Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες εγώ ακύρωσα από public και την παράγγειλα από το Πλαίσιο από τη στιγμή που έχει διαθεσιμότητα. Είναι απίστευτοι εκεί στο public ακόμα δεν την έχουν στείλει

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παμπλικ είναι για τον πουτσο.τους ξαναπήραν τηλέφωνο,τόσες μέρες μου έχουν πει 3 διαφορετικά μαγαζιά που θα μου το στείλουν,στην αρχή της Θεσσαλονίκης,μετά από Αθήνα κεντρικά και σήμερα με ενημέρωσαν ότι περιμένω από Λάρισα.περιττο να σας πω ότι ακόμα είναι σε φάση αποστολής και η τύπισσα μου είπε ότι το αργότερο μέχρι Πέμπτη θα παραλάβω.και τώρα στην ερώτηση μου.που μπορώ να κάνω τα παράπονα μου για να τους τσούξει και όχι απλά σε αυτούς γτ δεν νομίζω να τους πολυνιαξει και πολύ.μακραν η χειρότερη ενημέρωση που έχω λάβει για το οτιδήποτε.ουτε σβηστρα από τα παμπλικ

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikosspeed είπε

Παίδες εγώ ακύρωσα από public και την παράγγειλα από το Πλαίσιο από τη στιγμή που έχει διαθεσιμότητα. Είναι απίστευτοι εκεί στο public ακόμα δεν την έχουν στείλει

Καλά έκανες φίλε. Στο public είναι τραγικοί τις κανονικές μέρες, πόσω μάλλον τώρα σε lock down και launch κονσόλας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, john1080 είπε

Εσεις που εχετε παραλαβει απο public,ειναι καποιος που εχει προπαραγγελια μετα τις 22/9 και εχει παραλαβει;

Παραγγελία 6/10, μόλις παρέλαβα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Kydraen είπε

Άρρωστος για καμιά βδομάδα νομίζω επιβάλλεται!

Μπα, έχω τηλε-εργασία μέχρι να λήξει το lockdown. Ε όλο και κάτι θα παίξω σε κανένα "διάλειμμα" που θα κάνω...

10 λεπτά πριν, kostasfil είπε

Σου λέει και προβλεπόμενο ωράριο; Ή θα στείλουν sms γι αυτο; 

Δεν λέει ωράριο. Εντάξει αύριο χαμένη είναι η ημέρα με setup και κατέβασμα παιχνιδιών. 06:00 πρωί Πέμπτης ξεκινάμε με Valhalla!

Επεξ/σία από jokul7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες μια ερωτηση. (αν υπαρχει καποιος στη θεση μου ας πει την αντικειμενικη του αποψη) 

για καποιον που παντα ειχε playstation η μεταβαση σε xbox θα του φανει τεραστια αλλαγη?? Το σκεφτομαι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, malawi είπε

παιδες μια ερωτηση. (αν υπαρχει καποιος στη θεση μου ας πει την αντικειμενικη του αποψη) 

για καποιον που παντα ειχε playstation η μεταβαση σε xbox θα του φανει τεραστια αλλαγη?? Το σκεφτομαι...

Νομίζω η μεγαλύτερη διαφορά θα είναι το controller, αλλά στην τελική όλα συνηθίζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, malawi είπε

παιδες μια ερωτηση. (αν υπαρχει καποιος στη θεση μου ας πει την αντικειμενικη του αποψη) 

για καποιον που παντα ειχε playstation η μεταβαση σε xbox θα του φανει τεραστια αλλαγη?? Το σκεφτομαι...

Εγώ έχω πάντα Xbox από το OG και αγοράζω PS για να παίζω μερικά μαζεμένα exclusives και το ξαναπουλάω. Θεωρώ ότι το Xbox είναι super φιλικό σε UI, online κατάστημα, εξυπηρέτηση, πολύ καλύτερο χειριστήριο κατά τη γνώμη μου γιατί οι μοχλοί είναι στη φυσιολογική θέση για παιχνίδι, έχει kodi, και νομίζω ότι με game pass και τα features που έχει σε αυτή τη γενιά θα σου φύγουν τα σαγόνια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Kydraen είπε

Νομίζω η μεγαλύτερη διαφορά θα είναι το controller, αλλά στην τελική όλα συνηθίζονται.

το interface , η φιλοσοφια του λογισμικού? δεν ειναι οτι στο ps με τρελαινει αυτο. υπαρχουν θετικοτερα ξεκαθαρα σημεια σε αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, babis1983 είπε

Διάβασα στο fb ότι όσοι βάλαν ένα χρόνο EA play σήμερα τους γύρισε σε ultimate 1 χρόνο εάν το δοκίμασε κάποιος να μας πει 

Αυτό με το EA play το έχει κάνει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...