Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

46 λεπτά πριν, xgol είπε

Γιατι δε πηρες το ιδιο, αφου το ειχε στο τελωνειο?

Γιατί έκανα βεβιασμένη αγορά και ενώ ήθελα κάτι πιο δυνατό σε κινητήρα έκλεισα αυτό με τα 110 άλογα λόγω της τιμής . Οπότε το ξανασκέφτηκα και αφού το ακύρωσα λόγω της όλης φάσης είπα να πάω αν είναι σε κάτι καλύτερο όπως το πουμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοίτα οπωσδήποτε και το Kona.

Το χαλβαδιάζω και εγώ πολύ άσχημα , πολύ πλήρες πακέτο σε άκρως ανταγωνιστική τιμή.

Ότι και να πάρεις πάντως, φιλική συμβουλή να βάλεις τις μικρότερες δυνατές ζάντες διαθέσιμες... Ναι το ξέρω οτι είναι όμορφες οι 17αρες και 18αρες αλλά καταστρέφουν κυριολεκτικά την άνεση για χάρη του φαίνεσθαι 

Επεξ/σία από Redragon7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις να το πουλήσεις σε ένα χρόνο, 1. μη πάρεις καινούριο 2. μη πάρεις ιδιόρρυθμο αμάξι. Καλύτερα κάνε μια πιο βαρετή επιλογή που όμως θα μπορείς να την πουλήσεις εύκολα. Γιατί τώρα βρήκες να δώσεις το Leon σχετικά άνετα αλλά πουλούσες κάτι ιδιαίτερο, χωρίς μεγάλο ανταγωνισμό. Σε ένα δύο χρόνια η αγορά θα είναι γεμάτη απο ελαφρώς μεταχειρισμένα τζιπάκια με 100 άλογα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τη γνώμη μου, αφού προέρχεσαι από αυτοκίνητο με μια οδική συμπεριφορά Α, καλά είναι να μην πας σε μικρότερη κατηγορία. Θα είναι εμφανές downgrade. Στην κατηγορία C βενζίνη για μένα αυτή τη στιγμή 2 αυτοκίνητα υπάρχουν, ford focus και honda civic. Το focus το οδήγησα, πολύ άνετο, ήσυχο και σχετικά σπορ οδήγηση χωρίς να είναι νευρικό. Το honda αν και άσχημο, θεωρώ ότι είναι στην κορυφή της κατηγορίας. Εγώ θα επέλεγα το focus 1.5 αν ήμουν στη θέση σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, Redragon7 είπε

Κοίτα οπωσδήποτε και το Kona.

Το χαλβαδιάζω και εγώ πολύ άσχημα , πολύ πλήρες πακέτο σε άκρως ανταγωνιστική τιμή.

Ότι και να πάρεις πάντως, φιλική συμβουλή να βάλεις τις μικρότερες δυνατές ζάντες διαθέσιμες... Ναι το ξέρω οτι είναι όμορφες οι 17αρες και 18αρες αλλά καταστρέφουν κυριολεκτικά την άνεση για χάρη του φαίνεσθαι 

Πολύ πλαστικούρα με την χαμηλότερη ροπή σε 1000αρη κινητήρα , με πήρε ο αδερφός της γυναίκας μου που ο αγόρασε πριν λίγους μήνες και δεν είχε ποτέ αμάξι πάνω απο 100 άλογα να μου πεί ότι έβαλε κλίμα και το αμάξι σέρνεται

 

34 λεπτά πριν, ptwma είπε

Βγαίνει και το Puma ST , just saying ..... 

Το είδα αλλά θα είναι εκτός budget

 

10 λεπτά πριν, DVaderLa είπε

Κατά τη γνώμη μου, αφού προέρχεσαι από αυτοκίνητο με μια οδική συμπεριφορά Α, καλά είναι να μην πας σε μικρότερη κατηγορία. Θα είναι εμφανές downgrade. Στην κατηγορία C βενζίνη για μένα αυτή τη στιγμή 2 αυτοκίνητα υπάρχουν, ford focus και honda civic. Το focus το οδήγησα, πολύ άνετο, ήσυχο και σχετικά σπορ οδήγηση χωρίς να είναι νευρικό. Το honda αν και άσχημο, θεωρώ ότι είναι στην κορυφή της κατηγορίας. Εγώ θα επέλεγα το focus 1.5 αν ήμουν στη θέση σου.

Θεωρείς το puma downgrade ? Θα ρωτήσω και μία τιμή για το focus st line

Το focus 1.5 ξεφεύγει σε τιμή , το civic είναι 4.5 μέτρα και δεν θέλω τόσο μεγάλο

Πάντως αφού κατέληξα ότι ουσιαστικά μεγαλύτερο κινητήρα δεν μπορώ να πιάσω το puma είναι αυτό που προσφέρει τα περισσότερα απο ότι ζητάω και μου αρέσει πολύ εξωτερικά

Θα πάω ford το απόγευμα να το ξαναδώ μαζί με το focus , απλά σε σχέση με το focus έχω λίγο περισσότερους χώρους στο πορτ μπαγκαζ και το SUV κομμάτι

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως γίνανε τα πράγματα για μένα ή πας σε puma, αλλά με την καρδιά σου δηλαδή να το πάρεις με σκοπό να το κρατήσεις και να το ευχαριστηθείς ή ανεβαίνεις και πας συνειδητοποιημένα στο c5.

Αν στο μυαλό σου έχεις το νέο leon δώσε 10-12 χιλιάρικα ή και λιγότερα, πάρε ένα μεταχειρισμένο να κάνεις τη δουλειά σου προσωρινά μέχρι να πάρεις αυτό που θες. Να το δώσεις και να χάσεις λίγα δηλαδή.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, zio10 είπε

Έτσι όπως γίνανε τα πράγματα για μένα ή πας σε puma, αλλά με την καρδιά σου δηλαδή να το πάρεις με σκοπό να το κρατήσεις και να το ευχαριστηθείς ή ανεβαίνεις και πας συνειδητοποιημένα στο c5.

Αν στο μυαλό σου έχεις το νέο leon δώσε 10-12 χιλιάρικα ή και λιγότερα, πάρε ένα μεταχειρισμένο να κάνεις τη δουλειά σου προσωρινά μέχρι να πάρεις αυτό που θες. Να το δώσεις και να χάσεις λίγα δηλαδή.

Πιστεύω ότι με το Pumα θα είμαι ικανοποιημένος και θα με κρατήσει γιατί :

1) Μου αρέσει πολύ εξωτερικά

2) Έχει τους χώρους που ψάχνω

3) Απο ότι λένε σε review όλοι , έχει σπορ οδήγηση οπότε δεν είναι απλά ένα βαρετό SUV

4) Έχει όλον τον εξοπλισμό που ψάχνω σε ένα καινούριο και ειδικά led φώτα , keyless entry , ψηφιακό πίνακα ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ κουμπάκια ξεχωριστά για τον κλιμαστιμό και όχι μέσα στην οθόνη

5) ΜΕ 500ε το πάω στα 155 άλογα με εργοστασιακή εγγύηση

6) Ημι- υβριδικό

Αν εξαιρέσουμε δλδ την ηλιοροφή που έχω φαγωθεί δεν του λείπει απολύτως τίποτα

Δεν ξέρω πώς θα το νιώθω αν με το καλό το πάρω , αλλά είναι το μόνο που μου δίνει την εντύπωση ότι όντως παίζει να το κρατήσω ( πάντα στο budget που έχω )

Το νέο leon μου αρέσει πολύ όπως το βλέπω αλλά θα με ενδιέφερε μόνο η έκδοση FR , με LED και ηλιοροφή στα 150 άλογα. Αλλιώς δεν με απασχολεί άλλη έκδοση. Δεν βλέπω να κοστίζει κάτω απο 24.000ε με τον εξοπλισμό που αναφέρω οπότε για καμία διετία ούτως η άλλως δεν μπορώ να το αποκτήσω. Μετά την διετία φαντάζομαι αν με χαλάει το δικό μου , θα μπορέσω να κοιτάξω για μεταχειρισμένο στην έκδοση που θέλω.

Οπότε σύμφωνα με τα παραπάνω , ας πάρω σε καινούριο αυτό που μου αρέσει τουλάχιστον και μπορεί να έκρινα μέσα λάθος τους χώρους γιατί είχα σύγκριση με το C5 , σήμερα θα πάω για να το συγκρίνω με το C3 aricross , Opel Crossland X , Seat Arona γιατί αυτή είναι η κατηγορία σύγκρισης , και αν δώ ότι είναι οκ προχωράω

Υ.Γ. αν φαίνεται ότι φάσκω και αντιφάσκω στα ποστ μου είναι επειδή όπως ξαναείπα όταν περνάς σχεδόν όλα τα αμάξια 2 και 3 φορές τα κοιτάς απο άλλη οπτική γωνία και με άλλα μέτρα σύγκρισης

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα παρανομα μπουκ και προποτζιδικα παιζονται τις τελευταιες μερες τα εξης hot στοιχηματα: ποτε θα βγει το εμβολιο του covid19, ποτε θα γινει το μετρο της Θεσσαλονικης και ποτε θα κλεισει αμαξι ο tsofras. Η ανατροπη που περιμεναμε ολοι εμεις οι αγνοι φαν του νηματος εγινε κ συνεχιζουμε ακαθεκτοι! Το θεμα που ξεκινησε με το "Τα SUV τα σιχαίνομαι" και φτασαμε ολοι να προτεινουμε suv,που επισης τα σιχαινόμαστε.. Θεος, μην τυχον και κλεισεις ετσι γρηγορα,το χρειαζομαστε το νημα. Επισης ακομα κι αν κλεισεις,εδω ειμαστε και για αλλες αγορες. Ηδη φανταζομαι το tsofras looking for smartphone ή ακομα καλυτερα αγορα νεου λαπτοπ: μυθικες στιχομυθιες με zacharis μεχρι την αγορα του απολυτου λαπτοπ!

Ελπιζω να μην παρεξηγιεσαι,το ζουμε και το χαιρομαστε,οπως εχεις καταλαβει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, tsofras είπε

Πιστεύω ότι με το Pumα θα είμαι ικανοποιημένος και θα με κρατήσει γιατί :

1) Μου αρέσει πολύ εξωτερικά

2) Έχει τους χώρους που ψάχνω

3) Απο ότι λένε σε review όλοι , έχει σπορ οδήγηση οπότε δεν είναι απλά ένα βαρετό SUV

4) Έχει όλον τον εξοπλισμό που ψάχνω σε ένα καινούριο και ειδικά led φώτα , keyless entry , ψηφιακό πίνακα ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ κουμπάκια ξεχωριστά για τον κλιμαστιμό και όχι μέσα στην οθόνη

5) ΜΕ 500ε το πάω στα 155 άλογα με εργοστασιακή εγγύηση

6) Ημι- υβριδικό

Αν εξαιρέσουμε δλδ την ηλιοροφή που έχω φαγωθεί δεν του λείπει απολύτως τίποτα

Δεν ξέρω πώς θα το νιώθω αν με το καλό το πάρω , αλλά είναι το μόνο που μου δίνει την εντύπωση ότι όντως παίζει να το κρατήσω ( πάντα στο budget που έχω )

Το νέο leon μου αρέσει πολύ όπως το βλέπω αλλά θα με ενδιέφερε μόνο η έκδοση FR , με LED και ηλιοροφή στα 150 άλογα. Αλλιώς δεν με απασχολεί άλλη έκδοση. Δεν βλέπω να κοστίζει κάτω απο 24.000ε με τον εξοπλισμό που αναφέρω οπότε για καμία διετία ούτως η άλλως δεν μπορώ να το αποκτήσω. Μετά την διετία φαντάζομαι αν με χαλάει το δικό μου , θα μπορέσω να κοιτάξω για μεταχειρισμένο στην έκδοση που θέλω.

Οπότε σύμφωνα με τα παραπάνω , ας πάρω σε καινούριο αυτό που μου αρέσει τουλάχιστον και μπορεί να έκρινα μέσα λάθος τους χώρους γιατί είχα σύγκριση με το C5 , σήμερα θα πάω για να το συγκρίνω με το C3 aricross , Opel Crossland X , Seat Arona γιατί αυτή είναι η κατηγορία σύγκρισης , και αν δώ ότι είναι οκ προχωράω

Υ.Γ. αν φαίνεται ότι φάσκω και αντιφάσκω στα ποστ μου είναι επειδή όπως ξαναείπα όταν περνάς σχεδόν όλα τα αμάξια 2 και 3 φορές τα κοιτάς απο άλλη οπτική γωνία και με άλλα μέτρα σύγκρισης

Καλά κάνεις!!! Πάρε τον χρόνο σου!!!

Πρόγραμμα δύσκολα θα έβαζα...

 

28 λεπτά πριν, zio10 είπε

Έτσι όπως γίνανε τα πράγματα για μένα ή πας σε puma, αλλά με την καρδιά σου δηλαδή να το πάρεις με σκοπό να το κρατήσεις και να το ευχαριστηθείς ή ανεβαίνεις και πας συνειδητοποιημένα στο c5.

Αν στο μυαλό σου έχεις το νέο leon δώσε 10-12 χιλιάρικα ή και λιγότερα, πάρε ένα μεταχειρισμένο να κάνεις τη δουλειά σου προσωρινά μέχρι να πάρεις αυτό που θες. Να το δώσεις και να χάσεις λίγα δηλαδή.

Ξανά δες τη δεύτερη πρόταση!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, tsofras είπε

Πιστεύω ότι με το Pumα θα είμαι ικανοποιημένος και θα με κρατήσει γιατί :

1) Μου αρέσει πολύ εξωτερικά

2) Έχει τους χώρους που ψάχνω

3) Απο ότι λένε σε review όλοι , έχει σπορ οδήγηση οπότε δεν είναι απλά ένα βαρετό SUV

4) Έχει όλον τον εξοπλισμό που ψάχνω σε ένα καινούριο και ειδικά led φώτα , keyless entry , ψηφιακό πίνακα ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ κουμπάκια ξεχωριστά για τον κλιμαστιμό και όχι μέσα στην οθόνη

5) ΜΕ 500ε το πάω στα 155 άλογα με εργοστασιακή εγγύηση

6) Ημι- υβριδικό

Αν εξαιρέσουμε δλδ την ηλιοροφή που έχω φαγωθεί δεν του λείπει απολύτως τίποτα

Δεν ξέρω πώς θα το νιώθω αν με το καλό το πάρω , αλλά είναι το μόνο που μου δίνει την εντύπωση ότι όντως παίζει να το κρατήσω ( πάντα στο budget που έχω )

Το νέο leon μου αρέσει πολύ όπως το βλέπω αλλά θα με ενδιέφερε μόνο η έκδοση FR , με LED και ηλιοροφή στα 150 άλογα. Αλλιώς δεν με απασχολεί άλλη έκδοση. Δεν βλέπω να κοστίζει κάτω απο 24.000ε με τον εξοπλισμό που αναφέρω οπότε για καμία διετία ούτως η άλλως δεν μπορώ να το αποκτήσω. Μετά την διετία φαντάζομαι αν με χαλάει το δικό μου , θα μπορέσω να κοιτάξω για μεταχειρισμένο στην έκδοση που θέλω.

Οπότε σύμφωνα με τα παραπάνω , ας πάρω σε καινούριο αυτό που μου αρέσει τουλάχιστον και μπορεί να έκρινα μέσα λάθος τους χώρους γιατί είχα σύγκριση με το C5 , σήμερα θα πάω για να το συγκρίνω με το C3 aricross , Opel Crossland X , Seat Arona γιατί αυτή είναι η κατηγορία σύγκρισης , και αν δώ ότι είναι οκ προχωράω

Υ.Γ. αν φαίνεται ότι φάσκω και αντιφάσκω στα ποστ μου είναι επειδή όπως ξαναείπα όταν περνάς σχεδόν όλα τα αμάξια 2 και 3 φορές τα κοιτάς απο άλλη οπτική γωνία και με άλλα μέτρα σύγκρισης

Ηλιοροφή δεν μπαίνει; Για χώρους σκέψου τη χρήση που θα κάνεις. Δηλαδή αν το πορτμπαγκάζ είναι οκ δες αν κάθονται άνετα τα παιδιά πίσω, όχι κανένας μπασκετμπολίστας!

Για βελτίωση αν έχεις το περιθώριο δες πρώτα πως είναι έτσι όπως έρχεται και αν δεν σε ικανοποιεί το πειράζεις.

5 λεπτά πριν, filarhos είπε

Καλά κάνεις!!! Πάρε τον χρόνο σου!!!

Πρόγραμμα δύσκολα θα έβαζα...

Ξανά δες τη δεύτερη πρόταση!!!

Σόρυ δεν κατάλαβα τι εννοείς με τη δεύτερη πρόταση που έγραψες.

Επεξ/σία από zio10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, tsofras είπε

Πιστεύω ότι με το Pumα θα είμαι ικανοποιημένος και θα με κρατήσει γιατί :

1) Μου αρέσει πολύ εξωτερικά

2) Έχει τους χώρους που ψάχνω

3) Απο ότι λένε σε review όλοι , έχει σπορ οδήγηση οπότε δεν είναι απλά ένα βαρετό SUV

4) Έχει όλον τον εξοπλισμό που ψάχνω σε ένα καινούριο και ειδικά led φώτα , keyless entry , ψηφιακό πίνακα ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ κουμπάκια ξεχωριστά για τον κλιμαστιμό και όχι μέσα στην οθόνη

5) ΜΕ 500ε το πάω στα 155 άλογα με εργοστασιακή εγγύηση

6) Ημι- υβριδικό

Αν εξαιρέσουμε δλδ την ηλιοροφή που έχω φαγωθεί δεν του λείπει απολύτως τίποτα

Δεν ξέρω πώς θα το νιώθω αν με το καλό το πάρω , αλλά είναι το μόνο που μου δίνει την εντύπωση ότι όντως παίζει να το κρατήσω ( πάντα στο budget που έχω )

Το νέο leon μου αρέσει πολύ όπως το βλέπω αλλά θα με ενδιέφερε μόνο η έκδοση FR , με LED και ηλιοροφή στα 150 άλογα. Αλλιώς δεν με απασχολεί άλλη έκδοση. Δεν βλέπω να κοστίζει κάτω απο 24.000ε με τον εξοπλισμό που αναφέρω οπότε για καμία διετία ούτως η άλλως δεν μπορώ να το αποκτήσω. Μετά την διετία φαντάζομαι αν με χαλάει το δικό μου , θα μπορέσω να κοιτάξω για μεταχειρισμένο στην έκδοση που θέλω.

Οπότε σύμφωνα με τα παραπάνω , ας πάρω σε καινούριο αυτό που μου αρέσει τουλάχιστον και μπορεί να έκρινα μέσα λάθος τους χώρους γιατί είχα σύγκριση με το C5 , σήμερα θα πάω για να το συγκρίνω με το C3 aricross , Opel Crossland X , Seat Arona γιατί αυτή είναι η κατηγορία σύγκρισης , και αν δώ ότι είναι οκ προχωράω

Υ.Γ. αν φαίνεται ότι φάσκω και αντιφάσκω στα ποστ μου είναι επειδή όπως ξαναείπα όταν περνάς σχεδόν όλα τα αμάξια 2 και 3 φορές τα κοιτάς απο άλλη οπτική γωνία και με άλλα μέτρα σύγκρισης

Την βρίσκω πολύ σωστή σκέψη. Τώρα που ακύρωσες το c3 θα το πω. Αγορά εντελώς αψυχολόγητη.  Το st line x πιστεύω ότι είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή. Αν καταλήξεις πιστεύω ότι δεν θα το αλλάξεις σύντομα. Καλό το leon δεν λέω, αλλά πιο μεγάλο και σχεδιαστικά μια από τα ίδια. 

4,18m ιδανικό μήκος για οπουδήποτε . Απλώς αν πας αντιπροσωπεία ξεκαθάρισε αν  το st-x έχει δισκοφρενα προς πίσω και πολλαπλούς. Το titanium έχει ταμπουρά πίσω και ημιάκαμπτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, zio10 είπε

Ηλιοροφή δεν μπαίνει; Για χώρους σκέψου τη χρήση που θα κάνεις. Δηλαδή αν το πορτμπαγκάζ είναι οκ δες αν κάθονται άνετα τα παιδιά πίσω, όχι κανένας μπασκετμπολίστας!

Για βελτίωση αν έχεις το περιθώριο δες πρώτα πως είναι έτσι όπως έρχεται και αν δεν σε ικανοποιεί το πειράζεις.

Σόρυ δεν κατάλαβα τι εννοείς με τη δεύτερη πρόταση που έγραψες.

Μπαίνει αλλά είναι η κλασική βλακεία που περνάει το αμάξι τα 17000 προ φόρων και ενώ η ηλιοροφή κοστίζει 900ε αν θυμάμαι καλά πάει +2000ε

Σε χώρους πορτ μπαγκαζ με καλύπτει , πίσω εγώ που το είχα δει την 1η φορά μου φάνηκε μία χαρά , την 2η δεν το παρατήρησα καλά θα ξαναδώ σήμερα.

Για την 2η πρόταση εννοεί μάλλον αν το ξανασκεφτώ για μεταχειρισμένο

9 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Την βρίσκω πολύ σωστή σκέψη. Τώρα που ακύρωσες το c3 θα το πω. Αγορά εντελώς αψυχολόγητη.  Το st line x πιστεύω ότι είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή. Αν καταλήξεις πιστεύω ότι δεν θα το αλλάξεις σύντομα. Καλό το leon δεν λέω, αλλά πιο μεγάλο και σχεδιαστικά μια από τα ίδια. 

4,18m ιδανικό μήκος για οπουδήποτε . Απλώς αν πας αντιπροσωπεία ξεκαθάρισε αν  το st-x έχει δισκοφρενα προς πίσω και πολλαπλούς. Το titanium έχει ταμπουρά πίσω και ημιάκαμπτο. 

Για το St Iine πάω το X ξεφεύγει και αυτό . Σίγουρα έχει δισκόφρενα πίσω γιατί είδα ότι όντως το titanium έχει ταμπούρα , για την ανάρτηση θα το ψάξω τώρα δεν ξέρω τι έχει το st line

Edit: Αυτά αναφέρει στο site με τις προδιαγραφές οπότε δεν ξέρω αν είναι ημιάμπτος και το st-line , θα ρωτήσω σήμερα αν είναι

Titanium :ΑνάρτησηΣυμβατική

St-line / St-line X :ΑνάρτησηΣπορ

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως αν δε βιάζεσαι τόσο, να πάρεις κανα κουβαδάκι αφού δουλεύεις απο το σπίτι, κι όοοοοοοταν ο καραμανλής τζιούνιορ δεήσει να βγάλει νομοσχέδιο το ξανασκεφτείς; Γιατί μπορεί π.χ. αυτή η αηδία να καταργηθεί και να πάρεις το Puma όπως σου αρέσει. Ή να έχεις κι άλλες επιλογές σε αυτά τα λεφτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

Μήπως αν δε βιάζεσαι τόσο, να πάρεις κανα κουβαδάκι αφού δουλεύεις απο το σπίτι, κι όοοοοοοταν ο καραμανλής τζιούνιορ δεήσει να βγάλει νομοσχέδιο το ξανασκεφτείς; Γιατί μπορεί π.χ. αυτή η αηδία να καταργηθεί και να πάρεις το Puma όπως σου αρέσει. Ή να έχεις κι άλλες επιλογές σε αυτά τα λεφτα. 

Και για πότε το κόβουμε αυτό ? Γιατί είμαστε και στην Ελλάδα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...