Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, Malthador είπε

Λένε ότι δεν τους το έχει δώσει το κατάστημα ακόμα.

Άρα προφανώς δεν έχει πάει ο κούριερ από το κατάστημα να το παραλάβει, για αυτό δεν το έχουν ακόμα. Δώσανε εντολή από το κατάστημα για παραλαβή.

edit: Τώρα μίλησα και εγώ, επειδή λέει γίνεται αυτοματοποιημένα από το σύστημα για αυτό δεν ξέρουν τα track number. Είναι δυνατόν? τι ανοργανωσιά είναι αυτή....🙄. Τουλάχιστο έμαθα ότι εχθές το παραδώσανε στην ACS και ησύχασα.

 

Εμένα με εκνευρίζει που δεν με έχει πάρει κανείς να με ενημερώσει ακόμα ενώ ο υπάλληλος μου είχε πει Δευτέρα θα ενημερωθείς είτε τηλεφωνικά είτε με sms. Δεν έχω ψωνίσει κάτι μεγαλύτερης αξίας από 50€ στα public, πρώτη και τελευταία φορά, θα φάνε πολύ κράξιμο όταν τελειώσει το θέμα για ελλειπή ενημέρωση. Δεν με απασχολεί να πάρω την κονσόλα μέχρι και την Παρασκευή λόγου χάρη, έχω υπομονή, με τρελαίνει η μη σωστή ενημέρωση από το κατάστημα.

Επεξ/σία από Saloufas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, malawi είπε

πλεον φαινεται κ καποια διαθεσιμοτητα σε καταστηματα στο skroutz!

Προφανώς δεν εξαντλήθηκαν. Πολύ πιθανό να γίνει τις επόμενες ημέρες. Εκτός αν γενικά ήρθαν παρά πολλά κομμάτια. To the point, τελικά τζάμπα το άγχος που τραβάνε ορισμένοι. Όλοι θα πάρουμε day1, άντε day2 ή day3. Το lockdown δεν είναι τόσο μαζικό όσο της πρώτης φοράς. Μια χαρά θα ανταπεξέλθουν και τα μαγαζιά και οι κούριερ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, music_lover είπε

Προφανώς δεν εξαντλήθηκαν. Πολύ πιθανό να γίνει τις επόμενες ημέρες. Εκτός αν γενικά ήρθαν παρά πολλά κομμάτια. To the point, τελικά τζάμπα το άγχος που τραβάνε ορισμένοι. Όλοι θα πάρουμε day1, άντε day2 ή day3. Το lockdown δεν είναι τόσο μαζικό όσο της πρώτης φοράς. Μια χαρά θα ανταπεξέλθουν και τα μαγαζιά και οι κούριερ.

πιθανοτατα τα καταστηματα του skroutz δεν ειχαν δικαιωμα να ανακοινωσουν διαθεσιμοτητα (προπαραγγελιες κτλ) πριν την επισημη ημερομηνια κυκλοφοριας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, malawi είπε

πιθανοτατα τα καταστηματα του skroutz δεν ειχαν δικαιωμα να ανακοινωσουν διαθεσιμοτητα (προπαραγγελιες κτλ) πριν την επισημη ημερομηνια κυκλοφοριας. 

Δεν το ξέρω αυτό. Το public που είναι εκτός skroutz πάντως βλέπω λέει άμεσα διαθέσιμο. Άρα αν παραγγείλεις σήμερα, μέχρι τέλος της εβδομάδας θα το έχεις. Συνεπώς και οποίος παρήγγειλε από public με προπαραγγελια θα παραλάβει 100%. Δεν θέλει άγχος. Ακονίστε τα δάχτυλα σας μόνο 😝

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ότι υπάρχει μεγάλο απόθεμα day one ή δεν έχει μεγάλη ζήτηση στη χώρα μας ή φρόντισε η microsoft να υπάρχει μεγάλη παραγωγή.

Ότι και να συμβαίνει μπράβο τους που δίνουν τη δυνατότητα σε όλους να την αποκτήσουν άμεσα.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι του αλλου θεματος (μαλλον) στις προπαραγγελιες του PS5. αλλα συμποναω και τα εδω παιδια και βλεπω τι γελια θα ριξουμε σε μια βδομαδα! (που κ που μπαινω και στον πειρασμο να παραγγειλω series X 🤣 )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, music_lover είπε

Δεν το ξέρω αυτό. Το public που είναι εκτός skroutz πάντως βλέπω λέει άμεσα διαθέσιμο. Άρα αν παραγγείλεις σήμερα, μέχρι τέλος της εβδομάδας θα το έχεις. Συνεπώς και οποίος παρήγγειλε από public με προπαραγγελια θα παραλάβει 100%. Δεν θέλει άγχος. Ακονίστε τα δάχτυλα σας μόνο 😝

Αυτό έγινε σήμερα, μέχρι εχθές δεν έλεγε διαθέσιμο. Ίσως βγάζουν και το απόθεμα που είχαν για τα ράφια όπως έγινε με την Vodafon που είχε ps5 και άλλο μαγαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδή έχω skills of deduction, πήρα μόνος μου στην ACS και βρήκαν το δέμα με το κινητό μου, το οποίο είναι στο κατάστημα και εννοείται ότι τους είπα να το κρατήσουν και θα τρέξω εγώ σαν τον άνεμο να το παραλάβω.

Κερασάκι: το δέμα έχει φύγει από το Σάββατο από το κατάστημα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωι πρωι μου ηρθε μηνυμα οτι εφυγε η παραγγελια μαζι με tracking number εχω ξενερωσει αγρια δηλαδη δεν μπορουσαν να το στειλουν χθες? Στην ποηγουμενη σελιδα πως το public της κοζανης το εχει απο χθες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, lak10 είπε

πρωι πρωι μου ηρθε μηνυμα οτι εφυγε η παραγγελια μαζι με tracking number εχω ξενερωσει αγρια δηλαδη δεν μπορουσαν να το στειλουν χθες? Στην ποηγουμενη σελιδα πως το public της κοζανης το εχει απο χθες

To είχαν από εχθές αλλά σήμερα τα στέλνουν, 11 η ώρα μου είπαν ότι θα τα πάρει η ACS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, malawi είπε

εγω ειμαι του αλλου θεματος (μαλλον) στις προπαραγγελιες του PS5. αλλα συμποναω και τα εδω παιδια και βλεπω τι γελια θα ριξουμε σε μια βδομαδα! (που κ που μπαινω και στον πειρασμο να παραγγειλω series X 🤣 )

Εσείς του άλλου θέματος θα κλάψετε άσχημα την άλλη εβδομάδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Kydraen είπε

To είχαν από εχθές αλλά σήμερα τα στέλνουν, 11 η ώρα μου είπαν ότι θα τα πάρει η ACS

Δεν ξερω γιατι με της κοζανης δεν στειλανε και οτι ειναι για Καστορια ειτε για καταστημα ειτε για πελατη με ποια λογικη μας αφησαν απ εξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, pushthetempo είπε

Έμενα το άφησε η ACS πρωί πρωί στο σπίτι! Ποιος περιμένει τώρα μέχρι το απόγευμα που θα γυρίσω από δουλειά για το unboxing!

Εσένα παίζει να είναι το χειρότερο, αυτό είναι σπίτι, εσύ όχι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...