Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, akis_supernatural είπε

μου κανεις μια χαρη?

Μπορεισ να μην παρεις αυτοκινητο ακομη? Αν κλεισει και αυτο το θεμα με τι θα ασχολουμαστε???

Το έχω σκεφτεί και αυτό μην ανησυχείς , ειδικά αν πάρω πάλι το leon θα σας το κρύψω για να γλυτώσω τις μούτζες και θα κάνω ότι ψάχνω ακόμη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προτού καταλήξεις θα σου πρότεινα να κάνεις ένα test drive το c5, απαραιτήτως! Το αγοράζεις για την ανάρτηση του! Είναι πραγματικα εντυπωσιακή η κυλιση  του. Παίρναει από δυαλυμενους δρόμους ατσαλακωτα. Επίσης το grip control κάνει δουλειά. Ο 1,2 130 επαρκεστατος, ακόμα και σε ανηφόρα με τέσσερα άτομα. 

Σαν δεύτερη εναλλακτική το xceed, το οποίο είναι πανέμορφο και ανώτερο σε αξιοπιστία.

Από εκεί και κάτω η άβυσσος. 

Επεξ/σία από barimagas
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, barimagas είπε

Προτού καταλήξεις θα σου πρότεινα να κάνεις ένα test drive το c5, απαραιτήτως! Το αγοράζεις για την ανάρτηση του! Είναι πραγματικα εντυπωσιακή η κίνηση του. Παίρναει από δυαλυμενους δρόμους ατσαλακωτα. Επίσης το grip control κάνει δουλειά. Ο 1,2 130 επαρκεστατος, ακόμα και σε ανηφόρα με τέσσερα άτομα. 

Σαν δεύτερη εναλλακτική το xceed, το οποίο είναι πανέμορφο και ανώτερο σε αξιοπιστία.

Από εκεί και κάτω η άβυσσος. 

Το έκανα test drive το C5 και είναι σούπερ , όχι η τιμή του όμως που βγαίνει 25.500 με τους τόκους

1.000άρη κινητήτρα δεν παίρνω οπότε άκυρο το xceed που κάνει 22.000ε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, zio10 είπε

Δες και για πανοραμική.

Με πανοραμική και 17αρες μαυρες δε πάει πιο πάνω από 20.εγω το είχα δει σε σκούρο μολύβι με μαύρο σαλόνι με κόκκινες ραφές.θα έλεγα την λέξη που το χαρακτηρίζει αλλά θα πέσει λογοκρισία.

Φιλε όταν πας τραβά και φωτό να ανεβάσεις  ετσι να δούμε τι θα χάσεις Αμα δεν το πάρεις.

26 λεπτά πριν, barimagas είπε

Προτού καταλήξεις θα σου πρότεινα να κάνεις ένα test drive το c5, απαραιτήτως! Το αγοράζεις για την ανάρτηση του! Είναι πραγματικα εντυπωσιακή η κίνηση του. Παίρναει από δυαλυμενους δρόμους ατσαλακωτα. Επίσης το grip control κάνει δουλειά. Ο 1,2 130 επαρκεστατος, ακόμα και σε ανηφόρα με τέσσερα άτομα. 

Σαν δεύτερη εναλλακτική το xceed, το οποίο είναι πανέμορφο και ανώτερο σε αξιοπιστία.

Από εκεί και κάτω η άβυσσος. 

Καλή χρυσή η κια αλλά ως το στονικ φουλ έξτρα με 17509 περίπου. Παραπάνω όχι . Ένταξη ειπαμε

Επεξ/σία από mp123
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, mp123 είπε

Με πανοραμική και 17αρες μαυρες δε πάει πιο πάνω από 20.εγω το είχα δει σε σκούρο μολύβι με μαύρο σαλόνι με κόκκινες ραφές.θα έλεγα την λέξη που το χαρακτηρίζει αλλά θα πέσει λογοκρισία.

Φιλε όταν πας τραβά και φωτό να ανεβάσεις  ετσι να δούμε τι θα χάσεις Αμα δεν το πάρεις.

Καλή χρυσή η κια αλλά ως το στονικ φουλ έξτρα με 17509 περίπου. Παραπάνω όχι . Ένταξη ειπαμε

Θα πήγαινα τώρα αλλά δεν είχα πλυμένη μάσκα , τώρα τις έπλυνα αν προλάβω θα πάω το απόγευμα (δεν έχω και αυτοκίνητο για να πάω ρε γμτ)

Φωτογραφίες θα βάλω , για να σας αποδείξω ότι πήγα κιόλας γιατί δεν θα με πιστεύετε :D

Απλά ξαναλέω κάτω απο 20.000 είναι ο 1.0 120hp ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΧΙΛΙΑΡΗ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

Με τον 1.3 150hp το δείχνει 22.000 και με αυτόματο μόνο. Βέβαια είναι DCT που απο ότι έχω διαβάσει είναι δεν έχει σχέση σε προβλήματα με τους αντίστοιχους διπλού συμπλέκτη DSG, EDC

Αν έχει κάποια τίμια έκπτωση / επιτόκιο ευχαρίστως να το σκεφτώ

Αν δεν έχει το Arona με 1500ε κάτω , +50 λίτρα πορτ μπαγκαζ θεωρώ είναι καλύτερη επιλογή

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, tsofras είπε

Θα πήγαινα τώρα αλλά δεν είχα πλυμένη μάσκα , τώρα τις έπλυνα αν προλάβω θα πάω το απόγευμα (δεν έχω και αυτοκίνητο για να πάω ρε γμτ)

Να έρθω να σε πάρω με το BMW 400x ; Κάθε μέρα με σταματάνε να ρωτήσουν ποσό τι πηρα ;χωριά που στο φανάρι όλοι κοιτάνε.

Ετσι θα κοιτάνε το 500x. Η μάσκα σε 10 λεπτά στεγνώνει με το πιστολάκι. Το απόγευμα να πας.

21500 με προσφορά είχε το αυτόματο. Με παζάρι θα πέσει τόσο.

Επεξ/σία από mp123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, mp123 είπε

Να έρθω να σε πάρω με το BMW 400x ; Κάθε μέρα με σταματάνε να ρωτήσουν ποσό τι πηρα ;χωριά που στο φανάρι όλοι κοιτάνε.

Ετσι θα κοιτάνε το 500x. Η μάσκα σε 10 λεπτά στεγνώνει με το πιστολάκι. Το απόγευμα να πας.

21500 με προσφορά είχε το αυτόματο. Με παζάρι θα πέσει τόσο.

Θα έπαιρνα το αμάξι του πεθερού μου , έχω meeting σε λίγο και δεν μπορώ να λείψω

Θα πάω το απόγευμα φιλάω σταυρό 🤞

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, tsofras είπε

Θα έπαιρνα το αμάξι του πεθερού μου , έχω meeting σε λίγο και δεν μπορώ να λείψω

Θα πάω το απόγευμα φιλάω σταυρό 🤞

Σε δυο Φιατ να πας. Πρόλαβενεις ανετα.Παρε πρισφορα παζάρια και μετά στον άλλο.αλλοστε τι λέω τα ξέρεις.Αμα σου αφήσουν το αυτόματο φουλ έξτρα 21500 σκεψου το σοβαρά. 
Στο ξαναλέω εσυ με 5000 χλμ τον χρόνο δεν θες αυτοκίνητο εργάτη.

Επεξ/σία από mp123
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, mp123 είπε

Σε δυο Φιατ να πας. Πρόλαβενεις ανετα.Παρε πρισφορα παζάρια και μετά στον άλλο.αλλοστε τι λέω τα ξέρεις.Αμα σου αφήσουν το αυτόματο φουλ έξτρα 21500 σκεψου το σοβαρά. 
Στο ξαναλέω εσυ με 5000 χλμ τον χρόνο δεν θες αυτοκίνητο εργάτη.

To 500x Sport πάντως είναι πανέμορφο , κρίμα να ειναι τόσο ακριβό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tsofras είπε

To 500x Sport πάντως είναι πανέμορφο , κρίμα να ειναι τόσο ακριβό

Πολυ σωστός ο zio.  αγορασε έξυπνα.μην πας στην φουλ.. 21500 .αυτοματο. Όσο είχε προσφορά περσυ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, zio10 είπε

Σκέψου χαρά που θα κάνει η κόρη! :D

Μην πάρει την γυναίκα γιατί θα θέλει το 500L. 

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...