Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, tsofras είπε

Με καλώδιο το μαμά αλλά τίποτα,

Επειδή είναι εταιρικό δεν μπορώ να του βάλω άλλη rom

Δοκίμασα με , VPN πάλι λέει ότι δεν είναι συμβατό

 

Εδω εχει μια λυση για το Redmi note 7, λογικα θα ειναι το ιδιο σε ολα τα Redmi, ειναι στα ιταλικα μεν αλλα λεει οτι θελει να απενεργοποιησεις τα dual apps εντελως κ θα συνδεθει. δοκιμασε το

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήρα τίς κόρες και πήγα βόλτα Φάληρο λιμανάκια Βουλιαγμένης και πίσω

Το αμάξι έχει πάρα πολύ καλή ποιότητα κύλισης, στις στροφές στα λιμανάκια με φυσιολογικές ταχύτητες μία χαρά καμία σχέση με C3, λακούβες γραμμές τραμ αλοιφή, το τιμόνι είναι θεϊκό παναλαφρο μέχρι κάποια χιλιόμετρα και μετά αρχίζει και σφίγγει λες και σε προετοιμάζει να τρέξεις καθένα οδηγήσεις πιο επιθετικά

Ο κινητήρας είναι κομπλέ μέχρι και την τρίτη ακόμη και στις ρεπριζ από τεταρτη και μετά οκ νιώθεις ότι κάτι λείπει αλλά εντάξει παλεύεται

Με ξένισε λίγο το κιβώτιο γιατί στην πρώτη και στην δεύτερη έχει σαν μία ενδιάμεση σκάλα αλλά το συνηθίζεις, οι άλλες μπαίνουν αλοιφή

Τα καθίσματα αν και πολύ καλή στήριξη ομολογώ πως με κουρασαν λίγο μετά από περίπου μιάμιση ώρα βόλτας

Αυτά σαν πρώτο review περισσότερα Δευτέρα μετά από ταξίδι

Σας ευχαριστώ ξανά όλους

1 λεπτό πριν, drgeri79 είπε

Εδω εχει μια λυση για το Redmi note 7, λογικα θα ειναι το ιδιο σε ολα τα Redmi, ειναι στα ιταλικα μεν αλλα λεει οτι θελει να απενεργοποιησεις τα dual apps εντελως κ θα συνδεθει. δοκιμασε το

Α μπράβο αυτή την οθόνη μου βγάζει ακριβώς ευχαριστώ θα το δω

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Zaknafein είπε

Τι δηλαδή, τέλος; Τέλος-τέλος; Δεν θα έχει άλλη σεζόν το σήριαλ; 🤣

Καλοτάξιδο!

Όλα είναι πιθανά , μην ξεχνάτε ότι 

1) Δεν έχουν περάσει 6 μηνες

2) Δεν έχω δει ακόμη το νέο leon

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, drgeri79 είπε

Εδω εχει μια λυση για το Redmi note 7, λογικα θα ειναι το ιδιο σε ολα τα Redmi, ειναι στα ιταλικα μεν αλλα λεει οτι θελει να απενεργοποιησεις τα dual apps εντελως κ θα συνδεθει. δοκιμασε το

Το δοκίμασα πάλι τα ίδια δεν παίζει, βασικά όταν το συνδέω παθαίνει κοκομπλοκο πάει να ανοίξει το Android auto , ξανακλεινει το κάνει καμία δεκαριά φορές και στο τέλος πετάει κόκκινη οθόνη χωρίς όμως κωδικό λάθους

Κατά τα άλλα για το review

Λείπουν θέσεις για μικροαντικείμενα το leon είχε πολύ περισσότερες, δεν έχει πλαφονιερα για τους πίσω ούτε στα 2 σκιάδια ούτε στο ντουλαπάκι

Ετριζε επίσης λίγο το παράθυρο και η κονσόλα στη βόλτα

Ωραίο αμάξι αλλά αν θέλετε την γνώμη μου η τιμή αν του είναι για 17000€ και όχι για 20500€ ( αντίστοιχα για να μήν παρεξηγηθω το Kona θα έπρεπε να είχε 14000€ αντί για 17500€)

Το Λεόν ήταν ποιοτικότερο στα πάντα ( όχι επειδή είμαι fanboy και το συγκρίνω με αυτό γιατί αυτό είχα 5 χρόνια)

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοταξιδο!

Ειναι μουρακλα,ο σχεδιαστης τους τα εσπασε. Αντε να κυκλοφορησει πολυ μπας και παρουμε και εμεις σειρα για κανα μεταχειρισμενο σε 2-3 χρονια.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, georgekz750 είπε

Καλοταξιδο!

Ειναι μουρακλα,ο σχεδιαστης τους τα εσπασε. Αντε να κυκλοφορησει πολυ μπας και παρουμε και εμεις σειρα για κανα μεταχειρισμενο σε 2-3 χρονια.

Στείλε π.μ. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, georgekz750 είπε

Κατσε βιαστικε,2-3 χρονια ειπαμε,οχι 2-3 ωρες 😂

Ναι ρε όταν έρθει η ώρα , μην φοβάστε αν το πάρω απόφαση θα μπει αγγελία στο insomnia 

Σε 2 χρόνια θα έχω το πολύ 10000 χλμ , θα έχω το κλασικό πρόβλημα που νομίζουν όλοι ότι τα έχω γυρίσει 

Επεξ/σία από tsofras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο, πολύ όμορφο! 

Το μόνο που με χαλάει λίγο είναι το 2008 που γράφει στο καπό.

Αυριο πάμε με τη γυναίκα να δούμε 500χ και renegade και ελπίζω να μην μπούμε στο τρυπάκι να πάρουμε σβάρνα τις αντιπροσωπειες.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Morosana είπε

Καλορίζικο, πολύ όμορφο! 

Το μόνο που με χαλάει λίγο είναι το 2008 που γράφει στο καπό.

Αυριο πάμε με τη γυναίκα να δούμε 500χ και renegade και ελπίζω να μην μπούμε στο τρυπάκι να πάρουμε σβάρνα τις αντιπροσωπειες.

Άλλη φαση το 500x , μου άρεσε και αυτό παρά πολύ αλλά πήγαινε 22000+ Έτσι όπως το ήθελα 

και το renegade επίσης 

Ε σβάρνα θα τις πάρεις δεν πρέπει με έχεις ολοκληρωμένη άποψη ? Εκτός αν είσαι ανάμεσα σε αυτά τα 2 όποτε όντως δεν χρειάζεται να μπερδευτείς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsofras είπε

Άλλη φαση το 500x , μου άρεσε και αυτό παρά πολύ αλλά πήγαινε 22000+ Έτσι όπως το ήθελα 

και το renegade επίσης 

Ε σβάρνα θα τις πάρεις δεν πρέπει με έχεις ολοκληρωμένη άποψη ? Εκτός αν είσαι ανάμεσα σε αυτά τα 2 όποτε όντως δεν χρειάζεται να μπερδευτείς 

Εγώ δεν θα μπλεχτω καθόλου ούτε πρόκειται να το οδηγάω. Ότι την βολέψει για τα δίδυμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...