Προς το περιεχόμενο

Επιδότηση Δανείων Κύριας Κατοικίας Πληγέντων Κορωνοϊού


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με την πειραιως τι γινεται ??

αν κρατικοποιηθει δεν θα παρρουμε επιδοτηση?

γνωριζει καποιος κατι σχετικα με αυτο??

εχει παρει καποιος χρηματα σαν επιδοτηση απο την πειραιως??

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mvoli είπε

με την πειραιως τι γινεται ??

αν κρατικοποιηθει δεν θα παρρουμε επιδοτηση?

γνωριζει καποιος κατι σχετικα με αυτο??

εχει παρει καποιος χρηματα σαν επιδοτηση απο την πειραιως??

ευχαριστω

Δε βλέπω κανένα λόγο να γίνει αυτό. Εξάλλου όταν κρατικοποιηθει θα έχει ήδη λήξει το πρόγραμμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Στην πλατφόρμα για την επιδότηση πλέον δεν φαίνονται οι αιτήσεις που κατατέθηκαν, μάλλον επειδή έληξε στις 31/10 η περίοδος κατάθεσης. Πώς θα παρακολουθούμε την εξέλιξη της επιδότησης? Είμαι στο γνωστό στάδιο " παρακολούθησης επιδότησης", όπως οι περισσότεροι.

Υπάρχει κάποια ενημέρωση για το πότε θα ξεκινήσουν οι επιδοτήσεις ώστε να καταβάλλονται τα ποσά στους λογαριασμούς των δανείων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Xan_pap είπε

Καλησπέρα,

Στην πλατφόρμα για την επιδότηση πλέον δεν φαίνονται οι αιτήσεις που κατατέθηκαν, μάλλον επειδή έληξε στις 31/10 η περίοδος κατάθεσης. Πώς θα παρακολουθούμε την εξέλιξη της επιδότησης? Είμαι στο γνωστό στάδιο " παρακολούθησης επιδότησης", όπως οι περισσότεροι.

Υπάρχει κάποια ενημέρωση για το πότε θα ξεκινήσουν οι επιδοτήσεις ώστε να καταβάλλονται τα ποσά στους λογαριασμούς των δανείων?

Καλησπέρα σας.Τι εννοείτε "δεν φαίνονται"?Μόλις έλεγξα τις δικές μου αιτήσεις (ακυρωμένες και ενεργή)και τις βλέπω όλες...Μήπως έχει "κολλήσει" ο περιηγητής σας?Δοκιμάστε εκ νέου ή αργότερα/αύριο και ελέγξτε ξανά 😉

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Anthony3091 είπε

Οι επιδοτήσεις θα ξεκινήσουν μέσα στο νοέμβρη για τους πρώτους και σταδιακά μέχρι ιανουάριο για τους τελευταίους.

Εγώ παλευω να διακόψω (ναι να διακόψω) την αναστολή κι έχω μπλέξει με τη eurobank και την πρόχειροτητα που τη διακρίνει.

Μακάρι να είναι έτσι αγαπητέ φίλε και να δούμε τελικά χειροπιαστό ωφελος εντός Νοεμβρίου. 

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, nikodemus είπε

Εγώ παλευω να διακόψω (ναι να διακόψω) την αναστολή κι έχω μπλέξει με τη eurobank και την πρόχειροτητα που τη διακρίνει.

Μακάρι να είναι έτσι αγαπητέ φίλε και να δούμε τελικά χειροπιαστό ωφελος εντός Νοεμβρίου. 

Λογικά θα το πάνε ως εξής. Νοέμβριο τα ενήμερα, Δεκέμβριο τα μη ενήμερα και Ιανουάριο τα καταγγελμένα. Μέχρι τα μέσα του μήνα πιστεύω θα ξέρουμε με σιγουριά. Υπομονή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/11/2020 στις 8:32 ΠΜ, Anthony3091 είπε

Λογικά θα το πάνε ως εξής. Νοέμβριο τα ενήμερα, Δεκέμβριο τα μη ενήμερα και Ιανουάριο τα καταγγελμένα. Μέχρι τα μέσα του μήνα πιστεύω θα ξέρουμε με σιγουριά. Υπομονή!

Σταμάτησα να διαβάζω μετά το "Λογικά".

Αν και υπάρχει μία μικρή δόση λογικής σε ότι ανακοινώνουν, γίνεται μπακαλίστικα. Εν μέσω δεύτερης καραντίνας, προβλέπω το μέτρο αυτό να μένει λίγο πίσω και να "τρέχει" για τη συντριπτική πλειοψηφία από 01/01/21.

Ελπίζω να βγω ψεύτης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, yannis27gr είπε

Δεν υπάρχει πιο ενήμερο και πιο ξεκάθαρο δάνειο από το δικό μου κι ακόμα είμαστε στην παροχή στοιχείων από τους πιστωτές. 

Υπάρχει 🙂 το δικό μου. 

Ακόμα ανάκτηση στοιχείων κορονοπληκτων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, SPANK είπε

Και εγώ μια απο τα ίδια

Καλημέρα,να σας ρωτήσω κάτι,βγήκατε με κρατική εντολή σε αναστολή? βρέθηκε κάποιος θετικός και κλείσατε και δηλώθηκε αναστολή σύμβασης/λειτουργίας? 

Συγνώμη αν είμαι εκτός τοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Vasilica89 είπε

Καλημέρα,να σας ρωτήσω κάτι,βγήκατε με κρατική εντολή σε αναστολή? βρέθηκε κάποιος θετικός και κλείσατε και δηλώθηκε αναστολή σύμβασης/λειτουργίας? 

Συγνώμη αν είμαι εκτός τοπικ

Είμαι σε εντελώς άλλη κατηγορία των ανέργων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...