Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, lak10 είπε

εγω μεθαυριο θα γιορταζω τη απελευθερωση Καστοριας και θα παραλαβω τα φρυδια μου

Πάρε το public και πες τους να σου δώσουν το voucher να πας να το πάρεις αύριο από την courier αν φτάσει αύριο στη πόλη σου, εγώ αυτό έχω σκοπό να κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, lak10 είπε

παρελαβε κανεις απο public σημερα? θα μπορουσα να το δωσουν σημερα για να τα εχουμε αυριο. στο public μυριζε στραβη εδω και βδομαδες

Εμένα πάντως με πήραν το πρωί από public Πάτρας και μου είπαν ότι θα το  στείλουν σήμερα για να το παραλάβω αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, mike0402 είπε

ρε παιδια εσεις που πηρατε το xbox εχει καμια καλη αποκλειστικοτητα η microsoft?τυπου the last of us?

Παίξε Residen Evil.

To Last of us μοιάζει πολύ στα  Resident Evil, έχει μεγαλύτερα επίπεδα, πιο δομημένο Story και πιο καλό σύστημα μάχης. Σαν κορμός όμως είναι RE. Το έχουν δηλώσει και οι Devs ότι εμπνεύστηκαν και είχαν σαν βάση το Resident Evil 4.

Από wiki:

"The Last of Us game designer Ricky Cambier cited the video games Ico and Resident Evil 4 as influences on the game design. He said the emotional weight of the relationship needed to be balanced with the tension of the world's issues, stating that they "wanted to take the character building and interaction" of Ico and "blend it with the tension and action of Resident Evil 4"

Άρα το πιο κοντινό παιχνίδι σε ατμόσφαιρα και σαν είδος είναι τα RE.

IMG-a01f62d2a17365d1d65ae4490b5aec0e-V.jpg.f9b4a34febfc05b711cbf33ae0d7e9a9.jpgIMG-14f8b4013e69a5c67f539c0827397797-V.jpg.31d95f97d6c55b61198a76932939777f.jpg

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Kydraen είπε

Πάρε το public και πες τους να σου δώσουν το voucher να πας να το πάρεις αύριο από την courier αν φτάσει αύριο στη πόλη σου, εγώ αυτό έχω σκοπό να κάνω.

ενω το εχουν ετοιμο για αποστολη θα το στειλουν αυριο οποτε καλη πεμπτη

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Kydraen είπε

Πάρε το public και πες τους να σου δώσουν το voucher να πας να το πάρεις αύριο από την courier αν φτάσει αύριο στη πόλη σου, εγώ αυτό έχω σκοπό να κάνω.

Δεν θα στο δώσουν έτσι κάνανε σε εμένα στην acs το κατάστημα Λάρισας το έδωσε στην acs Λάρισας αλλά η acs δεν το δίνει γιατί πρεπει να περάσει διαλογη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, babis1983 είπε

Στο δωσαν κατευθείαν?

οχι θα το δωσουν απο αυριο στην κουριερ. Εχουν προπληρωθει απο 22/9 και δεν φροντισαν τιποτα απαραδεκτοι χωρις κανενα πλανο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μπορουσαν τουλαχιστον ε οους ειμαστε απο επαρχια και διαλεξαμε εξαρχης παραδοση με courrier να μας τα στειλουν σημερα αντιθετα πολλα τοπικα καταστηματα ενημερωσα οτι θα αποστειλουν σημερα τις κονσολες ωστε να τις παραλαβουν οσοι ειχαν δηλωσει παραλαβη απο το καταστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...