Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

από skroutz πάλι:

μιλησα με κωτσοβολο ολες οι προπαραγγελιες σεπτεμβρη , νοεμβρη ,δεκεμβρη θα καλυφθουν με την παρτιδα τωρα που ερχεται. μιλησα τωρα με καποιον υπευθυνο οποτε ας ελπισουμε να μην το ελεγε ετσι...

οπότε σε μία ρουλέτα όλοι από Σεμπτέμβρη-Δεκέμβρη 😄

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

από skroutz πάλι:

μιλησα με κωτσοβολο ολες οι προπαραγγελιες σεπτεμβρη , νοεμβρη ,δεκεμβρη θα καλυφθουν με την παρτιδα τωρα που ερχεται. μιλησα τωρα με καποιον υπευθυνο οποτε ας ελπισουμε να μην το ελεγε ετσι...

οπότε σε μία ρουλέτα όλοι από Σεμπτέμβρη-Δεκέμβρη 😄

Aυτο ακριβως μου ειπε κι εμενα ο  υπαλληλος το μεσημερι που εκανα παραγγελια τηλεφωνικη!Αρα περιμενουνε γερή μπάζα με την παραλαβη στις 15/12....

Επεξ/σία από nikaki71
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

από skroutz πάλι:

μιλησα με κωτσοβολο ολες οι προπαραγγελιες σεπτεμβρη , νοεμβρη ,δεκεμβρη θα καλυφθουν με την παρτιδα τωρα που ερχεται. μιλησα τωρα με καποιον υπευθυνο οποτε ας ελπισουμε να μην το ελεγε ετσι...

οπότε σε μία ρουλέτα όλοι από Σεμπτέμβρη-Δεκέμβρη 😄

Ο Οκτώβρης π@δήχτηκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Indiana_Jones είπε

Μπορεί κάποιος να βάλει τώρα το plus, ή όταν το πάρουμε μπορούμε να το βάλουμε; Το λέω για τα 20 δωρεάν games

Φυσικα και μπορει,δεν εχει χρονικο περιθωριο νομιζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Οχι να ριξω λαδι στην φωτια, αλλα εδω εισαι ως αγοραστης :P 

Εγώ πιστεύω πρέπει να ανακριθεί με τον ακόλουθο τρόπο...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, ferrerorocher69 είπε

Μπαινω καθημερινα και διαβαζω τα ποστ για να περασουν οι μερες και να απαλυνω τον πονο μου που δεν εχω ακομα κονσολα απο 22/09 προπαραγγελια αλλα βλεπω οτι ολοι απο κωτσοβολο εχετε παραγγειλει!Ο μοναδικος που παρηγγειλε απο media ειμαι εγω και αλλοι 2-3?? 😅

Και εγώ μαζί σου σήμερα σε επικοινωνία η απάντηση είναι σε αναμονή διαθεσιμότητας από τη Sony χωρίς ημερομηνία.Καλη πρωτοχρονιά τα 5 ,χρόνια πολλά σε όλους!!

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Indiana_Jones είπε

Μπορεί κάποιος να βάλει τώρα το plus, ή όταν το πάρουμε μπορούμε να το βάλουμε; Το λέω για τα 20 δωρεάν games

 

11 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

Φυσικα και μπορει,δεν εχει χρονικο περιθωριο νομιζω...

Εχω την εντυπωση οτι ειναι μεχρι τελος του '20, και θελει αναγκαστικα να συνδεθεις σε ps5, αλλιως δεν μπορεις να τα βαλεις στο library.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

 

Εχω την εντυπωση οτι ειναι μεχρι τελος του '20, και θελει αναγκαστικα να συνδεθεις σε ps5, αλλιως δεν μπορεις να τα βαλεις στο library.

Δεν το ηξερα.Κρίμα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ο Mr Constantine αναφέρει πως ''22-25 ειναι η ενημέρωση απο  Sony''. 

Spoiler

δεν ξερω τωρα εγω το πα μπας και βοηθήσω 😅

 

Επεξ/σία από __Panos__
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, __Panos__ είπε

ο Mr Constantine αναφέρει πως ''22-25 ειναι η ενημέρωση απο  Sony''. 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

δεν ξερω τωρα εγω το πα μπας και βοηθήσω 😅

 

έγγραφε 10-15 στην αρχή τώρα έγινε 22-25; κατά τις 20 θα βάλει 25-01 😄

επίσης αυτός ζητάει προπληρωμή και €20 μεταφορικά οπότε σου φέρνει σουβλάκια και φρέντο μαζί με το ps

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/12/2020 στις 7:55 ΜΜ, Cariolanoc είπε

έγγραφε 10-15 στην αρχή τώρα έγινε 22-25; κατά τις 20 θα βάλει 25-01 😄

επίσης αυτός ζητάει προπληρωμή και €20 μεταφορικά οπότε σου φέρνει σουβλάκια και φρέντο μαζί με το ps

στην αρχή έγραφε 5-10 🤣 μετά 10-15 και τώρα αυτό . Το ότι με τέτοιο ποσό παραγγελίας ζητάει και μεταφορικά... 🤪

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

έγγραφε 10-15 στην αρχή τώρα έγινε 22-25; κατά τις 20 θα βάλει 25-01 😄

επίσης αυτός ζητάει προπληρωμή και €20 μεταφορικά οπότε σου φέρνει σουβλάκια και φρέντο μαζί με το ps

Tα διανέμει με ποδήλατο 😆

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...