Προς το περιεχόμενο

Πώληση αυτοκινήτου Peugeot 208


Aganaktismeni

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Aganaktismeni είπε

Και γιατί βρε ανθρώπου μου δεν το πουλάς να ηρεμήσεις και εσυ και η τσέπη σου ;;;; 

Και αν το πουλησω 5000€ τι θα παρω μετα;Δανειο δε μπορω να παρω.

Εβγαλε και το Public το πατινι της Xiaomi στα 299€ ειναι καλη τιμη το σκεφτομαι αλλα που θα βαζω τα παιδια;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 350
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, karaflos33 είπε

Ποια ρετσινια εφυγε. Ποιες πωλησεις κανει η κια πλακα κανουμε; 

Ε ναι ρε @karaflos33 όταν ο Έλληνας είναι μόνο ιαπωνικό και γερμανικό λογικό είναι κάποιες αλλες εταιρίες αξιόπιστες να είναι στην 5αδα στο εξωτερικό και στην Ελλάδα στον πάτο!! Ρίξε μια ματια τι γίνεται από μάρκες στο εξωτερικό..... 

3 λεπτά πριν, suspiria είπε

Και αν το πουλησω 5000€ τι θα παρω μετα;Δανειο δε μπορω να παρω.

Εβγαλε και το Public το πατινι της Xiaomi στα 299€ ειναι καλη τιμη το σκεφτομαι αλλα που θα βαζω τα παιδια;

Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, suspiria είπε

120000 καπου εκει.

Η οροφη οταν πεφτει ειναι κακη κατασκευη ειναι κακη συναρμογη.Οι κλειδαριες χαλανε για δευτερη φορα δεν εχουν να κανουν με τα χλμ ειναι κακο προιον πως να το πω κακης ποιοτητας αναξιπιοστα αυτοκινητα οσο δεν παει.

Αυτό στα bold πάντως δεν ισχύει, σχεδόν όλα τα αυτοκίνητα έχουν στον ουρανό αφρολεξαρισμένο ύφασμα, και το αφρολέξ περίπου στα 7 χρόνια αρχίζει και αλλοιώνεται με αποτέλεσμα σιγά σιγά να αρχίζει να ξεκολλάει. Το να χρειαστείς νέο ύφασμα στον ουρανό μετά από 13 χρόνια είναι φυσιολογική φθορά, όλα τα αυτοκίνητα ανεξαρτήτως μάρκας/μοντέλου το παθαίνουν περίπου σε αυτή την ηλικία.

Για τις κλειδαριές έχεις δίκιο, είναι συνηθισμένο πρόβλημα γενικότερα στα αυτοκίνητα του ομίλου, όπως επίσης συνηθισμένα είναι τα προβλήματα στους μηχανισμούς των παραθύρων 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Αυτό στα bold πάντως δεν ισχύει, σχεδόν όλα τα αυτοκίνητα έχουν στον ουρανό αφρολεξαρισμένο ύφασμα, και το αφρολέξ περίπου στα 7 χρόνια αρχίζει και αλλοιώνεται με αποτέλεσμα σιγά σιγά να αρχίζει να ξεκολλάει. Το να χρειαστείς νέο ύφασμα στον ουρανό μετά από 13 χρόνια είναι φυσιολογική φθορά, όλα τα αυτοκίνητα ανεξαρτήτως μάρκας/μοντέλου το παθαίνουν περίπου σε αυτή την ηλικία.

Για τις κλειδαριές έχεις δίκιο, είναι συνηθισμένο πρόβλημα γενικότερα στα αυτοκίνητα του ομίλου, όπως επίσης συνηθισμένα είναι τα προβλήματα στους μηχανισμούς των παραθύρων 

Πήγα σε 3 ταπετσερηδες να κάνω έρευνα αγοράς. Στον πρώτο υπήρχε ένα Polo.Στον δεύτερο ένα Golf και στον τρίτο ένα Touran.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Προτιμώ το πατίνι :P από το να ξαναπάρω γαλλικό αμαξι μετά τις ζημίες reno 

Τόσο καλα εεε ;;; 

38 λεπτά πριν, karaflos33 είπε

Ελλαδα εισαι κοπέλα μου. Εδω υπάρχει κοσμος που παίρνει yaris ασχετα αν παει βάρκα γυαλο. Παντως μην κολας με vw δες και το q3 αμαξαρα το αουντι 

Γνωρίζω τα θέλω μου δεν είμαι για αουντι !! Γιατί ναι μεν είναι και γαμω τς μάρκες αλλά από κει και πέρα η συντήρηση του δεν πιάνεται το αφεντικό μου που έχει το Α3 πληρώνει το απλό σέρβις 350€ στην αντιπροσωπεία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, suspiria είπε

Πήγα σε 3 ταπετσερηδες να κάνω έρευνα αγοράς. Στον πρώτο υπήρχε ένα Polo.Στον δεύτερο ένα Golf και στον τρίτο ένα Touran.....

Εγώ πάλι πήγα σε 5 ταπετσέρηδες για να κάνω έρευνα αγοράς, και στους 5 βρήκα μέσα μόνο γιαπωνέζικα, so?

Το αφρολέξ που έχει κολλημένο πάνω του το αφρολεξαρισμένο ύφασμα χέστηκε αν βρίσκεται μέσα σε γερμανικό, γιαπωνέζικο ή κορεάτικο. Ο χρόνος το κάνει να καταστρέφεται, οι υψηλές θερμοκρασίες και η υγρασία.

oua001_3.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, karaflos33 είπε

Οταν φτάνεις στα 26000 δωσε κατι ακομα κ παρε αουντι να εισαι και κορυφη να σε κοιταζουν ολοι οχι να γελανε μολις δουν οτι η αυτοκινηταρα ειναι της κια ναι αυτη με το shuma 

Γενικά ότι και να πάρεις στην Ελλάδα πάντα θα ακούσεις λόγια του τύπου μααα καλά που τα βρήκες τόσα λεφτά και πήρες τόσο ακριβό αμάξι ή καλά έδωσες τόσα λεφτά και πήρες αυτό ??? Και πλέον έχω πάψει να ασχολούμαι με τις απόψεις των άλλων γιατί ότι και να κάνεις πάντα θα βρουν να πουν κάτι !!!

  • Like 10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, karaflos33 είπε

Αυτο είναι η κλασικη ζηλια που αντι να χαρουν και να πουν καλοταξιδο θα πουν μα καλα τοσα λεφτα για αυτοκινητο η με αυτα τα λεφτα ας επαιρνες αυτο η εκείνο. Μολις ακούσεις τετοια τους βαρας μια κλωτσια και τους λες εγω το πηρα εσυ κυκλοφορα με το σαραβαλο. 3 αμαξια αλλαξα και ολοι οι γυρω φαγωθηκαν και σε μενα που τα βρηκα εγω και αυτοι οχι. Και τους λεω εσυ τα ξοδεύεις στα delivery και στα ταβερνακια εγω στα αμαξια ποιο το θεμα 

Επί λέξη τα ίδια με είπε Σουηδός συνάδελφος: 

"Που τα βρήκες και πήρες νέο αμάξι και όχι μεταχειρισμένο;" (Και αυτό ένα φορντ φόκους st line, όχι τίποτα τρελό)

Μιλάμε για άτομο που πάει ετησίως διακοπές ΗΠΑ και δύο φορές το χρόνο τουλάχιστον Ισπανία για δύο εβδομάδες την φορά (με την φαμίλια του). Έχει δύο παιδιά από πρώην γυναίκες (όλα διατροφή), άλλο ένα με την τωρινή και δικό του σπίτι μονοκατοικία στα προάστια. 

Μου την "είπε" επειδή δεν πήρα ένα μεταχειρισμένο, ενώ αυτός εδώ και χρόνια μόνο τέτοια αγοράζει. 

Από την άλλη εγώ και η γυναίκα μεταπτυχιακά/διδακτορικά και μια ντουζίνα χρόνια στην βιομηχανία, δίχως πολλά έξοδα.

Πολλοί με την κακία και τον φθόνο κοιμούνται και ξυπνάνε.

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, LongTom είπε

Επί λέξη τα ίδια με είπε Σουηδός συνάδελφος: 

"Που τα βρήκες και πήρες νέο αμάξι και όχι μεταχειρισμένο;" (Και αυτό ένα φορντ φόκους st line, όχι τίποτα τρελό)

Μιλάμε για άτομο που πάει ετησίως διακοπές ΗΠΑ και δύο φορές το χρόνο τουλάχιστον Ισπανία για δύο εβδομάδες την φορά (με την φαμίλια του). Έχει δύο παιδιά από πρώην γυναίκες (όλα διατροφή), άλλο ένα με την τωρινή και δικό του σπίτι μονοκατοικία στα προάστια. 

Μου την "είπε" επειδή δεν πήρα ένα μεταχειρισμένο, ενώ αυτός εδώ και χρόνια μόνο τέτοια αγοράζει. 

Από την άλλη εγώ και η γυναίκα μεταπτυχιακά/διδακτορικά και μια ντουζίνα χρόνια στην βιομηχανία, δίχως πολλά έξοδα.

Πολλοί με την κακία και τον φθόνο κοιμούνται και ξυπνάνε.

Αν απαντούσες "εγώ όμως δέν πληρώνω διατροφές mate",θα χαρακτηριζόσουν κρετίνος και μισάνθρωπος.

Εύχομαι το επόμενό σου να είναι το κανονικό ST.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, LongTom είπε

Επί λέξη τα ίδια με είπε Σουηδός συνάδελφος: 

"Που τα βρήκες και πήρες νέο αμάξι και όχι μεταχειρισμένο;" (Και αυτό ένα φορντ φόκους st line, όχι τίποτα τρελό)

Μιλάμε για άτομο που πάει ετησίως διακοπές ΗΠΑ και δύο φορές το χρόνο τουλάχιστον Ισπανία για δύο εβδομάδες την φορά (με την φαμίλια του). Έχει δύο παιδιά από πρώην γυναίκες (όλα διατροφή), άλλο ένα με την τωρινή και δικό του σπίτι μονοκατοικία στα προάστια. 

Μου την "είπε" επειδή δεν πήρα ένα μεταχειρισμένο, ενώ αυτός εδώ και χρόνια μόνο τέτοια αγοράζει. 

Από την άλλη εγώ και η γυναίκα μεταπτυχιακά/διδακτορικά και μια ντουζίνα χρόνια στην βιομηχανία, δίχως πολλά έξοδα.

Πολλοί με την κακία και τον φθόνο κοιμούνται και ξυπνάνε.

Ότι δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια λέω εγώ τώρα !!!! Εμμμμ φίλε μου με τοσες διατροφές που δίνεις που να βρεις λεφτά για καινούργιο αμάξι κατσε με το μεταχειρισμένο σου και μη μιλάς καθόλου !!!! 
 

Εγω όταν πήρα το Peugeot μπαίνει μέσα ένας φίλος μου και πάει να ανάψει τσιγάρο (ούτε βδομάδα δεν το ειχα) και του λέω όταν κατεβεις μπορείς να ανάψεις και μου απαντάει τόσο μαλακας είσαι το προσεχεις για τον επόμενο ;;;;; Εδώ και 2 χρόνια δεν τον έχω ξανά βάλει μέσα ...... 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...