Προς το περιεχόμενο

Τι τερμάτισα πρόσφατα και πώς μου φάνηκε (Console Games Version)


jerry banana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τερματισα το cyberpunk 2077 σε ps4 pro.

πολλα bugs και crashes,στην αρχη πολυ εντυπωσιακη η πολη αλλα μετα καταλαβαινεις ποσο επιφανειακη ειναι.παντου μαγαζακια που δεν μπορεις να αγορασεις τιποτα και γενικα πολυ ντεκορ παντου και τιποτα αλλο.ειχε καποια μινι events σκορπισμενα και gigs οπου ξεμπερδευεις με 2 - 3 kills.

Το  wanted συστημα αθλιο,μπατσοι που κανουν spawn απο πουθενα στα 5 μετρα οποτε ακυρο τα  rampage.

ο  keanu ειχε φαση και μου αρεσε σαν χαρακτηρας και το ωραιο ειναι οτι ειναι παντα εκει.οι πρωτες 30 ωρες ειχαν ωραιο gameplay loop σε φαση shooter looter αλλα οταν γινεις πλουσιος δεν εχει νοημα γιατι εκτος απο λιγα ακριβα augs δεν εχει καπου να τα ξοδεψεις εκτος αμα πεινας πολυ και μπορεις να προμηθευτεις απειρα μπουριτο και τακος απο τα  vending machines που υπαρχουν καθε πεντε μετρα λολ

Τα  side missions αν και μικρα ηταν σαν main missions απο αποψη ποιοτητας.

Αυτα.δεν κλαιω τα λεφτα μου γιατι γουσταρα αρκετα το gunplay και ηταν γενικα 42 ευχαριστες ωρες αν εξαιρεσεις τα crashes 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τερματιστηκε χθες το ac odyssey με τα dlc του, συνολο ωρων 155. Το ευχαριστηθηκα πολυ και εν αναμονη του wrath of the druids για το valhalla το οποιο εχω αφησει στην ακρη, σκεφτομαι την επομενη αγορα.... Σκεφτομαι για το pathfinder kingmaker η τη συλλογη mafia

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασα χθες τη συλλογη metro και τερματισα ηδη το πρωτο. Θυμαμαι το χα παιξει παλια και το ειχα παρατησει 2 φορες. Αυτη τη φορα πηγα μεχρι τελους σε χρονο dt. Δεν μου αρεσε καθόλου, μπορω να πω απο τις χειροτερες εμπειριες που ειχα ποτε σε fps games. Τα shooting mechanics μου φανηκαν πολυ ατσουμπαλα. Προσπαθουσα οσο γινοταν να πηγαινω stealth οπου μπορουσα για να αποφυγω το χαλι αλλα αργα η γρηγορα παντα με εβλεπαν. Γενικα, το 70% του game ηταν '' ακολουθα τον ταδε και ακουγε τον να μιλαει μεχρι καποια στιγμη μεινεις μονος σου και μετα απο λιγο φτου και απο την αρχη''. Ειδικα αυτο μου εκανε πολυ ασχημη εντυπωση σε σχεση με το μηχανισμο του game για τα φιλτρα οξυγονου... Να ακουω τους μαλακες να μιλανε μια ωρα μεχρι να ανοιξουν μια πορτα ενω εγω πνιγομαι γιατι μου ειχε εντωμεταξυ τελειωσει το οξυγονο. 

Ξεκινησα το last light πριν λιγο και αν και φαινεται στο ιδιο μηκος κυματος, μου φαινεται πιο polished. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφυγε σημερα και το metro last light, μου αρεσε πολυ περισσοτερο απο το παλιο. Ξεκινησα μολις τωρα το exodus. δεν ειμαι σιγουρος αν θελω να το προχωρησω η οχι, γιατι διαβασα οτι αναμενεται next gen patch....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μολις (κυριολεκτικά μόλις) τελειωσα το God of War.

Tι υπερπαιχνιδαρα είναι αυτη, καλα απορώ πως δεν το ειχα τσεκάρει τοσο καιρό! Το τελος μου φάνηκε ενα τσουκ πιο anti climatic απ'ο,τι θα ηθελα, αλλα δεν με χαλασε κιολας!

Οποτε τωρα σκέφτομαι αν πρέπει να σκοτωνω βαλκυριες 😛

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα πριν 3 μέρες το uncharted 4 στο ps4. Νέος κάτοχος της κονσόλας και πραγματικά η εμπειρία ήταν απίστευτη. Ήμουν από πάντα φαν των Uncharted αλλά από το uncharted το original. Πήγα απευθείας στο 4αρι και έπαθα την πλάκα μου! Γραφικά, narrative, γρίφοι, game mechanics ότι και να αναφέρω λογικά τα ξέρετε ήδη οπότε δεν θα επεκταθώ αλλά προσωπικά θα έδινα και 100 ευρώ για να παίξω το συγκεκριμένο παιχνίδι. Ότι καλύτερο έχω παίξει. Και σειρά τωρα παίρνει το Last of us 2 οπότε θα με ξαναδείτε σε τέτοια κατάσταση σύντομα. 😇

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερματισα το ori and the blind forest (εχω παιξει το will of the wisps). απο τα καλυτερα games τετοιου ειδους που εχω παιξει ποτε. Ειχα αγορασει παλια την απλη εκδοση και το ειχα παρατησει γιατι δεν ειχε το fast travel system.

Κριμα που δεν υπαρχουν ακομα πλανα για τριτο game (αν και το τελος του wisps δεν αφηνει και πολλα περιθωρια). 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/2/2021 στις 3:21 ΜΜ, TheoAlex50 είπε

Τελείωσα πριν 3 μέρες το uncharted 4 στο ps4. Νέος κάτοχος της κονσόλας και πραγματικά η εμπειρία ήταν απίστευτη. Ήμουν από πάντα φαν των Uncharted αλλά από το uncharted το original. Πήγα απευθείας στο 4αρι και έπαθα την πλάκα μου! Γραφικά, narrative, γρίφοι, game mechanics ότι και να αναφέρω λογικά τα ξέρετε ήδη οπότε δεν θα επεκταθώ αλλά προσωπικά θα έδινα και 100 ευρώ για να παίξω το συγκεκριμένο παιχνίδι. Ότι καλύτερο έχω παίξει. Και σειρά τωρα παίρνει το Last of us 2 οπότε θα με ξαναδείτε σε τέτοια κατάσταση σύντομα. 😇

Εχει και εξαιρετικο multiplayer. Εγω που δεν ασχολουμαι καθολου εχω κολλησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω τελειωσει ακομα το days gone, αλλα εχω φαει τοσες ωρες σαυτο το παιχνιδι, ειναι πραγματικα τρομερο. για μενα μπορει να ειναι και το καλυτερο παιχνιδι που εχω παιξει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο καιρό τερμάτισα το Little Nightmares II, έπος όπως και το πρώτο στο PS4, το Concrete Genie το οποίο είναι μικρό διαμαντάκι και έκανα πλατίνα το Astro's, ξέρω δύσκολο 🤪

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...