Προς το περιεχόμενο

Πώληση αυτοκινήτου Peugeot 208


Aganaktismeni

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Aganaktismeni είπε

Μα η τιμή είναι ήδη κατεβασμένη σε σχέση με αυτά που πωλούνται ειδικά στην περιοχή μου Θεσσαλία έχω την πιο χαμηλή τιμή !!!!! 

Οπως βλεπεις δεν αρκει να παιρνεις ως συγκριση μονο τη Θεσσαλια.

Μια ανταγωνιστικη τιμη βλεπω τα 8500 ευρω.

Επεξ/σία από bjj-p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 350
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, bjj-p είπε

Οπως βλεπεις δεν αρκει να παιρνεις ως συγκριση μονο τη Θεσσαλια.

Θα βγάλω νέες φωτογραφίες και θα βαλω περιοχή Θεσσαλονίκη γτ και εκεί έχει αρκετά εκ κατοίκους μπας και δούμε φως !!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, NT1G είπε

1,2 λίτρα ατμοσφαιρικό;

Ναι ναι 1,200 ατμοσφαιρικό 

11 λεπτά πριν, bjj-p είπε

Οπως βλεπεις δεν αρκει να παιρνεις ως συγκριση μονο τη Θεσσαλια.

Μια ανταγωνιστικη τιμη βλεπω τα 8500 ευρω.

Το να το ρίξω στα 8,500 είναι το μόνο εύκολο αλλά το θέμα είναι πως φτάνουμε στα 26 μετά γτ δεν θέλω να μπλέξω με επιτόκια και ιστορίες !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Aganaktismeni είπε

Ναι ναι 1,200 ατμοσφαιρικό 

Το να το ρίξω στα 8,500 είναι το μόνο εύκολο αλλά το θέμα είναι πως φτάνουμε στα 26 μετά γτ δεν θέλω να μπλέξω με επιτόκια και ιστορίες !!! 

Καταλαβαινεις πως αυτο δεν εχει καμμια σχεση με την πωληση...  Ακομη και πολη να αλλαξεις που σιγουρα ειναι καλυτερο,  Θα πρεπει να συνειδητοποιησεις οτι θα χασεις εμμεσα χρηματα στα πηγαινε-ελα. Αν σου δινει οτιδηποτε καλυτερο απο 8500 η αντιπροσωπεια μη το σκεφτεσαι, ουτε ταλαιπωρια ουτε τρεξιματα.

Επεξ/σία από bjj-p
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, NT1G είπε
12 ώρες πριν, _BASSstarlet_ είπε

Τι διάολο μοτέρ έχει βάλει η πεζώ, και έχει τέτοια ιπποδύναμη;

Δεκαετίας 90;

1,2 λίτρα ατμοσφαιρικό;

Και εγώ το σκέφτηκα αυτό, ποια 1200άρια έβγαζαν τόσο στη δεκαετία του 1990?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, bjj-p είπε

Καταλαβαινεις πως αυτο δεν εχει καμμια σχεση με την πωληση...  Ακομη και πολη να αλλαξεις που σιγουρα ειναι καλυτερο,  Θα πρεπει να συνειδητοποιησεις οτι θα χασεις εμμεσα χρηματα στα πηγαινε-ελα. Αν σου δινει οτιδηποτε καλυτερο απο 8500 η αντιπροσωπεια μη το σκεφτεσαι, ουτε ταλαιπωρια ουτε τρεξιματα.

Την Παρασκευή θα πάω Θεσσαλονίκη στην Kia για να οριστικοποίησω τιμές και διαθεσιμότητα που έχει σε αμάξια και θα του πω για το Peugeot σαφως εάν με ενδιαφέρει η τιμή που θα μου δώσει το χει πάρει χωρίς να το καταλάβει !!!! 

7 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Και εγώ το σκέφτηκα αυτό, ποια 1200άρια έβγαζαν τόσο στη δεκαετία του 1990?

Ακόμα και το αυτοκίνητο του πεθερού μου Toyota starlet 1334 είναι και μοντέλο του 98 ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, pareisaktos είπε

Αν είναι κούκλα/πανούκλα το 208 και 2008 τι να πει κανείς για το προηγούμενο 3008 με το νυν 

Όλη η προηγούμενη σειρά της πεζό σε σχέση με την τελευταία ήταν να την κλαιν οι ρέγγες. 

Πανάσχημα αυτοκίνητα που αν δεν είχαν το λιοντάρι μπροστά θα έλεγες ότι έρχονται από τους μάστερ της ασχήμιας κορεατες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Aganaktismeni είπε

Ακόμα και το αυτοκίνητο του πεθερού μου Toyota starlet 1334 είναι και μοντέλο του 98 ! 

Δεν κατάλαβες, εννοούσα ποια 1200άρια έβγαζαν 82 άλογα τη δεκαετία του 90. 1200άρια υπήρχαν πολλά, αλλά οι ιπποδυνάμεις τους ήταν πολύ μικρότερες.

BTW το συγκεκριμένο starlet φορούσε τον 4E-FE ο οποίος ήταν 1331cc :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωμη μου μη ριχνεις αλλο την τιμη ειναι κριμα.Πουλας λιγοτερο και απο εμπορους.Κανε υπομονη και στο φιναλε μη το δωσεις αν ειναι να το ξεφτιλισεις.

Ετσι εκανα εγω με ενα Fiat Stilo 5 ετων που το πηρα 15500 και το εδωσα 4500 με 52000χλμ.Ακομα κλαιω για αυτο το αμαξι.Ειδικα οταν το golf που πηρα μετα αποδειχτηκε πολυ χειροτερο και πιο αναξιοπιστο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, suspiria είπε

Γνωμη μου μη ριχνεις αλλο την τιμη ειναι κριμα.Πουλας λιγοτερο και απο εμπορους.Κανε υπομονη και στο φιναλε μη το δωσεις αν ειναι να το ξεφτιλισεις.

Ετσι εκανα εγω με ενα Fiat Stilo 5 ετων που το πηρα 15500 και το εδωσα 4500 με 52000χλμ.Ακομα κλαιω για αυτο το αμαξι.Ειδικα οταν το golf που πηρα μετα αποδειχτηκε πολυ χειροτερο και πιο αναξιοπιστο.

Εσυ ξεφτίλισες πραγματικά την τιμή όμως !!!! Το golf τόσο χαλια ;;;;; Γιατί τα παρουσιάζουν σούπερ ουαου!!! 

Οι εμποροι μπορει να ζητανε ακριβοτερα αλλα μπορουν να διευκολυνουν τον αγοραστη με δοσεις κατι το οποιο εγω δεν μπορω να το κανω!

Επεξ/σία από Aganaktismeni
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, karaflos33 είπε

Γινε σκληρη στην επαφη σου με κια μην πας μεσα στη γλυκα κ καψουρα. Να απαιτησεις μειωση τουλαχιστον 1000 κατω απο τιμη καταλογου κια θα πας οχι mercedes. 

Επειδή την έπαθα με την Peugeot στην διαπραγμάτευση πλέον ο άντρας μου τα αναλαμβάνει αυτά !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, suspiria είπε

Γνωμη μου μη ριχνεις αλλο την τιμη ειναι κριμα.Πουλας λιγοτερο και απο εμπορους.Κανε υπομονη και στο φιναλε μη το δωσεις αν ειναι να το ξεφτιλισεις.

Ετσι εκανα εγω με ενα Fiat Stilo 5 ετων που το πηρα 15500 και το εδωσα 4500 με 52000χλμ.Ακομα κλαιω για αυτο το αμαξι.Ειδικα οταν το golf που πηρα μετα αποδειχτηκε πολυ χειροτερο και πιο αναξιοπιστο.

Εγώ πάλι έκλαιγα για 9 χρόνια, δλδ όσο είχα στην κατοχή μου Fiat Stilo, από τότε έως τώρα μόνο γελάω...

Το είχα αγοράσει το 2009 μεταχειρισμένο 5 ετών (1,6 Dynamic 34.000 χλμ 5.500€) και το πούλησα 2018 που έγινε 14 ετών.

Ένα μόνο θα σου πω, τον τελευταίο χρόνο που το είχα στην κατοχή μου ξόδεψα σε επισκευές περισσότερα από όσα εισέπραξα όταν το πούλησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...