Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλεπω οτι εβγαλαν το banner της Επιστροφης απο οσα PS5 ειναι διαθεσιμα!!!

Εγω παντως εκανα αγορα σκετης κοσνολας οπου ελεγε οτι ισχυει η Επιστροφη.

Αλλωστε και στους ορους τους δεν λενε τιποτα για εξαιρεση προιοντων.

Εχω και screenshot καλου κακου, ελπιζω μην φτασουμε σε τετοιες γελοιοτητες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, KoGi είπε

Βλεπω οτι εβγαλαν το banner της Επιστροφης απο οσα PS5 ειναι διαθεσιμα!!!

Εγω παντως εκανα αγορα σκετης κοσνολας οπου ελεγε οτι ισχυει η Επιστροφη.

Αλλωστε και στους ορους τους δεν λενε τιποτα για εξαιρεση προιοντων.

Εχω και screenshot καλου κακου, ελπιζω μην φτασουμε σε τετοιες γελοιοτητες!

Αυτό μόλις σκεφτόμουν. Είδα ότι λείπει το μπανερ της επιστροφής και μπερδεύτηκα και δε θυμάμαι σίγουρα αν το είχε όταν παράγγειλα (90% το είχε). Και σκέφτηκα ότι κακώς δεν τράβηξα και εγώ ένα screenshot. 

Ίσως τους κάνω ένα τηλέφωνο να τους ρωτήσω κάποια στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, KoGi είπε

Βλεπω οτι εβγαλαν το banner της Επιστροφης απο οσα PS5 ειναι διαθεσιμα!!!

Εγω παντως εκανα αγορα σκετης κοσνολας οπου ελεγε οτι ισχυει η Επιστροφη.

Αλλωστε και στους ορους τους δεν λενε τιποτα για εξαιρεση προιοντων.

Εχω και screenshot καλου κακου, ελπιζω μην φτασουμε σε τετοιες γελοιοτητες!

Παιδιά επειδή και εγώ αγόρασα την κονσόλα με 15% επιστροφή eurobank.Αυτό πως δουλεύει ακριβώς, γίνεται το 15% επιστροφή στον λογαρισμό ή ισχύει κάτι άλλο.Θα το εκτιμούσα αν υπήρχε μια κατατοπιστική απάντηση στο θέμα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mark_12 είπε

Παιδιά επειδή και εγώ αγόρασα την κονσόλα με 15% επιστροφή eurobank.Αυτό πως δουλεύει ακριβώς, γίνεται το 15% επιστροφή στον λογαρισμό ή ισχύει κάτι άλλο.Θα το εκτιμούσα αν υπήρχε μια κατατοπιστική απάντηση στο θέμα αυτό.

Αφού μπει η χρέωση στην κάρτα σου τότε το 15% θα γίνει ευρώ επιστροφής που μπορείς να τα ξοδέψεις σε συνεργαζόμενες με το πρόγραμμα επιστροφή επιχειρήσεις (είναι αρκετές και έχει και super market κ.α.).

Τα ευρώ επιστροφής μπορείς να τα δεις στο https://www.eurobank.gr/el/epistrofi/ta-euro-mou

Να θυμάσαι όταν χρεώνεις την κάρτα σου σε συνεργαζόμενη επιχείρηση (με το επιστροφή) να τους λες να χρησιμοποιήσουν τα ευρώ επιστροφής (πολλές το αποφεύγουν εάν δεν τους το πεις :) ).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, dgl1111 είπε

Αφού μπει η χρέωση στην κάρτα σου τότε το 15% θα γίνει ευρώ επιστροφής που μπορείς να τα ξοδέψεις σε συνεργαζόμενες με το πρόγραμμα επιστροφή επιχειρήσεις (είναι αρκετές και έχει και super market κ.α.).

Τα ευρώ επιστροφής μπορείς να τα δεις στο https://www.eurobank.gr/el/epistrofi/ta-euro-mou

Να θυμάσαι όταν χρεώνεις την κάρτα σου σε συνεργαζόμενη επιχείρηση (με το επιστροφή) να τους λες να χρησιμοποιήσουν τα ευρώ επιστροφής (πολλές το αποφεύγουν εάν δεν τους το πεις :) ).

 

Ωραίος :) .Τώρα κατάλαβα..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο public live για όσους δεν τα έχουν καταφέρει ακόμα, αν και μάλλον λίγο πολύ όλοι το έχουμε παραγγείλει πλέον.

https://www.public.gr/product/sony-playstation-5-plus-marvels-spider-man:-miles-morales/prod13892469pp/

Επεξ/σία από Aduatiques
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ απορώ πως γίνεται το τελευταίο 2μηνο να έχουν περάσει ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ακόμα και τώρα που γράφω εκατοντάδες κομμάτια από Public, Γερμανό, Plaisio, κτλ κτλ και ο Κωτσόβολος να είναι τόσο πίσω! Πραγματικά θέλει προσπάθεια και κόπο για να φτάσει τόσο πάτο μια εταιρεία, λες και το κάνουν επίτηδες. Αν τους πάρεις τώρα τηλέφωνο που υπάρχουν διαθέσιμα κομμάτια στο public με άμεση παραλαβή, θα σου πουν πως αυτοί είναι ακόμα στο Νοέμβριο!

Επεξ/σία από hasiotis_john
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Aduatiques είπε

 Είμαι εμπρόθεσμος κσι ευτυχής!

Αύριο ή μεθαύριο παραλαβή,λογικά ευτυχέστατος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Εγώ απορώ πως γίνεται το τελευταίο 2μηνο να έχουν περάσει ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ακόμα και τώρα που γράφω εκατοντάδες κομμάτια από Public, Γερμανό, Plaisio, κτλ κτλ και ο Κωτσόβολος να είναι τόσο πίσω! Πραγματικά θέλει προσπάθεια και κόπο για να φτάσει τόσο πάτο μια εταιρεία, λες και το κάνουν επίτηδες. Αν τους πάρεις τώρα τηλέφωνο που υπάρχουν διαθέσιμα κομμάτια στο public με άμεση παραλαβή, θα σου πουν πως αυτοί είναι ακόμα στο Νοέμβριο!

Ναι ρε φίλε και εγώ το ίδιο. Ίσως πρέπει να κάνουμε ομαδική μήνυση, δε ξέρω τι άλλο να πω. Έχω ξενερώσει τόσο πολύ, που μου έρχεται όταν το πάρω (2022 και αν) να το πουλήσω κατευθείαν. Πόσο ξεφτίλες είναι? Μακάρι να μπορούσα να ακυρώσω και να πάρω το %#$%κουπόνι των 400 και τα +100Ε πίσω και να το παρέγγελνα από αλλού. Στην τελική να πάει ο Κωτσο και να αγοράσει τα κομμάτια που είναι σε διαθεσιμότητα από το public, germano κτλ. Δε με νοιάζει τι θα κάνουν, δεν είναι τόσο ότι θέλω να παίξω κάποιο game ντε και καλά τώρα, είναι η γυφτιά τους και ότι δε μπορώ να βλέπω άτομα με μηδεμινή αναμονή να παραλαμβάνουν και να γκρινιάζουν κιόλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρηγγειλα και εγω,για να δουμε...αν δεν το πιασω στα χερια μου δεν πιστευω τιποτα

Δεν μου λετε,απτην στιγμη που δεν ειναι ενσωματομενο bundle το παιχνιδι,εχω δικαιωμα να το αλλαξω για καποιο αλλο ? το χει δοκιμασει κανεις ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

Παρηγγειλα και εγω,για να δουμε...αν δεν το πιασω στα χερια μου δεν πιστευω τιποτα

Δεν μου λετε,απτην στιγμη που δεν ειναι ενσωματομενο bundle το παιχνιδι,εχω δικαιωμα να το αλλαξω για καποιο αλλο ? το χει δοκιμασει κανεις ?

 

Από ότι βλέπω έχει και διαθέσιμο bundle με το ratchet 

https://www.public.gr/product/sony-playstation-5-plus-ratchet-and-clank:-rift-apart/prod13883020pp/?sn_ref=s&sn_cat=cat9750021pp&sn_id=prod13883020pp

 

Αν τυχών σε ενδιαφέρει αυτό φαντάζομαι μπορείς να το αλλάξεις. Τώρα αν θες άλλο παιχνίδι μπορείς να κανεις ένα τηλεφωνο μήπως και αν και χλωμό το κόβω να στο αλλάξουν. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Aduatiques είπε

Από ότι βλέπω έχει και διαθέσιμο bundle με το ratchet 

https://www.public.gr/product/sony-playstation-5-plus-ratchet-and-clank:-rift-apart/prod13883020pp/?sn_ref=s&sn_cat=cat9750021pp&sn_id=prod13883020pp

 

Αν τυχών σε ενδιαφέρει αυτό φαντάζομαι μπορείς να το αλλάξεις. Τώρα αν θες άλλο παιχνίδι μπορείς να κανεις ένα τηλεφωνο μήπως και αν και χλωμό το κόβω να στο αλλάξουν. 

 μπα ηθελα demon souls η returnal. Nvm θα τους ρωτησω εκεινη την ωρα,αν οχι θα δω τι θα κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παράγγειλα με αντικαταβολή 569  ps5 με το rachet από πλαισιο και έλεγα οτι δεν θα τo φέρουν και τελικά το  παρέλαβα την επόμενη ημέρα και πλήρωσα στον μεταφορέα καθώς νόμιζα ότι θα εξυπηρετουν  πρώτα όσους είχα προπαραγγειλει από τα Χριστούγεννα 

Επεξ/σία από hlias1980
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...