Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις
παρελαβα, μου μενει ακομη το "Battlefield 1942" και "Battlefield (1942) Vietnam" για να κλεισω τη πληρη συλλογη μου απο "Battlefield" και "Medal of Honor" για PC.
Τα προαναφερομενα τα ειχα και τα δυο αλλα μετα απο τοσα χρονια δε μπορεσα να τα βρω στο σπιτι, μαλλον πηγαν καδο κατα λαθος!

 

battlefield-2142-deluxe-edition-pc.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επιπλέον delay στην season 1 (καλοκαίρι όπως ξέρουμε), επιπλέον delay και στο scoreboard update. 

Έχει καταντήσει ανέκδοτο. 

Και όχι μόνο αυτό, αλλά σήμερα πήραμε hotfix, και, τουλάχιστον αν δεν πάρει και άλλο delay το scoreboard, θα κλείσει 3 μήνες χωρίς μεγάλο update 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, _Theo_ είπε

Όσοι έχετε nVidia κάρτες βάλτε τους τελευταίους drivers, διορθώθηκαν σε μεγάλο βαθμό τα stutters σε εμένα.

Νομίζω πως όντως παίζει καλύτερα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο 2042 πρασινα γρασιδια, καθαρος ουρανος και 3 πουλακια καθονται οσον αφορα το war immersion

 

Τωρα προσπαθουσα να μπω να δω και εγω για τα stutters, αλλα matchmaking error. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινάει το ROUND , δεν με αφήνει να κατέβω από το........ ελικόπτερο😀. Με βγάζει έξω από το χάρτη, πεθαίνω και ο στρατιώτης στροβιλίζεται στο κενό.

 Ξαναβγαίνω και δεν μπορώ να κινηθώ, να πυροβολήσω μπορώ, να πηδήξω μπορώ, να κινηθώ δεν μπορώ.

ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ τελείως.

 Εντάξει και τα παλιά είχαν προβλήματα που λύθηκαν στην πορεία, ιδιαίτερα το BF4 που είχε καταντήσει τραγικό αλλά φτάσαμε 2022, τιναφτά ρε😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/2/2022 στις 11:19 ΠΜ, cos_dr2 είπε

 

 Ξαναβγαίνω και δεν μπορώ να κινηθώ, να πυροβολήσω μπορώ, να πηδήξω μπορώ, να κινηθώ δεν μπορω

Που θες να πας ρε φίλε κ εσύ;  οι χάρτες είναι τεράστιοι,  σε σκέφτεται η Dice.  Πάρε sniper , πυροβόλα και αν σου ρίχνουν πήδα!  :) χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω όμως την αμαρτία μου, έπαιξα πριν λίγο ενα γύρο 128 conquest το kaleidoscope και μετά φορτώνω το 4 και παίζω ένα γύρο 2000tickets το Flood Zone (Και τα πήγα και καλά😂) και το ευχαριστήθηκα πραγματικά. Την μάχη, την κίνηση, όλα τα πάντα. 

 Στο 2042 όλα είναι Δυσκοίλια όπως είχα γράψει και σε άλλο post. Είναι μια αίσθηση βάρους, αργής απόκρισης που το νιώθω και στις πίστες των 64 που έχω με τον 3600x υψηλο constant framerate. 

Το 4 το 5 και το 1 δουλεύουν γρήγορα και ομαλά, η μάχη έχει αυτό που χρειάζεται για να σε κράτα στην τσίτα και ξεπέρασαν σταδιακά πολλά προβλήματα. 

Φοβάμαι πως το 2042 δεν θα ξεπεράσει τα προβλήματα, δεν θα το φτιάξουν και δεν θα το ευχαριστήσουμε ποτέ. Πλέον με πιάνω να γυρίζω στα προηγούμενα και να τα εκτιμώ και περισσότερο. 

Το portal εχθές έπαιξα και μου αρέσει και αυτό αλλά δεν. Δεν μπορώ. Δεν ξέρω και δεν νομίζω πια. 😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Εχει κάποιος κλειδάκι EA play 1ος μήνα?

( για testing του παιχνιδιού )

Το xbox gamepass εχει ακομα προσφορα 1 ευρω για 1 μηνα. Ηταν 10 ωρες bf  ea play

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέθανε παιδιά. 😂

Το battlefield 4 γέμισε κόσμο.

Πάνε όλοι στα παλιά. Το παρατάνε. Παίζω τώρα 4. Γεμάτοι  servers, πολλοί, για όλα τα γούστα😂

Τελείωσε. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...