Προς το περιεχόμενο

[Smart TV] Sony KD55XH9077 55'' 799€ @Kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


petran91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, gkoukakis είπε

Τελικά όντως παρέλαβα σήμερα (είχα ενδοιασμούς για το αν όντως την έφερναν τόσο γρήγορα) :)

Έτσι κάνει ο κόσμος, όχι σαν και εμάς που μπλέξαμε με τα Public..
Καλορίζικη φίλε, να την χαρείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 584
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παρηγγειλα απο Πλαισιο χθες και εχω εκτιμωμενη ημερομηνια στις 30. Ισως επρεπε να παρω απο Mediamarkt 🤣

Επεξ/σία από raxanas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τράβηξα και εγώ τη σκανδάλη απο Κότσο, απο ΜΜ εξαφανίστηκε.

Έχουμε καμία ιδέα για καλά apps στο Android για tv? 

Π.χ. popcorn μπορούμε να εγκαταστήσουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gkoukakis είπε

Τελικά όντως παρέλαβα σήμερα (είχα ενδοιασμούς για το αν όντως την έφερναν τόσο γρήγορα) :)

Καλοθέατη!

Αν επιτρέπεται την πήρες από το site και μετά σε κάλεσαν εκείνοι ενώ είχες πληρώσει για την επέκταση? Το ρωτάω γιατί δεν βλέπω να έχουν αναφορά στο site για επέκταση εγγύησης και τους είχα ξεγράψει για αυτό τον λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Skia11 είπε

Τράβηξα και εγώ τη σκανδάλη απο Κότσο, απο ΜΜ εξαφανίστηκε.

Έχουμε καμία ιδέα για καλά apps στο Android για tv? 

Π.χ. popcorn μπορούμε να εγκαταστήσουμε?

Έχω Android TV με περασμένο Kodi, Popcorn και κάτι αλλά. Το Play Store μέσα στην TV δεν έχει μεγάλη ποικιλία, αλλά μπορείς να κάνεις εγκατάσταση από apk.

Το μεγαλύτερο πρόβλημα με τη δική μου είναι τα 8Gb internal storage και ότι το popcorn δε βλέπει εξωτερικά usb. Οπότε αν γεμίσει η internal, δε μπορείς να στριμαρεις μετά μεγάλα αρχεία γιατί σου βγάζει ότι δεν έχει χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ggelhsva είπε

Εγώ παρέλαβα σήμερα έχοντας κάνει την παραγγελία μου στα Public από την Κυριακή.

Not bad...

ACS ? Πόσα άτομα στη κουβάλησαν ? 1 ή 2 ? 
Να φανταστώ πως δεν στέλνουν τεχνικό για το στήσιμο (ιδίως λόγω covid)

Εμενα σήμερα πρωϊ έγραφε στο status "προςδιεκπεραίωση" (Public), πάω απο 'βδομάδα δυστυχως :D 

Επεξ/σία από red1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Έχω Android TV με περασμένο Kodi, Popcorn και κάτι αλλά. Το Play Store μέσα στην TV δεν έχει μεγάλη ποικιλία, αλλά μπορείς να κάνεις εγκατάσταση από apk.

Το μεγαλύτερο πρόβλημα με τη δική μου είναι τα 8Gb internal storage και ότι το popcorn δε βλέπει εξωτερικά usb. Οπότε αν γεμίσει η internal, δε μπορείς να στριμαρεις μετά μεγάλα αρχεία γιατί σου βγάζει ότι δεν έχει χώρο.

Την 9096 έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, tollisth είπε

Με τον ενσωματωμένο player δοκίμασες? 

Ναι όλα οκ. 

Να ρωτήσω κάτι άλλο εγώ τώρα. Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να καθαρίζουμε την οθόνη ώστε να μην έχουμε θέμα; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Arwindan είπε

Ναι όλα οκ. 

Να ρωτήσω κάτι άλλο εγώ τώρα. Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να καθαρίζουμε την οθόνη ώστε να μην έχουμε θέμα; 

Θα πάρεις ενα καθαριστικό για οθόνες. μαζι με πανακι μικροινων.

πχ. https://www.skroutz.gr/s/23847279/Meliconi-Υγρό-Καθαρισμού-για-Οθόνες-35ml-Πανάκι-με-Μικροΐνες-Βούρτσα-C-35P.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Arwindan είπε

Ναι όλα οκ. 

Να ρωτήσω κάτι άλλο εγώ τώρα. Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να καθαρίζουμε την οθόνη ώστε να μην έχουμε θέμα; 

Εγώ για όλες τι οθόνες κάνω το εξής 50% απιονισμενο νερό και 50% λευκό ξύδι μαζί με πανάκι ειδικό για οθόνες και πάντα ψεκασμα πάνω στο πανάκι χρόνια τώρα δεν είχα θέμα πουθενά smartphone,οθόνη pc και τηλεόραση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Έχω Android TV με περασμένο Kodi, Popcorn και κάτι αλλά. Το Play Store μέσα στην TV δεν έχει μεγάλη ποικιλία, αλλά μπορείς να κάνεις εγκατάσταση από apk.

Το μεγαλύτερο πρόβλημα με τη δική μου είναι τα 8Gb internal storage και ότι το popcorn δε βλέπει εξωτερικά usb. Οπότε αν γεμίσει η internal, δε μπορείς να στριμαρεις μετά μεγάλα αρχεία γιατί σου βγάζει ότι δεν έχει χώρο.

Κάποιο gamepad που να συνδέεται με ΒΤ έχεις βάλει? Δοκίμασα ΧΒΟΧ αλλά δε το είδε, καλώδιο δεν έβαλσ, θέλω ασύρματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...