Προς το περιεχόμενο

Περί αυτοκίνησης


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, paylidis είπε

https://www.carmagazine.co.uk/electric/seres/

τι φαση; ειδα ενα σημερα...

Ρε φίλε το διάβασα πριν πάω τα παιδιά χορό και πέτυχα και εγώ ένα αχαχαχα έλεος

πίσω με τα φώτα το βράδυ ωραίο φαίνεται πάντως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Ρε φίλε το διάβασα πριν πάω τα παιδιά χορό και πέτυχα και εγώ ένα αχαχαχα έλεος

πίσω με τα φώτα το βράδυ ωραίο φαίνεται πάντως

Από μακρυά σα τοναλε μου φάνηκε κ όταν πλησίασα κ είδα το σερρες πέθανα στο γέλιο πρωί πρωί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα κινέζικα ηλεκτράμαξα θα καταντήσουν σαν τα κινέζικα smartphones. Εχεις 1-2 σοβαρές κι έχεις και καμιά 20αρια τυχάρπαστες μάρκες που σήμερα υπάρχουν αύριο όχι. Αν ποτέ πάρω ηλεκτρικό, θα είναι μόνο tesla.

Επεξ/σία από dtk-386
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ νομίζω ότι πίσω από δαυτα είναι ο Σπανος στην Ελλάδα. Οπότε δεν θα μου κάνει εντύπωση να κυλοφορησουν σε σχετικά σοβαρούς αριθμούς στο άμεσο μέλλον 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, zanskou είπε

Εν τω μεταξύ νομίζω ότι πίσω από δαυτα είναι ο Σπανος στην Ελλάδα. Οπότε δεν θα μου κάνει εντύπωση να κυλοφορησουν σε σχετικά σοβαρούς αριθμούς στο άμεσο μέλλον 

Θα παίζει χοντρό deal με λιζινγκ εάν πάει έτσι 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, JailbrokenDiesel είπε

@paylidis πάλι καλά δεν έχουμε ηλιοροφή να λες 

 

Ηλιοροφή και τα μυαλά στα κάγκελα , μου λείπει αφάνταστα κακώς το πήρα χωρίς

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, JailbrokenDiesel είπε

@paylidis πάλι καλά δεν έχουμε ηλιοροφή να λες 

 

Vorspung durch technik 😅

ο θεος με φωτισε εκεινη την ωρα, οσο και να το μετανιωνω κατι τετοια βλεπω κ ανακουφιζομαι... θα ειχα χασει τον υπνο μου αν το παθαινε αυτο 😐

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

Vorspung durch technik 😅

ο θεος με φωτισε εκεινη την ωρα, οσο και να το μετανιωνω κατι τετοια βλεπω κ ανακουφιζομαι... θα ειχα χασει τον υπνο μου αν το παθαινε αυτο 😐

Εντάξει μωρέ Γιώργο μεμονωμένα προβλήματα μπορεί να έχεις σε οποιοδήποτε αμάξι , 11 ετών έχει γίνει το προηγούμενο Leon σταγόνα δεν έχει βάλει ακόμη.

οκ αυτό στο βίντεο μπορεί να είναι υπερβολή , μπορεί να είναι κατασκευαστικό θέμα , μπορεί και ο ιδιοκτήτης να μην έκανε σωστή συντήρηση ποτέ . Εγώ καθάριζα και πέρναγα σιλικόνη και ήταν σαν καινούρια πάντως

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/2/2024 στις 8:19 ΜΜ, dtk-386 είπε

Τα κινέζικα ηλεκτράμαξα θα καταντήσουν σαν τα κινέζικα smartphones. Εχεις 1-2 σοβαρές κι έχεις και καμιά 20αρια τυχάρπαστες μάρκες που σήμερα υπάρχουν αύριο όχι. Αν ποτέ πάρω ηλεκτρικό, θα είναι μόνο tesla.

Οταν πρωτοκυκλοφορησαν μαζικα τα κινεζικα κινητα, ηταν οντως αθλια τα περισσοτερα, αλλα μετα απο 10 χρονια μεινανε λιγες και καλες εταιρειες που ωριμασαν.

Φανταζομαι θα γινει το ιδιο και στα ιχ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Οταν πρωτοκυκλοφορησαν μαζικα τα κινεζικα κινητα, ηταν οντως αθλια τα περισσοτερα, αλλα μετα απο 10 χρονια μεινανε λιγες και καλες εταιρειες που ωριμασαν.

Φανταζομαι θα γινει το ιδιο και στα ιχ.

Λίγες έρχονται τώρα στην Ευρώπη. Πήγαινε Κίνα να δεις τι γίνεται.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χθες μπήκανε στο σπίτι του πρώτου ορόφου της οικοδομής, και από κάτω ακριβώς είναι το πάρκινγκ μου (ανοιχτό). Φεύγοντας το @@δι πήδηξε πάνω στο αμάξι από το μπαλκόνι για να φύγει με αποτέλεσμα να κάνει δύο μικρά βαθουλώματα στον ουρανό, ακριβώς πάνω από το παρμπρίζ. Υπάρχει περίπτωση να διορθώνεται αυτό; Είμαι στην δουλειά και δεν έχω χρόνο να πάω σε φανοποιό σήμερα.

  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...