Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aν γίνει κανενα μπραφ και ανοίξουν τα λιανικής μεσα στις γιορτές, θα φάνε ξύλο οι τύποι στον Κωτσο και στο ΜΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Highscore21 είπε

Aν γίνει κανενα μπραφ και ανοίξουν τα λιανικής μεσα στις γιορτές, θα φάνε ξύλο οι τύποι στον Κωτσο και στο ΜΜ.

Σήμερα ανακοίνωσαν ότι θα ανοίξουν μόνο για Pick Up με ραντεβού...Από Κυριακή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

The PS5 Will Only Be Sold Online on Launch Day

Θα πουληθεί μόνο online, aka όχι σε ράφια αλλά μπορούσες να πας σε κάποιο κατάστημα να το παραγγείλεις για να στο στείλουν. Προπαραγγελία θα ήταν και εκτός περιόδου κορωνοϊού και καραντίνας. 

 

αυτο που λεει το αθρο λεω και γω.τωρα τι θα ηταν εκτος περιοδου κορωνοιου δεν το ξερω...

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=el&u=https://www.entrepreneur.com/article/359119

1 λεπτό πριν, Aleex είπε

Σήμερα ανακοίνωσαν ότι θα ανοίξουν μόνο για Pick Up με ραντεβού...Από Κυριακή

θα κλεινουμε ραντεβου για φαπες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, toolate είπε

 

αυτο που λεει το αθρο λεω και γω.τωρα τι θα ηταν εκτος περιοδου κορωνοιου δεν το ξερω...

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=el&u=https://www.entrepreneur.com/article/359119

θα κλεινουμε ραντεβου για φαπες?

Η αλήθεια είναι ότι ένα λιντσάρισμα το θέλουν, το θέμα είναι ότι θα το φάνε τύποι που δεν φταίνε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, toolate είπε

ασχετο ,θυμαται κανεις αν στο λανσαρισμα του ps4 εγινε τετοιο μπαχαλο?(γενικα αν στερεψαν τα μαγαζια για καποιο χρονικο διαστημα?)

Απ΄ οτι θυμάμαι όχι. Εγω το είχα κάνει preorder μόνο την κονσόλα απο το Public και τελικά υπήρχε διαθέσιμο το πακέτο μαζι με το Killzone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τιποτα ακόμα IMG_20201212_010519.jpg.55ca79435daaafdd44ed3865a6d9b4f9.jpgΔεν έχω ενημέρωση από το κατάστημα.. Λογικά θέλω να πιστεύω ότι θα το έχω μέσα στην εβδομάδα.. 

Επεξ/σία από Stelaras1313
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Stelaras1313 είπε

Τιποτα ακόμα IMG_20201212_010519.jpg.55ca79435daaafdd44ed3865a6d9b4f9.jpgΔεν έχω ενημέρωση από το κατάστημα.. Λογικά θέλω να πιστεύω ότι θα το έχω μέσα στην εβδομάδα.. 

Ημερομηνία που παρήγγειλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, Stelaras1313 είπε

Τιποτα ακόμα IMG_20201212_010519.jpg.55ca79435daaafdd44ed3865a6d9b4f9.jpgΔεν έχω ενημέρωση από το κατάστημα.. Λογικά θέλω να πιστεύω ότι θα το έχω μέσα στην εβδομάδα.. 

Γιατί "παριμένει"

Από Δευτέρα click away!

Πήγαινε εσύ!

😆

Επεξ/σία από Tetrabitos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

7 hours ago, Highscore21 said:

Ημερομηνία που παρήγγειλες;

17/9 Αλλά δεν είχα βάλει προκαταβολή..  Γι'αυτό άργησα.. Ελπιζω να είναι όλα κομπλέ αυτή την φορα

7 hours ago, Tetrabitos said:

Γιατί "παριμένει"

Από Δευτέρα click away!

Πήγαινε εσύ!

😆

Για να παω πρεπει να μου στείλουν μήνυμα για ώρα κτλ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Aleex είπε

Όχι άλλο κάρβουνο

kwtsossss.png

Σκέψου δεν το έχεις Πάρει εσύ  καλύτερα να βάλω τα κλάμματα ;Μακάρι να παραλάβει επιτέλους ο κώτσος και να στείλει σε όλους του Σεπτεμβρίου και Οκτωβρίου τουλάχιστον! Έχουμε και την καραντίνα η βρόχα μας έλλειπε...

3ABE347F-F600-4E99-AF96-04683B697BB3.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, walkaboutalex είπε

Σκέψου δεν το έχεις Πάρει εσύ  καλύτερα να βάλω τα κλάμματα ;Μακάρι να παραλάβει επιτέλους ο κώτσος και να στείλει σε όλους του Σεπτεμβρίου και Οκτωβρίου τουλάχιστον! Έχουμε και την καραντίνα η βρόχα μας έλλειπε...

3ABE347F-F600-4E99-AF96-04683B697BB3.jpeg

Αδερφέ δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να γίνει ειλικρινά... χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο που πήγα και εμπιστεύτηκα τους απαράδεκτους!

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραγγείλει κανείς από sony center; Θεωρητικά παραλαμβάνω 16/12, αλλά καμιά ενημέρωση από το κατάστημα. Και στο τηλέφωνο, δεν λένε και τίποτα, πάντα ο "ειδικός" δεν είναι εκεί όταν παίρνω τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...