Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, dream21 είπε

Στέλιο θέλω να το αγοράσω έστω τουλάχιστον το valhala. Μπορω να κανω την αγορα απο Brazil store αλλαζοντας το region στο xbox η θελει και παραλληλα vpn;

Εδώ είσαι φίλε μου (εκανα λάθος στην τιμή όμως :D )
https://xbox-store-checker.com/en/

Aναγραφεται η ολη διαδικασία σε tutorial ! 

Με γειες !

Εdit : tutorial 1    tutorial 2

Επεξ/σία από red1
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, red1 είπε

Εδώ είσαι φίλε μου (εκανα λάθος στην τιμή όμως :D )
https://xbox-store-checker.com/en/

Aναγραφεται η ολη διαδικασία σε tutorial ! 

Με γειες !

 Σε ευχαριστώ  Στέλιο να σε καλά :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Βλέπω ότι υπάρχει μεγάλο απόθεμα day one ή δεν έχει μεγάλη ζήτηση στη χώρα μας ή φρόντισε η microsoft να υπάρχει μεγάλη παραγωγή.

Ότι και να συμβαίνει μπράβο τους που δίνουν τη δυνατότητα σε όλους να την αποκτήσουν άμεσα.

Μεγάλο απόθεμα δεν νομίζω οτι υπάρχει σε καμία περίπτωση. Όπως είπα και σε προηγούμενες σελίδες είχα day one pre-order απο Κωτσόβολο και την είχα πληρώσει και δεν παρέλαβα. Και μου είπαν τα είχαν στείλει όλα δεν είχαν διαθέσιμο απόθεμα. Όπως και χθες τηλεφωνικά Πλαίσιο και Public μου είπαν οτι δεν είχαν απόθεμα.

Απλά κάποιοι είχαν κάνει 2 προπαραγγελίες και μετά ακύρωσαν οπότε γι'αυτο δημιουργήθηκαν κάποια έξτρα αποθέματα. Και εγώ κάπως έτσι εξυπηρετήθηκα. Όχι όμως οτι υπάρχει μεγάλη διαθεσιμότητα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sms απο πλαισιο για παραλαβή σήμερα 17,00 - 19,30

δηλαδή οι τύποι βαράνε φουλ ωράριο για να το πάρεις σήμερα και όχι αυριο. απλά μπράβο τους. σε εξυπηρέτηση πελατών και σε επικοινωνία πραγματικά δεν έχει ανταγωνισμό το πλαίσιο. και όχι δεν κάνω διαφήμιση, απλά θυμάμαι και ο κώτσος και το public πόσο απρόσωπα ειναι όταν θες να μιλίσεις με κάποιον στο τηλεφωνο για να βγάλεις άκρη. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, red1 είπε

Εδώ είσαι φίλε μου (εκανα λάθος στην τιμή όμως :D )
https://xbox-store-checker.com/en/

Aναγραφεται η ολη διαδικασία σε tutorial ! 

Με γειες !

Εdit : tutorial 1    tutorial 2

Είναι trusted αυτό? Γιατί AC Valhalla με ψήνει άσχημα στα 44 ευρώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kostasfil είπε

Τι εννοούμε ότι το Πλαίσιο έχει δική τους μεταφορική; 

δικά τους φορτηγά για να εξυπηρετούν πελάτες και όχι τρίτες εταιρίες κούριερ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα με πηραν απο πλαισιο και θα παραλαβω

κομματι που ηταν για τα ραφια αυριο το πρωι

Επεξ/σία από blasterdark86
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που περασα απο γενικη ταχυδρομικη θεσ/κης μου λεει οτι εχουν παρει τα δεματα αλλα γινεται χαμος και δυσκολα θα παρεις σημερα αμα περιμενεις κουριερ,για αυτο οσοι περιμενετε να το παρετε day 1 παρτε το απο  το μαγαζι οι ιδιοι...(απο κωτσο ειχα κανει παραγγελια)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

sms απο πλαισιο για παραλαβή σήμερα 17,00 - 19,30

δηλαδή οι τύποι βαράνε φουλ ωράριο για να το πάρεις σήμερα και όχι αυριο. απλά μπράβο τους. σε εξυπηρέτηση πελατών και σε επικοινωνία πραγματικά δεν έχει ανταγωνισμό το πλαίσιο. και όχι δεν κάνω διαφήμιση, απλά θυμάμαι και ο κώτσος και το public πόσο απρόσωπα ειναι όταν θες να μιλίσεις με κάποιον στο τηλεφωνο για να βγάλεις άκρη. 

Λοιπόν το παρήγγειλα κι εγώ από Πλαίσιο. Με έπεισες. :) Ειδικά το θέμα της ενημέρωσης μέσω μεηλ και sms είναι πολύ σημαντικό για να ξέρεις το πως πάει η παραγγελία σου αλλά και για να κανονίσεις το πρόγραμμα στου ώστε να είσαι σπίτι όταν θε έρθει. 

Μου έδινε εκτιμώμενο χρόνο παράδοσης την αυριανή ημέρα 11/11/20. Τώρα που έκανα τη παραγγελία αναμένω επιβεβαίωση. Πιστεύω πως όλα καλά θα πάνε, θα ενημερώσω εννοείται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...