Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, paylidis είπε

Ηλιοροφή ξηγηθηκες; Δε φαίνεται..!

Εννοείται , ναι δίκιο έχεις είναι και το χρώμα τέτοιο που δεν φαίνεται αν δεν το πάρεις απο την σωστή γωνία

Θα πάρω καμία καλύτερη φωτό όταν μπορέσω

Θα σας βγάλω και βραδυνές

Α εντάξει μου πήρε μόνο 820 σελίδες για να αγοράσω το αμάξι που σκεφτόμουν στην αρχή 🤣

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοτάξιδο Θωμά! 

Ποιος θα το σκεφτόταν όταν στέλναμε φωτό ότι θα κατέληγες τελικά στο Leon παρόλο που αγόρασες το ibiza. 

Πραγματικά χαίρομαι γιατί έκανες αυτό που ήθελες από την αρχή!!!

Καλά χιλιόμετρα εύχομαι και πάντα ασφαλή και ευχάριστα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, tsofras είπε

Τέλος ένα πρόσθετο άγχος για τον ηλεκτροκινητήρα και την 48V μπαταρία χωρίς να ξέρω ενδεχόμενο κόστος υπάρχει.

Καλοτάξιδο Θωμά!Τελικά πιο μοντέλο πήρες; Τιμή; 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, terry308 είπε

Καλοτάξιδο Θωμά!Τελικά πιο μοντέλο πήρες; Τιμή; 

Seat Leon FR Plus (Ηλιοροφή + Full LED + Dynamic Lighting ) 1.5 150 χειροκίνητο σε χρώμα Magnetic Tech

Τελική τιμή με το κλειδί στο χέρι 23950

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tsofras Με γεια με γειά!!! Φτου φτου καλοταξιδο! Τώρα βγες από το φόρουμ διέγραψε το λογαριασμό σου στο ινσομνια βάλε firewall στο ρούτερ να μην σε αφήνει να ξαναμπείς, υπάρχουν σατανάδες και πειρασμοί εδώ μέσα!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tsofrasΚαλοτάξιδο και ασφαλή χιλιόμετρα να έχεις.Αν και το χρώμα είναι λίγο παράξενο στο μάτι είναι πολύ ωραίο. Το νήμα θα παραμείνει σαν οδηγός για μελλοντικούς αγοραστές.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοτάξιδο Θώμα με πολλά χιλιόμετρα !!!!!! Να είστε καλά να το χαίρεστε.

Το νήμα μπορεί να συνεχίσει,  το άρχισε ο Θωμάς αλλά δεν θα το τελειώσει !!!!! Όσοι θέλουν γνώμες ή άποψη για νέο αυτοκίνητο μπορούν να ρωτάνε εδώ !!!!!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, korakios είπε

Καλοτάξιδο με υγεία και χαρές 😄
Τελικά ο φόβος του DSG επικράτησε τελικά ?!

Δεν είναι ότι επικράτησε , η αλήθεια είναι ότι ακόμη και τώρα αν με ρωτήσεις είμαι στο ενδιάμεσο.

Δλδ γουστάρω DSG αλλά σκέφτομαι γερανό και ξενερώνω . Επίσης η μπαταρία του 48V πάει κάπου στα 4.000ε οπότε αυξάνεται και απο εκεί το κόστος σε ενδεχόμενη ζημιά

Ε είπα ας το πάρω χειροκίνητο που στην τελική άρχισα να το συνηθίζω και απο το Ibiza , γιατί στην σκέψη του γερανού δεν νομίζω ότι θα την βγάλω απο το μυαλό μου τώρα κοντά

Έτσι και αλλιώς αυτό το ποστ άνοιξε λόγω της πώλησης του αυτοκινήτου  λόγω του DSG

4 λεπτά πριν, jobous είπε

Καλοτάξιδο Θώμα με πολλά χιλιόμετρα !!!!!! Να είστε καλά να το χαίρεστε.

Το νήμα μπορεί να συνεχίσει,  το άρχισε ο Θωμάς αλλά δεν θα το τελειώσει !!!!! Όσοι θέλουν γνώμες ή άποψη για νέο αυτοκίνητο μπορούν να ρωτάνε εδώ !!!!!

Ακριβώς , χαίρομαι πάρα πολύ που άσχετα με την δική μου ανάγκη για βοήθεια όταν άνοιξα αυτό το ποστ , έχουν πάρει βοήθεια και άλλοι συμφορουμίτες και κάνουμε και τις κουβέντες μας περί αυτοκίνησης

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...