Προς το περιεχόμενο

Xbox Series S - Γενική Συζήτηση


ShadaTuT
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά την βοήθεια σας.. Παρήγγειλα μόλις ένα monitor της Aoc για το γραφείο ώστε να μπει πάνω το series s και το pc που έχω..Το series s με ποιον τρόπο μπορεί να πάρει τον ήχο από τα Logitech z333?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, giannisag17 είπε

Παιδιά την βοήθεια σας.. Παρήγγειλα μόλις ένα monitor της Aoc για το γραφείο ώστε να μπει πάνω το series s και το pc που έχω..Το series s με ποιον τρόπο μπορεί να πάρει τον ήχο από τα Logitech z333?

Ποιο μοντελο πηρες?Σχεδον ολα τα καινουργια μονιτορ εχουν εξοδο aux οποτε συνεδεις το HDMI απο το Series S στο μονιτορ,μετα ενα καλωδιο καρφι->καρφι απο το μονιτορ στα ηχεια και εισαι ετοιμος.Αλλιως HDMI audio extractor και τελος.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Συνάδελφοι" xbox-series-s-αδες, άμα ψήνεστε για coop online gaming διασκέδαση  τις γιορτές, στείλτε κανένα pm να ανταλλάξουμε gamertags. 

Μόνο υγιής άμιλλα σε συνεργασία, χωρίς προσβολές και καφρίλες εννοείται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Σε λίγες μέρες θα έχω στα χέρια μου το τουμπανάκι series s και έχω μια απορία σχετικά με τις αναβαθμίσεις των παιχνιδιών. Έχω έναν σκληρό δίσκο από το Xbox one (Fat) με μερικά παιχνίδια τα οποία έχουν πάρει αναβάθμιση και fps boost για το ss. Όταν συνδέσω το λογαριασμό μου και τον δίσκο θα πρέπει να κάνω κάτι για να πάρω τις αναβαθμίσεις ή θα γίνει αυτόματα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, joker80 είπε

Καλημέρα παιδιά. Σε λίγες μέρες θα έχω στα χέρια μου το τουμπανάκι series s και έχω μια απορία σχετικά με τις αναβαθμίσεις των παιχνιδιών. Έχω έναν σκληρό δίσκο από το Xbox one (Fat) με μερικά παιχνίδια τα οποία έχουν πάρει αναβάθμιση και fps boost για το ss. Όταν συνδέσω το λογαριασμό μου και τον δίσκο θα πρέπει να κάνω κάτι για να πάρω τις αναβαθμίσεις ή θα γίνει αυτόματα; 

αυτόματα όλα θα γίνουν, απλά τα αναβαθμισμενα όταν θες να τα παίξεις θα σου ζητάει μεταφορά στον εσωτερικό σκληρό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, rodosf1 είπε

αυτόματα όλα θα γίνουν, απλά τα αναβαθμισμενα όταν θες να τα παίξεις θα σου ζητάει μεταφορά στον εσωτερικό σκληρό. 

Έχω καιρό να ασχοληθώ με το "σπορ" και έχω χάσει λίγο την μπάλα. Ευχαριστώ πολύ και καλές γιορτές

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

"Συνάδελφοι" xbox-series-s-αδες, άμα ψήνεστε για coop online gaming διασκέδαση  τις γιορτές, στείλτε κανένα pm να ανταλλάξουμε gamertags. 

Μόνο υγιής άμιλλα σε συνεργασία, χωρίς προσβολές και καφρίλες εννοείται. 

Τι παιχνίδια παίζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

Τι παιχνίδια παίζεις;

παίζουμε εγω κ μερικοί άλλοι coop ότι θέλετε, από puzzle κ platformer μέχρι action κ rpg, εκτός ποδόσφαιρο, μπάσκετ κλπ. 

καλή διάθεση να υπάρχει 

10 λεπτά πριν, joker80 είπε

Έχω καιρό να ασχοληθώ με το "σπορ" και έχω χάσει λίγο την μπάλα. Ευχαριστώ πολύ και καλές γιορτές

επίσης καλές γιορτές φίλε μου. ταχύτητα μεταφοράς στον εσωτερικό σκληρό από usb3 εξωτερικό hdd 4-5min τα 20GB. μια χαρά είναι 

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία κονσόλα. Την έχω βάλει δίπλα στο ps5. Εντάξει έχει μια διαφορά στα γραφικά αλλά για το game pass είναι καλή . Έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος. Την πήρα από τον Γερμανό με τα 20% επιστροφή που παίζει τώρα. 

Ερώτησεις: 1: μπορώ να συνδέσω 2ο λογαριασμό στην κονσόλα αλλά με το ίδιο game pass και Xbox live? 2:  Μπορω να πάρω εξωτερικό σκληρό hdd για τα  παιχνιδια του Xbox one ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Κάβουρας είπε

Πολύ ωραία κονσόλα. Την έχω βάλει δίπλα στο ps5. Εντάξει έχει μια διαφορά στα γραφικά αλλά για το game pass είναι καλή . Έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος. Την πήρα από τον Γερμανό με τα 20% επιστροφή που παίζει τώρα. 

Ερώτησεις: 1: μπορώ να συνδέσω 2ο λογαριασμό στην κονσόλα αλλά με το ίδιο game pass και Xbox live? 2:  Μπορω να πάρω εξωτερικό σκληρό hdd για τα  παιχνιδια του Xbox one ? 

1.Ναι

2.Ναι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Κάβουρας είπε

Πολύ ωραία κονσόλα. Την έχω βάλει δίπλα στο ps5. Εντάξει έχει μια διαφορά στα γραφικά αλλά για το game pass είναι καλή . Έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος. Την πήρα από τον Γερμανό με τα 20% επιστροφή που παίζει τώρα. 

Ερώτησεις: 1: μπορώ να συνδέσω 2ο λογαριασμό στην κονσόλα αλλά με το ίδιο game pass και Xbox live? 2:  Μπορω να πάρω εξωτερικό σκληρό hdd για τα  παιχνιδια του Xbox one ? 

Ναι όσους λογαριασμούς θες στη home κονσόλα σου κ όλοι παίζουν ότι έχει μέσα. πχ ένα για κάθε μέλος της οικογένειας για να έχει τα δικά του saves, progress κλπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για το ανηψάκι μου που θελει f1,  με το κλειδί αυτό μπορεί να παιζει το game χωρις να ειναι online? Δεν εχει ιντερνετ στο χωριο ακομα

https://www.eneba.com/el/xbox-f1-2021-xbox-live-key-global-4?product=digital&currency=EUR&gclid=Cj0KCQiA2ZCOBhDiARIsAMRfv9KbirR3ZETsrE9UeF1xKi1uSX1lnz5-okF3ibMGU-Z2KzRuBgUUiukaAqfNEALw_wcB

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...