Προς το περιεχόμενο

Η Apple διπλασίασε την τιμή της RAM στη βασική έκδοση MacBook Pro


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το 13ρι δεν θα έπρεπε να λέγεται καν pro χωρίς κάρτα γραφικών δουλεύεις πολύ καλά το painting η ανοίγεις κάνα σοβαρό πρόγραμμα για να ψήσεις σουβλάκια 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Cosmo1a είπε

Έχουν οι Macαδες μην του λυπάσαι!
και τετραπλή να ήταν η τιμή πάλι θα ψώνιζαν!

 

Εντάξει έχουν καταντήσει αηδία αυτά τα σχόλια

Εγώ θέλω να πάρω laptop ώς προγραμματιστής και για τις καθημερινές δουλειές .

Τα windows δεν με βολεύουν / τα σιχαίνομαι , οπότε κοίταγα για macbook pro 13 16Gb 512SSD

Έχει φτάσει του 2020 στα 2200ε , συγνώμη αλλά δεν θέλω να δώσω τόσα οπότε και δεν θα ψωνίσω

Και δεν το θέλω λόγω ψώνιου , πόσο μικρόμυαλοι είστε στην τελικοί όλοι εδω μέσα που κάνετε ακριβώς τα ίδια σχόλια? Πόσο δύσκολο είναι να καταλάβετε ότι υπάρχει κόσμος που τα αγοράζει για το λειτουργικό ?

Περί Apple , αν συνεχίσει αυτή την τιμολογιακή πολιτική , πρέπει σιγά σιγά ο κόσμος να αρχίσει να απέχει με τις βλακείς με τις ρόδες , την βάση κτλ. αλλά τουλάχιστον τα παραπάνω δεν είναι απαραίτητα όπως η RAM

  • Like 16
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsofras είπε

 

Εντάξει έχουν καταντήσει αηδία αυτά τα σχόλια

Εγώ θέλω να πάρω laptop ώς προγραμματιστής και για τις καθημερινές δουλειές .

Τα windows δεν με βολεύουν / τα σιχαίνομαι , οπότε κοίταγα για macbook pro 13 16Gb 512SSD

Έχει φτάσει του 2020 στα 2200ε , συγνώμη αλλά δεν θέλω να δώσω τόσα οπότε και δεν θα ψωνίσω

Και δεν το θέλω λόγω ψώνιου , πόσο μικρόμυαλοι είστε στην τελικοί όλοι εδω μέσα που κάνετε ακριβώς τα ίδια σχόλια? Πόσο δύσκολο είναι να καταλάβετε ότι υπάρχει κόσμος που τα αγοράζει για το λειτουργικό ?

Περί Apple , αν συνεχίσει αυτή την τιμολογιακή πολιτική , πρέπει σιγά σιγά ο κόσμος να αρχίσει να απέχει με τις βλακείς με τις ρόδες , την βάση κτλ. αλλά τουλάχιστον τα παραπάνω δεν είναι απαραίτητα όπως η RAM

εφόσον πας να βγάλεις λεφτά από αυτό, το κόστος σαν πάγιο δεν το βρίσκω και τόσο υψηλό

 

άλλωστε αυτό σου πουλάνε αυτοί, ότι θα βγάλεις άρα δεν σε νοιάζει 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι δικαιολογίες του τύπου ότι αγοράζω apple για το λογισμικό μου θυμίζει την παροιμία  θέλει η χήρα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει.  

 

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Bakxos είπε

Οι δικαιολογίες του τύπου ότι αγοράζω apple για το λογισμικό μου θυμίζει την παροιμία  θέλει η χήρα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει.  

 


Ξεκάθαρα όσοι παίρνουν Mac , τα παίρνουν για το λογισμικό.  Δεν υπάρχει άλλος λόγος να τα σκας premium.   

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Vasilisxd είπε


Ξεκάθαρα όσοι παίρνουν Mac , τα παίρνουν για το λογισμικό.  Δεν υπάρχει άλλος λόγος να τα σκας premium.   

Τρομερό λογισμικό προσφέρει πιοτητα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, tsofras είπε

Εντάξει έχουν καταντήσει αηδία αυτά τα σχόλια

Εγώ θέλω να πάρω laptop ώς προγραμματιστής και για τις καθημερινές δουλειές .

Τα windows δεν με βολεύουν / τα σιχαίνομαι , οπότε κοίταγα για macbook pro 13 16Gb 512SSD

Έχει φτάσει του 2020 στα 2200ε , συγνώμη αλλά δεν θέλω να δώσω τόσα οπότε και δεν θα ψωνίσω

Και δεν το θέλω λόγω ψώνιου , πόσο μικρόμυαλοι είστε στην τελικοί όλοι εδω μέσα που κάνετε ακριβώς τα ίδια σχόλια? Πόσο δύσκολο είναι να καταλάβετε ότι υπάρχει κόσμος που τα αγοράζει για το λειτουργικό ?

Περί Apple , αν συνεχίσει αυτή την τιμολογιακή πολιτική , πρέπει σιγά σιγά ο κόσμος να αρχίσει να απέχει με τις βλακείς με τις ρόδες , την βάση κτλ. αλλά τουλάχιστον τα παραπάνω δεν είναι απαραίτητα όπως η RAM

Φιλαράκι η επιλογή υπάρχει! Εάν εσύ προτιμάς να βλέπεις συγκεκριμένο περιβάλλον για να δουλέψεις είναι άλλο!
και εγώ στο χώρο εργασίας imac έχουμε και τα σκάμε καλά!

Αλλά η επιλογή συνεχίζει να υπάρχει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Bakxos είπε

Τρομερό λογισμικό προσφέρει πιοτητα 

Ποιότητα λέγεται και ναι την προσφέρει. Και με 5€ έχω Windows 10 υποστηριζόμενο και από την Apple αλλά και τη Microsoft μέσω boot camp οπότε 2 σε 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Bakxos είπε

Τρομερό λογισμικό προσφέρει πιοτητα 

Αλλουνού παπά.

Εγώ π.χ που χρησιμοποιώ iOS για την δουλειά μου , θα με βόλευε ένα Mac που θα είχε άμεσα όλες μου τις υπενθυμίσεις και σημειώσεις συγχρονισμένες και γενικά θα είχε άψογη συνεργασία με το iPhone. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...