Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, barimagas είπε

Kαλα αφου ειδες ibiza γιατι δεν ειδες και το kia rio gt line που στα ιδια λεφτα τα σπαει και ειδικα απο εμφανιση, εγγυση και ποιοτητα. Στα seat γενικα το μονο που μου αρεσει εινα το σχημα στο των καθρεπτων. 

https://postimg.cc/gallery/mr054ns

Υ.γ 366 σελιδες για ενα αοσμο και βαρετο ibiza, τι να πω, ειναι να απορει κανεις... και για τον απο πανω (chil) φταιει η αλλη που πηρε το τουμπανο xceed...ενα πανερμορφο αυτοκινητο που πραγματικα αξιζει τα λεφτα του. Ωρε που παμε΄??

Το Rio μου φάνηκε πολύ χαμηλό και εσωτερικά αρκετά πλαστικό. Το XCEED, είναι στα δικά μου μάτια, πιο όμορφο, πιο ψηλό... Μοντέρνο οικογενειακό. Το RIO, πιο νεανικό. 

Απο κινητήρες οδήγησα το πετρέλαιο 1.4 και. 1.6 (proceed), 1.6 hybrid, καi το μικρό Stonic 1.0/120 βενζίνη (3 κύλινδρος). Αν και το xceed φοράει τον ίδιο χιλιαρι με το stonic, δεν ξέρω αν θα είναι καλό. Νομίζω πως του ταιριάζει καλύτερα ο 1.4 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, barimagas είπε

Kαλα αφου ειδες ibiza γιατι δεν ειδες και το kia rio gt line που στα ιδια λεφτα τα σπαει και ειδικα απο εμφανιση, εγγυση και ποιοτητα. Στα seat γενικα το μονο που μου αρεσει εινα το σχημα στο των καθρεπτων. 

https://postimg.cc/gallery/mr054ns

Υ.γ 366 σελιδες για ενα αοσμο και βαρετο ibiza, τι να πω, ειναι να απορει κανεις... και για τον απο πανω (chil) φταιει η αλλη που πηρε το τουμπανο xceed...ενα πανερμορφο αυτοκινητο που πραγματικα αξιζει τα λεφτα του. Ωρε που παμε΄??

Καταρχάς είσαι λάθος στην Ελλάδα είμαστε λάτρεις του group vm και δεν μπαίνεις έτσι στο μπαρ πέφτοντας τέτοιες κουβέντες γιατί πολλοί θα βγάλουν όπλα

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Black Demis είπε

Καταρχάς είσαι λάθος στην Ελλάδα είμαστε λάτρεις του group vm και δεν μπαίνεις έτσι στο μπαρ πέφτοντας τέτοιες κουβέντες γιατί πολλοί θα βγάλουν όπλα

Not even close. Η Ελλάδα είναι αυστηρά τζαπανόκαυλη, πλέον και κορεατόκαυλη. Το γκρουπ VAG (VM???) είναι κάτι σα τον αντίχριστο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, barimagas είπε

Kαλα αφου ειδες ibiza γιατι δεν ειδες και το kia rio gt line που στα ιδια λεφτα τα σπαει και ειδικα απο εμφανιση, εγγυση και ποιοτητα. Στα seat γενικα το μονο που μου αρεσει εινα το σχημα στο των καθρεπτων. 

https://postimg.cc/gallery/mr054ns

Υ.γ 366 σελιδες για ενα αοσμο και βαρετο ibiza, τι να πω, ειναι να απορει κανεις... και για τον απο πανω (chil) φταιει η αλλη που πηρε το τουμπανο xceed...ενα πανερμορφο αυτοκινητο που πραγματικα αξιζει τα λεφτα του. Ωρε που παμε΄??

Συγνώμη ρε μαν μήπως έπρεπε να πάρω Ferrari επειδή φτάσαμε 366 σελίδες?

Βαρετό και άοσμο είναι για εσένα , για εμένα είναι άοσμα όλα τα άλλα εκτός του Leon στην έκδοση που ήθελα στις 24200€

Εσύ δλδ τι δεν θεωρείς άοσμο μέχρι αυτά τα λεφτά ? Το Kia Rio με μικρότερους χώρους , 17700€ τιμή καταλόγου που με μεταλλικό, πινακίδες κτλ. πάει κοντά στα 19.000€ και αν βάλεις το επιτόκιο πάει 21.000€ , ενώ εμένα μου βγαίνει 17900€ τελική?

Δλδ θεωρείς ότι το ΚΙΑ αξίζει κοντά 3.000€ περισσότερο σε σχέση με το Ibizaki ?

Μπορεί να το θεωρείς , εγωυσε καμία περίπτωση.

Α και τέλος για να μην τα μπερδέψουμε κιόλας, άνοιξα το ποστ για βοήθεια και κουβέντα. Καλοδεχουμενα όλα τα σχόλια ήταν πάντα, μπήκε και κόσμος που είχε ίδιες απορίες και αγόρασε και ποσταρε το αμάξι του και καλά έκανε.

Κανένας όμως δεν οφείλει σε κανέναν εξηγήσεις, εγώ καλός ή κακώς εξηγώ σε όλα τα παιδιά που είμαστε μαζί τόσο καιρό για να καταλάβουν τον τρόπο σκέψης μου.

Σίγουρα όμως δεν έχω ευθύνη να απολογηθω για την επιλογή μου ή να νιώσω άσχημα επειδή μετά από 366 δεν σου αρέσει η επιλογή μου.

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 16
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Black Demis είπε

Καταρχάς είσαι λάθος στην Ελλάδα είμαστε λάτρεις του group vm και δεν μπαίνεις έτσι στο μπαρ πέφτοντας τέτοιες κουβέντες γιατί πολλοί θα βγάλουν όπλα

https://youtu.be/0H-_CsFrpzg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chill είπε

Εδω η άλλη έδωσε 26.000 για ΚΙΑ ρε φίλε που δεν έκανε καν TD, το φιατακι σε χάλασε 😁😁😁

Soon Dacia 30 χιλιάδων, Lada Niva 35.000 € και TATA..... 100.000 €!!! 

Αφού αυτό της αρέσει που είναι το πρόβλημα ρε μαν?

2 ώρες πριν, KoreanW είπε

πώς να το κάνουμε ; που έχουμε να κάνουμε με δυο αυτοκίνητα πανομοιότυπης κατασκευής πάνω στην MQB A0 πλατφόρμα;

ότι η διαφορά είναι ότι το Polo έχει και μαλακό πλαστικό στο πάνω μέρος του ταμπλό, 
όταν το Ibiza έχει τη φάσα δερματίνης ;
αλλά σκληρό έως και γυμνό πλαστικό αντί ταπετσαρίας όπου αλλού και στα δυο

πώς να το κάνουμε που τα λοιπά είναι πανομοιότυπα και όχι μόνο οι κινητήρες,
μιλάμε για πλήρες copy-paste της πλατφόρμας των εξαρτημάτων όπως κάθε φορά;

πώς να το κάνουμε που επιμέρους διαφορές είναι ότι το Polo έχει ρυθμιζόμενες σε ύψος μπροστινές ζώνες ασφαλείας εκεί που το Ibiza έχει διχτάκι αποθήκευσης στα πόδια του συνοδηγού;

ή πώς να το κάνουμε που τσιπιές έχουν κάνει και στα δύο, όπως αφαίρεση χειρολαβών από την οροφή και αφαίρεση επενδύσεων από τις πόρτες σε κάποιες εκδόσεις;

προφανώς κάποιος που δεν είναι ενημερωμένος, ή που είναι αρνητικός ή προκατειλημμένος ή θετικός,
δε θα περιμένει την αποτίμηση της πραγματικότητας για να σχηματίσει γνώμη
θα έχει την «αίσθηση» και θα απορεί

και διαφορές στην μεταπώληση είναι αστείο να συζητάμε την εποχή της μετάβασης στην ηλεκτροκίνηση

αν το Polo είναι καλό, καλό είναι και το διδυμό του Ibiza
αν είναι κακό, το ίδιο εξισου

υγ: το μόνο κακό που έχει το Ibiza αν θες είναι η χαμηλότερη τοποθέτηση του infotainment σε σύγκριση με το Polo

υγ2: το «δεν κολλάει» , δεν αφορούσε τη σύγκριση μεταξύ Polo και Ibiza αλλά το κατά πόσο απαντά το Polo στο ερώτημα που δεν απαντά το Ibiza «Έχεις το c3. Θα πας να πάρεις το ίδιο αυτοκίνητο με την γυναίκα. Δεν στέκει λογικά να έχεις δυο ακριβως τα ίδια αυτοκίνητα»

Ναι το ξέρω στο polo έκανα αναφορά και στο νέο Λεόν που είναι κάτω οι αεραγωγοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, tsofras είπε

Συγνώμη ρε μαν μήπως έπρεπε να πάρω Ferrari επειδή φτάσαμε 366 σελίδες?

Βαρετό και άοσμο είναι για εσένα , για εμένα είναι άοσμα όλα τα άλλα εκτός του Leon στην έκδοση που ήθελα στις 24200€

Εσύ δλδ τι δεν θεωρείς άοσμο μέχρι αυτά τα λεφτά ? Το Kia Rio με μικρότερους χώρους , 17700€ τιμή καταλόγου που με μεταλλικό, πινακίδες κτλ. πάει κοντά στα 19.000€ και αν βάλεις το επιτόκιο πάει 21.000€ , ενώ εμένα μου βγαίνει 17900€ τελική?

Δλδ θεωρείς ότι το ΚΙΑ αξίζει κοντά 3.000€ περισσότερο σε σχέση με το Ibizaki ?

Μπορεί να το θεωρείς , εγωυσε καμία περίπτωση.

Α και τέλος για να μην τα μπερδέψουμε κιόλας, άνοιξα το ποστ για βοήθεια και κουβέντα. Καλοδεχουμενα όλα τα σχόλια ήταν πάντα, μπήκε και κόσμος που είχε ίδιες απορίες και αγόρασε και ποσταρε το αμάξι του και καλά έκανε.

Κανένας όμως δεν οφείλει σε κανέναν εξηγήσεις, εγώ καλός ή κακώς εξηγώ σε όλα τα παιδιά που είμαστε μαζί τόσο καιρό για να καταλάβουν τον τρόπο σκέψης μου.

Σίγουρα όμως δεν έχω ευθύνη να απολογηθω για την επιλογή μου ή να νιώσω άσχημα επειδή μετά από 366 δεν σου αρέσει η επιλογή μου.

Δεν κανει καθολου 17700 το rio gt line. 17000 εχει σε λευκο με 120 αλογα τρεχουν εκπτωσεις, καμια σχεση με τις τα 19000 που βγαζεις με πινακιδες και χρώμα, ποσο μαλλον τα 21000€ που δεν εχει σχεση εαν μιλαμε για εφαπαξ ποσα. Δεν φταινε τα αυτοκινητα εαν τα επιτόκια ειναι χαλια. Αμαξια συκρινουμε. Οχι τράπεζες. Αρα μιλαμε για τα ιδια σχεδον λεφτα, και τα ιδια σκληρα πλαστικα και τo rio εχει και χοιρολαβες οροφης! Δεν ειναι τοσο μικροτερο οσο το λες, ειναι πολυ κοντα σε πολο ibiza, και μεγάλυτερο απο c3. 

Οσον αφορα τον τροπο σκεψη σου απο την καραντινα και μετα εχεις αλλαξει 100 γνωμες οποτε ναι ειμαι απο αυτους που προσπαθουσα τοσο καιρο να καταλαβω αλλα δεν.

Αυτη ειναι η επιλογή σου, δεν ξερει ουτε ο θεος αν θα είναι η τελικη, την σέβομαι φυσικα, ωραια η συζήτηση τοσο καιρο και σιγουρα πολλά παιδιά βοηθηθηκαν και αλλα τοσα μπερδευτηκαν ακομα περισσότερο...

Καλο το ibiza και σιγουρα θα ικανοποιήσει εις πέραν τις ανάγκες σου, απλα ξενερωσα με το επερχόμενο τέλος, και δεν μπορω να το κρυψω. Τουλάχιστον ενα polo ρε παιδιά...

Υ.γ.Μου θυμισε ενα επεισοδιο του ζαχου Δογκανου που ξεκινησε για κοτερο και τελικα πηρε φουσκωτη βαρκα.

 

 

 

 

Επεξ/σία από barimagas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι στην Ελλάδα θεωρούμε το Polo πρέμιουμ που δεν το θεωρεί ούτε η ίδια η VW...

ας όψεται η Κοσμοκάρ που δε φέρνει τις εξωτικές βασικές εκδόσεις της γκάμας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, tsofras είπε

Αφού αυτό της αρέσει που είναι το πρόβλημα ρε μαν?

Χωρίς td πως της άρεσε ρε tsof; Κοροϊδευόμαστε; Παίρνω ένα αμάξι επειδή είναι....όμορφο; 

 

Γνωρίζεις μια γκομενα σε μια σου έξοδο - θεός φυλάξει είμαστε και παντρεμένοι 😁😁😁- σου αρέσει οκ την παντρεύεσαι κιόλας; Και αν στο κρεββάτι σου βγει μετά τον γάμο, tgirl με "αεροτομή" και....... 25αρες ζάντες τι θα κάνεις; Θα χεις πληρώσει τον γάμο και θα κυκλοφορείς με το sausage του γκομενετου ;( το εξήγησα καλά; xaxax) 

 

Νταξει εγώ και td να χε κάνει πάλι θα χα ενστάσεις για τα χρήματα που θα έσκαγε σε κορεατη αλλά αυτό είναι άλλο θέμα 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, barimagas είπε

Δεν κανει καθολου 17700 το rio gt line. 17000 εχει σε λευκο με 120 αλογα τρεχουν εκπτωσεις, καμια σχεση με τις τα 19000 που βγαζεις με πινακιδες και χρώμα, ποσο μαλλον τα 21000€ που δεν εχει σχεση εαν μιλαμε για εφαπαξ ποσα. Δεν φταινε τα αυτοκινητα εαν τα επιτόκια ειναι χαλια. Αμαξια συκρινουμε. Οχι τράπεζες. Αρα μιλαμε για τα ιδια σχεδον λεφτα, και τα ιδια σκληρα πλαστικα και τo rio εχει και χοιρολαβες οροφης! Δεν ειναι τοσο μικροτερο οσο το λες, ειναι πολυ κοντα σε πολο ibiza, και μεγάλυτερο απο c3. 

Οσον αφορα τον τροπο σκεψη σου απο την καραντινα και μετα εχεις αλλαξει 100 γνωμες οποτε ναι ειμαι απο αυτους που προσπαθουσα τοσο καιρο να καταλαβω αλλα δεν.

Αυτη ειναι η επιλογή σου, δεν ξερει ουτε ο θεος αν θα είναι η τελικη, την σέβομαι φυσικα, ωραια η συζήτηση τοσο καιρο και σιγουρα πολλά παιδιά βοηθηθηκαν και αλλα τοσα μπερδευτηκαν ακομα περισσότερο...

Καλο το ibiza και σιγουρα θα ικανοποιήσει εις πέραν τις ανάγκες σου, απλα ξενερωσα με το επερχόμενο τέλος, και δεν μπορω να το κρυψω. Τουλάχιστον ενα polo ρε παιδιά...

17700 γράφει στο site χωρίς χρώμα και τα υπόλοιπα

Τα επιτόκια με απασχολούν γιατί έκανα διακανονισμό οπότε κοιτάω τελικές τιμές , αλλά και να μην κοιτάγα πάλι το Ibiza είναι φθηνότερο.

Επειδή το είδα και το Polo και εκτός από κάποια πλαστικά που είναι μαλακά ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τα 3000€+ διαφορά γιατί να τα δώσω , για το brand?

Τους λόγους που είδα 100 αμάξια και άλλαξα 100 γνώμες τους έχω εξηγήσει

Συγγνώμη αν σε απογοήτευσα με την επιλογή μου , εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος πάντως

Όπως και να έχει ευχάριστω για το ενδιαφέρον σου 👍

Μόλις τώρα, chill είπε

Χωρίς td πως της άρεσε ρε tsof; Κοροϊδευόμαστε; Παίρνω ένα αμάξι επειδή είναι....όμορφο; 

Γνωρίζεις μια γκομενα σε μια σου έξοδο - θεός φυλάξει είμαστε και παντρεμένοι 😁😁😁- σου αρέσει οκ την παντρεύεσαι κιόλας; Και αν στο κρεββάτι σου βγει μετά τον γάμο, tgirl με "αεροτομή" και....... 25αρες ζάντες τι θα κάνεις; Θα χεις πληρώσει τον γάμο και θα κυκλοφορείς με το sausage του γκομενετου ;( το εξήγησα καλά; xaxax) 

Νταξει εγώ και td να χε κάνει πάλι θα χα ενστάσεις για τα χρήματα που θα έσκαγε σε κορεατη αλλά αυτό είναι άλλο θέμα 😁

Ρε μαν δεν ξέρω όπως έχει μάθει καθένας, εγώ τώρα θα πάρω το 6ο αμάξι μου , πρώτη φορά έκανα τόσα test drive  , ήμουν ο άνθρωπος της βιτρίνας το έβλεπα μία από έξω μία από μέσα και το αγόραζα.

Αν θεωρεί ότι της αρέσει μέσα και έξω μπορεί να μην την αποσχολει οδηγικά

Και εγώ όταν αγόραζα αμάξια με 150 άλογα και επάνω δεν με ενδιέφερε , πυραυλακια ήταν οπότε τούμπανο.

Τώρα που δεν βρίσκεις πυραυλακια εύκολα και κοιτάω μέση , αυχένα , ανάρτηση, χιλιαρια , τρικυλινδρα κτλ είπα να δοκιμάσω ένα από το καθένα

Και το νέο Leon που είχα παραγγείλει πάλι στα τυφλά ήταν

Απλά αν σου κάτσει όπως εμένα το 2008 είτε το παντρεύεσαι είτε το πουλάς. Η μόνη δυσκολία που θα έχει η αγανακτισμένη λόγω ΚΙΑ και τιμής αγοράς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι σου λεω τώρα αγόρασε rio φιλος μου, εχει 1000€ εκπτωση εαν δεν επιλέξεις τα 5 χρόνια δωρεαν σερβίς. Αφου τα ξέρεις, site και configurator απέχουν απο την πραγματικότητα. 

Επίσης για το polo στην high line εκδοση εχει 17000 μη μεταλικο. Δηλαδη παλι για τα ιδια λεφτα μιλαμε που εχει και το ibiza. Απλα δεν ειναι η σπορ εκδοση r line, και το highline ειναι μια χαρα ομορφο.  Βασικά τωρα που θυμάμαι η τιμη ηταν πριν τα τελη ταξινομησης , τωρα ειναι πιο ακριβο κανα 500€. Τα φτιάξανε παλι οι εισαγωγικες... 

 

Επίσης θυμαμαι οτι τα καθισματα του πολo ειχαν ενα πολυ φθηνο λεπτο υφασμα, φαινοταν οτι θα σκίσει για πλάκα. Αλλα premium.

👋 Αντε καλοταξιδο να ειναι!

Επεξ/σία από barimagas
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, barimagas είπε

Ναι σου λεω τώρα αγόρασε rio φιλος μου, εχει 1000€ εκπτωση εαν δεν επιλέξεις τα 5 χρόνια δωρεαν σερβίς. Αφου τα ξέρεις, site και configurator απέχουν απο την πραγματικότητα. 

Επίσης για το polo στην high line εκδοση εχει 17000 μη μεταλικο. Δηλαδη παλι για τα ιδια λεφτα μιλαμε που εχει και το ibiza. Απλα δεν ειναι η σπορ εκδοση r line, και το highline ειναι μια χαρα ομορφο.  Βασικά τωρα που θυμάμαι η τιμη ηταν πριν τα τελη ταξινομησης , τωρα ειναι πιο ακριβο κανα 500€. Τα φτιάξανε παλι οι εισαγωγικες... 

Επίσης θυμαμαι οτι τα καθισματα του πολo ειχαν ενα πολυ φθηνο λεπτο υφασμα, φαινοταν οτι θα σκίσει για πλάκα. Αλλα premium.

👋 Αντε καλοταξιδο να ειναι!

Ε για να ειναι σωστη η συγκριση μονο με το rline γινεται

thx man

59 λεπτά πριν, barimagas είπε

Δεν κανει καθολου 17700 το rio gt line. 17000 εχει σε λευκο με 120 αλογα τρεχουν εκπτωσεις, καμια σχεση με τις τα 19000 που βγαζεις με πινακιδες και χρώμα, ποσο μαλλον τα 21000€ που δεν εχει σχεση εαν μιλαμε για εφαπαξ ποσα. Δεν φταινε τα αυτοκινητα εαν τα επιτόκια ειναι χαλια. Αμαξια συκρινουμε. Οχι τράπεζες. Αρα μιλαμε για τα ιδια σχεδον λεφτα, και τα ιδια σκληρα πλαστικα και τo rio εχει και χοιρολαβες οροφης! Δεν ειναι τοσο μικροτερο οσο το λες, ειναι πολυ κοντα σε πολο ibiza, και μεγάλυτερο απο c3. 

Οσον αφορα τον τροπο σκεψη σου απο την καραντινα και μετα εχεις αλλαξει 100 γνωμες οποτε ναι ειμαι απο αυτους που προσπαθουσα τοσο καιρο να καταλαβω αλλα δεν.

Αυτη ειναι η επιλογή σου, δεν ξερει ουτε ο θεος αν θα είναι η τελικη, την σέβομαι φυσικα, ωραια η συζήτηση τοσο καιρο και σιγουρα πολλά παιδιά βοηθηθηκαν και αλλα τοσα μπερδευτηκαν ακομα περισσότερο...

Καλο το ibiza και σιγουρα θα ικανοποιήσει εις πέραν τις ανάγκες σου, απλα ξενερωσα με το επερχόμενο τέλος, και δεν μπορω να το κρυψω. Τουλάχιστον ενα polo ρε παιδιά...

Υ.γ.Μου θυμισε ενα επεισοδιο του ζαχου Δογκανου που ξεκινησε για κοτερο και τελικα πηρε φουσκωτη βαρκα.

Που το θυμήθηκες αυτό με τον Δογκανο ρε μαν τι πλάκα 🤣

Συμφωνώ και εγώ το ένιωσα αυτό αλλά είπαμε μετά τον ενθουσιασμό έρχεται η λογική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακυρωσετο προλαβενεις.το φιέστα μου το άφηναν 17500 φουλ έξτρα και αυτόματο. 17κ για ιμπιζα και μανουαλ ποτέ.  Όχι τίποτε άλλο και ιμπιζα και μανουαλ . Ημαρτον. 

Επεξ/σία από mp123
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, mp123 είπε

Ακυρωσετο προλαβενεις.το φιέστα μου το άφηναν 17500 φουλ έξτρα και αυτόματο. 17κ για ιμπιζα και μανουαλ ποτέ.  Όχι τίποτε άλλο και ιμπιζα και μανουαλ . Ημαρτον. 

Επιβεβαιώνω την παραπάνω τιμή για το αυτόματο. Χειροκίνητα αρκετά πιο κάτω (περίπου 2Κ κάτω)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, paylidis είπε

Επιβεβαιώνω την παραπάνω τιμή για το αυτόματο. Χειροκίνητα αρκετά πιο κάτω (περίπου 2Κ κάτω)

Την έκδοση titanium θα εννοείς 2κ κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...