Προς το περιεχόμενο

ZTE H288A (Nova)


theanonymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο όσο ξέρω η wind δεν παρέχει κωδικούς voip κ λογικά θα έχεις πρόβλημα με το κομμάτι voip.. το Η288Α παίζει με credentials άλλου παρόχου, κανονικά και το voip, αρκεί να τα έχεις.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλησα με το τεχνικο τμημα κ μου ειπαν  να περιμενω να ενεργοποιηθω πρωτα και μετα να το κουμπωσω πανω και λογικα θα τα παρει αυτοματα ολα... τους ειπα οτι εβαλα αλλο firmware και λεει δεν πειραζει... αλλιως θα δουμε τι θα γινει, θα το κανουν απομακρυσμενα αν χρειαστει λεει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, santrikos είπε

μιλησα με το τεχνικο τμημα κ μου ειπαν  να περιμενω να ενεργοποιηθω πρωτα και μετα να το κουμπωσω πανω και λογικα θα τα παρει αυτοματα ολα... τους ειπα οτι εβαλα αλλο firmware και λεει δεν πειραζει... αλλιως θα δουμε τι θα γινει, θα το κανουν απομακρυσμενα αν χρειαστει λεει...

Οπως σου απαντησα και στο "διπλα" φορουμ και λογω του οτι εχω περασει ακριβως την ιδια φαση με σενα, να ξερεις οτι ΔΕΝ θα μπορεσεις να εχεις τηλεφωνια πλεον (δεν δινουν κωδικους), και ΔΕΝ θα μπορεσουν να συνδεθουν απομακρυσμενα να το φτιαξουν. Καθε παροχος εχει δικους του κωδικους για απομακρυσμενη συνδεση (TR-069).

Την μονη λυση στην ειπα... Σου ευχομαι παντως ολοψυχα να βρεις ακρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το κατάλαβα, αυτοί επιμένουν ότι μπορούν για αυτό το αναφέρω. Ούτε εγώ νομίζω ότι γίνεται. Θα δείξει… ελπίζω να μου δώσουν τουλάχιστον άλλο στο τέλος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, santrikos είπε

Ναι το κατάλαβα, αυτοί επιμένουν ότι μπορούν για αυτό το αναφέρω. Ούτε εγώ νομίζω ότι γίνεται. Θα δείξει… ελπίζω να μου δώσουν τουλάχιστον άλλο στο τέλος 

Aυτοι με τους οποιους μιλας τωρα στην τεχνικη ομαδα, δεν εχουν ιδεα για το θεμα, στο οποιο εχει προσβαση να το λυσει μονο το ανωτερο κλιμακιο τεχνικων  Β' επιπεδου.

Επεξ/σία από goana12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεις να κοιταξεις και εδω στις αγγελιες... πουλανε διαφορα. Αλλα κανε αυτο που σου ειπα. Κυνηγησε το και πιστευω οτι θα στειλουν καινουριο...

3 λεπτά πριν, goana12 είπε

 

 

Επεξ/σία από goana12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα λοιπον το update απο wind σε nova firmwar t16,  εβαλα τις ρυθμίσεις του ιντερνετ που ειχα κ δουλεψε, που βαζω τις ρυθμίσεις για το voip? και πως μοιαζουν αυτες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, esconiac400g είπε

Εκανα λοιπον το update απο wind σε nova firmwar t16,  εβαλα τις ρυθμίσεις του ιντερνετ που ειχα κ δουλεψε, που βαζω τις ρυθμίσεις για το voip? και πως μοιαζουν αυτες? 

Θα σε στεναχωρήσω. Διάβασε τις τελευταίες 2 σελίδες του νήματος…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, esconiac400g said:

Εκανα λοιπον το update απο wind σε nova firmwar t16,  εβαλα τις ρυθμίσεις του ιντερνετ που ειχα κ δουλεψε, που βαζω τις ρυθμίσεις για το voip? και πως μοιαζουν αυτες? 

επαιξες και εχασες.δεν θα παιξει το voip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...