωμάτιο, για να φύγουν οι σκόνες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι τόσο ντρέμζας που ενώ έχω 1 χρόνο gold συνδρομή ξέχασα να εκμεταλλευτώ το ultimate pass conversion. Φτου ο μισός χρόνος έφυγε απασσος αλλά τλχ. έχω μέχρι ένα εξάμηνο ακόμη. Έχω κατεβάσει Carto, Children of Morta, Darksiders Genesis, Day of the Tentacle Remastered, Deliver Us the Moon, Eastshade, New Super Lucky's Tale, Night in the Woods, Observation, Tell Me Why, The Bard's Tale Remastered, Man of Medan, The Outer Worlds, Wandersong και Wasteland 3. Καθ'οδόν βρίσκονται και τα Gear Tactics, Fallen Order και χρειάζομαι 2 ζωές με delivery και παπί αντί για τουαλέτα για να τα τελειώσω. Λοιπόν, όποιος το σκέφτηκε αυτό είναι μεγάλο τραβέλι, Πρέπει να πληρώνουμε full price τιμές όχι 80 αλλά 100 για κάθε τίτλο ώστε να τον εκτιμάμε περισσότερο και να το ξεκοκαλίζουμε για μήνες. Τώρα με το pass καλομάθαμε γιατί είναι σαν να μπαίνεις σε εστιατόριο που πληρώνεις για να φας ότι θέλεις μέχρι να φύγεις.:lol:

Το βλέπω να με αγριοκοιτάζει η γυναίκα σε λίγο καιρό γιατί αντί για σεξ, θα έχει Sex. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Public δείχνει ολοκληρωμένη την παραγγελία από χθες, με έχουν ενημερώσει ότι έχει ήδη δωθεί στην κούριερ, αλλά το tracking number δεν μου το δίνουν.

Πραγματικά πιο ανέτοιμοι δεν γινόταν να είναι.

Just now, Ren_of_Heavens said:

Το βλέπω να με αγριοκοιτάζει η γυναίκα σε λίγο καιρό γιατί αντί για σεξ, θα έχει Sex. 

Πρόβλημα η ονοματολογία πάντως, θα της λες για σεξ και θα καταλαβαίνει άλλο πράγμα. :/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Malthador είπε

Το Public δείχνει ολοκληρωμένη την παραγγελία από χθες, με έχουν ενημερώσει ότι έχει ήδη δωθεί στην κούριερ, αλλά το tracking number δεν μου το δίνουν.

Πραγματικά πιο ανέτοιμοι δεν γινόταν να είναι.

το tracking number γιατι δεν στο δινουν ; τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα ; κρυφο το εχουν ; Με αυτα που διαβαζω αυτες τις μερες εδω μεσα εχω ηδη ριξει Χ σε μελλοντικες αγορες μου απο Public

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...