Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Questioner είπε

Εξαιρετική η MS.

Ερώτηση: Έκανα register έναν series controller και μου έβγαλε εγγύηση για 1 έτος. Μόνο 1 δίνουν; :( 

2 ετη ολα τα ηλεκτρονικα αλλα νομιζω οτι χειριστηρια εχουν ειδικα μονο ενα ετος. Εξαιρεση τα τζοικον του σουιτς που θεωρουνται τμημα της κονσολας. Παρακαλω τωρα μην αρχισουμε τις κουβεντες περι εγγυησεως. Ο καθενας με τις εμπειριες του, εγω παντα 2 ετη ειχα και το διαπιστωσα, απο ΕΟΚ εποχες κιολας, τοτε που ηλεκτρονικο θεωρειτο το σεσουαρ μαλλιων και ο προενισχυτης του πικαπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Mazinga είπε

2 ετη ολα τα ηλεκτρονικα αλλα νομιζω οτι χειριστηρια εχουν ειδικα μονο ενα ετος. Εξαιρεση τα τζοικον του σουιτς που θεωρουνται τμημα της κονσολας. Παρακαλω τωρα μην αρχισουμε τις κουβεντες περι εγγυησεως. Ο καθενας με τις εμπειριες του, εγω παντα 2 ετη ειχα και το διαπιστωσα, απο ΕΟΚ εποχες κιολας, τοτε που ηλεκτρονικο θεωρειτο το σεσουαρ μαλλιων και ο προενισχυτης του πικαπ.

Iλαρο το λιγοτερο 😀, πλην καπου εχει παρει το ματι μου αν δεν κανω λαθος πως η εγγυηση του χειριστηριου του ΧΒΟΧ ειναι στους 3 μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, kostiger είπε

Iλαρο το λιγοτερο 😀, πλην καπου εχει παρει το ματι μου αν δεν κανω λαθος πως η εγγυηση του χειριστηριου του ΧΒΟΧ ειναι στους 3 μηνες.

μαλλον εβλεπες Αμερικανικη ιστοσελιδα/εγγραφο. εκει ειναι που δινουν μονο κατι τετοια. 

μεγαλος λογος για τις υψηλοτερες τιμες στην Ευρωπη ειναι (περα απο το ΦΠΑ και κοστος εισαγωγης) και οι πολυ μεγαλύτερες εγγυήσεις που εχουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

μαλλον εβλεπες Αμερικανικη ιστοσελιδα/εγγραφο. εκει ειναι που δινουν μονο κατι τετοια. 

μεγαλος λογος για τις υψηλοτερες τιμες στην Ευρωπη ειναι (περα απο το ΦΠΑ και κοστος εισαγωγης) και οι πολυ μεγαλύτερες εγγυήσεις που εχουμε.

Υπαρχει σοβαρο ενδεχομενο να συνεβηκε αυτο που λες. Με μια γρηγορη ματια στο google τα περιφερειακα του ΧΒΟΧ καλυπτονται απο εγγυηση ενος ετους.

Στην Ευρωπη παντα αυτο. Στο America ισχυει αυτο που εγραψα αρχικα, 3 μηνες κοινως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

Διαθεσιμο το Torchlight 3 απο σήμερα στο game pass ! 

Το ξενέρωμα.... Είναι δυνατόν να μην παιζει διπλό τοπικό?????? Αλήθεια τώρα???? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/1/2021 στις 7:23 ΜΜ, GaGaS_Thess είπε

Το ξενέρωμα.... Είναι δυνατόν να μην παιζει διπλό τοπικό?????? Αλήθεια τώρα???? 

Νομιζω θελανε να το βγαλουν σαν MMO ή game as a service αλλα κατι δεν τους βγηκε και το κανανε release σαν Torchlight 3. Οποτε αρκετη λειτουργικοτητα που θα την θεωρουσαμε σιγουρη σε ενα τετοιο παιχνιδι δεν υπαρχει...

Κριμα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Περιμένω το series x τις επόμενες μέρες και είναι η πρώτη φορά με κονσόλα της microsoft μετά το 360 που όμως δεν είχα ασχοληθεί με το online τότε! Θέλω να ρωτήσω αν εξακολουθεί να ισχύει η προσφορά των 36 μηνών gold που με 1 ευρώ μετατρέπεται σε 36 μήνες ultimate! Πιστεύετε αξίζει να το βάλω τώρα προτού παραλάβω την κονσόλα μη τυχόν χαθείη προσφορά; Ανυπομονώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, mpekatsikas είπε

Καλησπέρα παιδιά! Περιμένω το series x τις επόμενες μέρες και είναι η πρώτη φορά με κονσόλα της microsoft μετά το 360 που όμως δεν είχα ασχοληθεί με το online τότε! Θέλω να ρωτήσω αν εξακολουθεί να ισχύει η προσφορά των 36 μηνών gold που με 1 ευρώ μετατρέπεται σε 36 μήνες ultimate! Πιστεύετε αξίζει να το βάλω τώρα προτού παραλάβω την κονσόλα μη τυχόν χαθείη προσφορά; Ανυπομονώ!!!

 

Πριν 4 μέρες το έκανα για έναν φίλο οπότε σίγουρα μέχρι τότε έπαιζε κανονικά. Το καλύτερο Deal ! Θα σου πρότεινα να το πάρεις από τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Merlin_o_magos είπε

 

Πριν 4 μέρες το έκανα για έναν φίλο οπότε σίγουρα μέχρι τότε έπαιζε κανονικά. Το καλύτερο Deal ! Θα σου πρότεινα να το πάρεις από τώρα

Σ’ ευχαριστώ πολύ φίλε σκέφτομαι να το κάνω σήμερα κιόλας! Αξίζει πιστεύεις να αγοράσω τρεις 12 μηνες live gold από eneba ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...