Προς το περιεχόμενο

Επιδότηση Δανείων Κύριας Κατοικίας Πληγέντων Κορωνοϊού


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, nikodemus είπε

Ακριβώς, έτσι κι εγώ ως κορονοπληκτος, μπήκε η σύζυγος μου (μη κορονοπληκτη)  ΩΣ ΣΥΖΥΓΟΣ κι έκανε αίτηση και συνεναισε σε άρση τραπεζικού απορρήτου. 

Σωστά το έκανες φίλε. 

Μάλλον σε άλλο σχόλιο πήγαινε η απάντησή σου. Για τσέκαρε το. 😉

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημερα

απο 15/10 εχουν ανοιχτει οι λογαριασμοι στην τραπεζα αλλα ακομη δεν εχει γινει πρασινο τικ στην εγκριση απο την τραπεζα 

εχει και καποιος αλλος τετοια καθυστερηση η μονο σε εμενα συμβαινει αυτο.

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, nikodemus είπε

Εμένα έχει ανοιχτεί λογαριασμός και έχω και πράσινο τικ από πιστωτή και δημόσιο. Αλλά δεν έχω τελική έγκριση, εδώ και 3 βδομάδες περίπου. 

Ακριβώς στο ίδιο στάδιο βρίσκομαι κ εγώ εδώ κ 3 εβδομάδες...Πειραιώς εμένα.Αν επιτρέπεται ποια ημ/νία πληρώνεται το δάνειο σου (μήπως επηρεάζει...)?

Επεξ/σία από Delavia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nikodemus είπε

Εμένα έχει ανοιχτεί λογαριασμός και έχω και πράσινο τικ από πιστωτή και δημόσιο. Αλλά δεν έχω τελική έγκριση, εδώ και 3 βδομάδες περίπου. 

 

1 ώρα πριν, Delavia είπε

Ακριβώς στο ίδιο στάδιο βρίσκομαι κ εγώ εδώ κ 3 εβδομάδες...Πειραιώς εμένα.Αν επιτρέπεται ποια ημ/νία πληρώνεται το δάνειο σου (μήπως επηρεάζει...)?

Και εγώ το ίδιο. Εμένα η πληρωμή του δανείου είναι στις 1/11. Εσάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Delavia είπε

Ακριβώς στο ίδιο στάδιο βρίσκομαι κ εγώ εδώ κ 3 εβδομάδες...Πειραιώς εμένα.Αν επιτρέπεται ποια ημ/νία πληρώνεται το δάνειο σου (μήπως επηρεάζει...)?

Κάθε 17 του μήνα τραβάει η eurobank το ποσόν μου. Δε νομίζω να επηρεάζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, yiankap είπε

Και εγώ το ίδιο. Εμένα η πληρωμή του δανείου είναι στις 1/11. Εσάς;

Εμένα 19 κάθε μήνα . Προφανώς τον Οκτώβριο ήταν πολύ "κοντά" η ημ/νία αυτή με την ημ/νία έγκρισης της επιδότησης από δημόσιο (εμένα πήρε πράσινο τικ τις 8/10) κ θεωρώ πως δεν "πρόλαβε" να ενεργοποιηθεί η οριστική έγκριση για τη δόση Οκτωβρίου. Υποθετικά πάντα ... Όποιος πάντως δει πίστωση πρώτος ας μας ενημερώσει να γνωρίζουμε στο περίπου τι γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Delavia είπε

Εμένα 19 κάθε μήνα . Προφανώς τον Οκτώβριο ήταν πολύ "κοντά" η ημ/νία αυτή με την ημ/νία έγκρισης της επιδότησης από δημόσιο (εμένα πήρε πράσινο τικ τις 8/10) κ θεωρώ πως δεν "πρόλαβε" να ενεργοποιηθεί η οριστική έγκριση για τη δόση Οκτωβρίου. Υποθετικά πάντα ... Όποιος πάντως δει πίστωση πρώτος ας μας ενημερώσει να γνωρίζουμε στο περίπου τι γίνεται...

Εμένα συνέβη το εξής κουφό : στις 17/10 τράβηξε κανονικά τη δόση και μετά από 2-3 μέρες με έβγαλε σε αναστολή με επενη δόση... 17/1!! Πόσο αμπαλοι θεε μου εκεί στη eurobank. Ρώτα ρε καραμητρο, θέλει ο άλλος; Πήρα τηλέφωνο για ακύρωση της αναστολής και η υπάλληλος μου είπε ότι "είναι εντάξει, επόμενη δόση 17/11" όμως στις μελλοντικές δόσεις εξακολουθώ να βλέπω την επόμενη στις 17/1.

Θα απευθυνθώ σε γνωστό που μπορεί να με βοηθήσει εκ των έσω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nikodemus είπε

Εμένα συνέβη το εξής κουφό : στις 17/10 τράβηξε κανονικά τη δόση και μετά από 2-3 μέρες με έβγαλε σε αναστολή με επενη δόση... 17/1!! Πόσο αμπαλοι θεε μου εκεί στη eurobank. Ρώτα ρε καραμητρο, θέλει ο άλλος; Πήρα τηλέφωνο για ακύρωση της αναστολής και η υπάλληλος μου είπε ότι "είναι εντάξει, επόμενη δόση 17/11" όμως στις μελλοντικές δόσεις εξακολουθώ να βλέπω την επόμενη στις 17/1.

Θα απευθυνθώ σε γνωστό που μπορεί να με βοηθήσει εκ των έσω... 

Σίγουρα θέλει ενόχληση ώστε να βεβαιωθείς 100% ότι δεν ισχύει η αναστολή,ούτως ώστε να μην ανακεφαλαιοποιηθεί το ποσό...Μα καλά,κάνουν ότι θέλουν "εκεί" στη Eurobank???Άλλο κ τούτο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Delavia είπε

Σίγουρα θέλει ενόχληση ώστε να βεβαιωθείς 100% ότι δεν ισχύει η αναστολή,ούτως ώστε να μην ανακεφαλαιοποιηθεί το ποσό...Μα καλά,κάνουν ότι θέλουν "εκεί" στη Eurobank???Άλλο κ τούτο....

Άστα και βραστά, είναι αυτό που λέμε ψηφίζεις κουβελη και βγαίνει ΝΔ. Πήγαμε στο ταχυδρομικό ταμιευτήριο για πιο friendly και μας βγήκε ο δράκουλα ο ίδιος (eurobank) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις άλλαξε σε εμένα το Εκτιμώμενη Ημερομηνία Ολοκλήρωσης Σταδίου σε 15/11/2020 και παραμένω απο την αρχή στο Ανάκτηση στοιχείων Κορωνόπληκτων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, SPANK είπε

Μόλις άλλαξε σε εμένα το Εκτιμώμενη Ημερομηνία Ολοκλήρωσης Σταδίου σε 15/11/2020 και παραμένω απο την αρχή στο Ανάκτηση στοιχείων Κορωνόπληκτων

Καλημέρα. 

Ακριβώς το ίδιο και σε μένα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλό μήνα.εμενα η εκτιμώμενη ημερομηνία παραμένει 31-10 αλλά σήμερα στον κωδικό αίτησης ,δίπλα στον αριθμό,εχει μια μαύρη κουκιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα παρολο που ειναι απο 5 /10 στην παρακολουθηση επιδοτησης με ποσοστα κανονικα εμφανισε ενα μαπανερακι που λεει

 

  • Η καταληκτική ημερομηνία για την υποβολή αιτήσεων έχει παρέλθει, ως εκ τούτου δεν είναι δυνατή η υποβολή της αίτησης.
Στις 21/10/2020 στις 3:02 ΜΜ, Antoniouk είπε

Εμένα δημιουργήθηκαν οι σχετικοί λογαριασμοί και ήδη πληρώθηκαν τα ποσοστά του δανείου, ωστόσο email δεν έχω λάβει... 

 

Επεξ/σία από SPYRER_007
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...