Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

57 λεπτά πριν, mpekatsikas είπε

Σ’ ευχαριστώ πολύ φίλε σκέφτομαι να το κάνω σήμερα κιόλας! Αξίζει πιστεύεις να αγοράσω τρεις 12 μηνες live gold από eneba ?

Εγώ από εκεί τις πήρα. Κανένα πρόβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, Questioner είπε

Εγώ από εκεί τις πήρα. Κανένα πρόβλημα. 

Μπορούμε όσο την έχουμε ενεργοποιημένη να προσθέσουμε και άλλους μήνες με το δωδεκάμηνο ea ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, mpekatsikas είπε

Σ’ ευχαριστώ πολύ φίλε σκέφτομαι να το κάνω σήμερα κιόλας! Αξίζει πιστεύεις να αγοράσω τρεις 12 μηνες live gold από eneba ?

Απο εκεί ψωνίζω και εγώ φίλε οπότε ναι μπορείς από εκεί .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Dmspolys είπε

Μπορούμε όσο την έχουμε ενεργοποιημένη να προσθέσουμε και άλλους μήνες με το δωδεκάμηνο ea ????

εχω ultimate που ληγει  03/2022 , μπορω να προσθεσω παραπανω μηνες απο την προσφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ababapanos είπε

εχω ultimate που ληγει  03/2022 , μπορω να προσθεσω παραπανω μηνες απο την προσφορα?

Νομιζω μπορεις αφου 36 ειναι το οριο. Μπορεις να βαλεις απο πανω 12μηνη ea play που σου δινει 4 μηνες gpu

Εδω η πιο φτηνη αυτη τη στιγμη

https://www.instant-gaming.com/en/1079-buy-game-xbox-ea-play-ea-access-pass-12-months-xbox-one/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/1/2021 στις 2:39 ΜΜ, Daredevil είπε

 

Θα αλλάξουν άραγε την default ρύθμιση ενέργειας των κονσολών που πωλούνται στις USA για λόγους οικονομίας? Επειδή στην Ευρώπη έρχεται με την ρύθμιση “Energy Saving” ενώ στις USA με την ρύθμιση “Instant On”.

Επεξ/σία από music_lover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, malias4 είπε

Νομιζω μπορεις αφου 36 ειναι το οριο. Μπορεις να βαλεις απο πανω 12μηνη ea play που σου δινει 4 μηνες gpu

Εδω η πιο φτηνη αυτη τη στιγμη

https://www.instant-gaming.com/en/1079-buy-game-xbox-ea-play-ea-access-pass-12-months-xbox-one/

Να κανω μια ερωτηση?Για την δικη μου συνδρομη που εχω ultimate,που ληγει ιουνιος του 23,αν περασω την 12μηνη ea

Θα γινει αυτοματος μετατροπη σε ultimate game pass?οπως με τον γνωστο τροπο χωρις ομως με  την επιλογη  vpn

Ποσο αξιολογο ειναι το παραπανω σαιτ για αγορες?

Στις 17/1/2021 στις 2:01 ΜΜ, Psycho_Warhead είπε

Φέρτε Forza Horizon 5 με RT να γίνει χαμός.

Μακαρι να ειναι στην ιαπωνια οπως λενε οι φημες

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Να κανω μια ερωτηση?Για την δικη μου συνδρομη που εχω ultimate,που ληγει ιουνιος του 23,αν περασω την 12μηνη ea

Θα γινει αυτοματος μετατροπη σε ultimate game pass?οπως με τον γνωστο τροπο χωρις ομως με  την επιλογη  vpn

Ποσο αξιολογο ειναι το παραπανω σαιτ για αγορες?

Μακαρι να ειναι στην ιαπωνια οπως λενε οι φημες

Αν εχεις ultimate  μεχρι Ιουνιο του '23 σημαινει πρακτικα 30 μηνες οποτε μπορεις αλλους 6 μεχρι να τερματισει. Βαζοντας μια 12μηνη ea play θα σου δωσει 4 μηνες εξτρα game pass ultimate οποτε πας μεχρι οκτωβριο του '23 κ δεν χρειαζετε vpn

Ναι ειναι μια χαρα το site εβαλα πριν μερικες μερες κ εγω μια ea 12μηνη

Μαζι με cdkeys κ eneba που εχω αγορασει ειναι αξιολογα. Οι κωδικοι ερχονται κατευθειαν απλα καλυτερα να εχεις λογαριασμο παρα να κανεις την αγορα ως επισκεπτης. 

Επεξ/σία από malias4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Τελικα δεν το βλεπω να βλεπουμε συντομα καπου κομματια xbox one series x για να αγορασουμε.

Σημερα η amazon UK, Γερμανιας και Ισπανιας είχε κομμάτια και X και S. εξαντλήθηκαν προφανως τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...