Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Kydraen είπε

Σε νιώθω, κάθομαι και κάνω refresh τη σελίδα της ΑCS περιμένοντας το δέμα να φτάσει στο κατάστημα τους. Ειλικρινά ο διανομέας παίζει να έχει γυρίσει τη μισή Κοζάνη!

Μα μου είπαν 10 με 12.30 ... Πρέπει να το φέρεις ρε μεγαλε 12.29.59 δευτερόλεπτα?????????????????????? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, GaGaS_Thess είπε

Μα μου είπαν 10 με 12.30 ... Πρέπει να το φέρεις ρε μεγαλε 12.29.59 δευτερόλεπτα?????????????????????? 

13:01, απλά και μόνο για να γίνουν τα νεύρα κρόσσια μέχρι τότε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ACS
 

09/11/2020 14:58:02 Print ACSConnect label THESSALONIKI  
09/11/2020 18:59:00 Print take delivery status THESSALONIKI  
09/11/2020 19:05:48 Pick-up from sender THESSALONIKI  

 

Παρέλαβαν χθες απο Public οι τύποι...απο κέντρο Θεσ/νίκης...Καλαμαριά, ακόμα δεν έχει παραλάβει το υποκατάστημα της ACS της περιοχής μου, το πως γίνεται αυτό δεν ξέρω πραγματικά, τους κάλεσα και μου ειπαν "1-2 εργάσιμες μέρες", απο κέντρο Θεσ/νικης, Καλαμαριά (6χλμ) , 2 εργάσιμες μέρες, εγινε ACS :D 

Επεξ/σία από red1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, john1080 είπε

Εσεις που εχετε παραλαβει απο public,ειναι καποιος που εχει προπαραγγελια μετα τις 22/9 και εχει παραλαβει;

Εγώ έκανα μέσα στον Οκτώβριο και είναι να μου έρθει σήμερα, λογικά, γιατί από ότι φαίνεται η ACS δυσκολεύεται να φτάσει μέχρι τα ίδια της τα μαγαζιά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Kydraen είπε

Εγώ έκανα μέσα στον Οκτώβριο και είναι να μου έρθει σήμερα, λογικά, γιατί από ότι φαίνεται η ACS δυσκολεύεται να φτάσει μέχρι τα ίδια της τα μαγαζιά!

 

1 λεπτό πριν, babis1983 είπε

Εγώ 

Ενταξει οι ανθρωποι δεν παιζονται...Αν μπορει καποιος να μου δωσει τον αριθμο παραγγελιας του(ετσι και αλλιως εχει παραλαβει) για να το χρησιμοποιησω σαν πιεση στο οτι εχασαν τον μπουσουλα και δεν τηρησαν τη σειρα προτεραιοτητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα και εγώ νωρίτερα από Πλαίσιο (άψογοι - νωρίτερα από την εκτιμώμενη ώρα παράδοσης).

Αυτό που διάβασα και μου έκανε αρνητική εντύπωση είναι η περίπτωση των καθυστερημένων προπαραγγελιών από Amazon, σύμφωνα με άτομο στο Reddit. Δεν το περίμενα από αυτούς :

 

 

 

 

Επεξ/σία από marcus0
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Πλαισιάρα respect! Ολοκληρώθηκε ο πρώτος έλεγχος 30 λεπτά μετά την παραγγελία! ΩΩΩΩ δεν μπορώ να περιμένω!

Κ μένα! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Παρασκευή που παρέλαβα δεν μπορούσα να κάνω εγγραφή την κονσόλα στην microsoft για τα 2 ετη εγγυηση , επειδη λειπω και δεν ειμαι σπιτι και γραφω απο κινητο ας δοκιμασει καποιος να δει εαν περναει η εγγραφη .ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, jokul7 είπε

Τώρα μου ήρθε και επιβεβαίωση παραλαβής για αύριο! Ωραία τηλεεργασία προβλέπεται...

Άρρωστος για καμιά βδομάδα νομίζω επιβάλλεται!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jokul7 είπε

Τώρα μου ήρθε και επιβεβαίωση παραλαβής για αύριο! Ωραία τηλεεργασία προβλέπεται...

Σου λέει και προβλεπόμενο ωράριο; Ή θα στείλουν sms γι αυτο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...