Προς το περιεχόμενο

Περί αυτοκίνησης


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γεμάτο το AliExpress :P

ποιο αυτοκίνητο έχεις ; καλό θα είναι ανάλογα το μοντέλο σου βέβαια, να έβρισκες κάποια που να είναι για το δικό σου ώστε να έχει εύκολη σύνδεση/τροφοδοσία και να μην κρέμονται καλώδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, zanskou είπε

γεμάτο το AliExpress :P

ποιο αυτοκίνητο έχεις ; καλό θα είναι ανάλογα το μοντέλο σου βέβαια, να έβρισκες κάποια που να είναι για το δικό σου ώστε να έχει εύκολη σύνδεση/τροφοδοσία και να μην κρέμονται καλώδια. 

Honda Civic 2008 (hatchback).

Τα καλώδια κρύβονται απ' όσο ξέρω και θα δείξει εαν θα βάλω το parking mode ή θα προσπαθήσω να το τρέχω μέσω powerbank.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

viofo! αντι για μπαταρια εχει πικνοτη και θα κρατήσει περισσότερο στις θερμοκρασίες μας. καλη εικόνα σε σχέση με τις συμβατικές και αν παρει ρέυμα απο τις ασφάλειές ( hard wiring) έχει και parking mode. ανεβαίνει η τιμή όμως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, virginkiller είπε

viofo! αντι για μπαταρια εχει πικνοτη και θα κρατήσει περισσότερο στις θερμοκρασίες μας. καλη εικόνα σε σχέση με τις συμβατικές και αν παρει ρέυμα απο τις ασφάλειές ( hard wiring) έχει και parking mode. ανεβαίνει η τιμή όμως 

Σκεφτόμουν την Viofo A229 Pro είναι η αλήθεια. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, virginkiller είπε

αυτη εχω . dual εκδοση. με βολεψε! εγκατάσταση δεν έκανα εγω . πλήρωσα 

Ναι κάτι dual θέλω και εγώ.

Τι κάρτα μνήμης έχεις βάλει; Έχει και εφαρμογή για να κατεβάζω τα κλιπ που κρατάει, σωστά; Θέλει account κτλ ή όχι;

Γενικά πες μου όσα περισσότερα μπορείς. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχει αλλα δεν την εχω βαλει την sd κάρτα στο pc βάζω . οταν το έψαχνα καρτα έβαλα αυτή Sandisk High Endurance microSDXC 256GB Class 10 U3 V30 UHS-I με αντάπτορα | Skroutz.gr

Επεξ/σία από virginkiller
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, virginkiller said:

αυτη εχω . dual εκδοση. με βολεψε! εγκατάσταση δεν έκανα εγω . πλήρωσα 

Την εγκατάσταση στην έκανε ηλεκτρολόγος; Και εγώ το σκέφτομαι για dual dashcam με όλα αυτά που βλέπω στους ελληνικούς δρόμους κάθε μέρα. Άντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Volkswagen προχώρησε στην κατοχύρωση 8 ονομάτων στα γραφεία ευρεσιτεχνιών, σε Γερμανία, Μεξικό και Χιλή. Τα ονόματα είναι:

Thron

Airon

Tukan

Angra

Therion

Tempus

Hera

Tera

Επεξ/σία από Nabuko
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ονόματα μοντέλων είναι αυτά δηλαδή;

Ερώτηση, ο 1,5 πετρέλαιο που φοράνε πολλά μοντέλα  Renault, Dacia, Mercedes κτλ είμαι το ίδιο αξιόπιστος σε όλες του τις εκδόσεις;

Ψιλοκοιταζω σιγά σιγά να αλλάξω το ένα αμάξι της οικογένειας και τον σκέφτομαι σε κάποιο μοντέλο.

Πχ βλέπω grand scenic με χώρους κτλ με τον 1,5 110 άλογα, αλλά υπάρχουν κι άλλες εκδόσεις.

Επεξ/σία από zio10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, zio10 είπε

Ονόματα μοντέλων είναι αυτά δηλαδή;

Ερώτηση, ο 1,5 πετρέλαιο που φοράνε πολλά μοντέλα  Renault, Dacia, Mercedes κτλ είμαι το ίδιο αξιόπιστος σε όλες του τις εκδόσεις;

Ψιλοκοιταζω σιγά σιγά να αλλάξω το ένα αμάξι της οικογένειας και τον σκέφτομαι σε κάποιο μοντέλο.

Πχ βλέπω grand scenic με χώρους κτλ με τον 1,5 110 άλογα, αλλά υπάρχουν κι άλλες εκδόσεις.

Ο πατέρας μου που τον έχει στο clio 10 χρόνια σχεδόν 150000χλμ δεν έχει βγάλει τίποτα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, tsofras είπε

Ο πατέρας μου που τον έχει στο clio 10 χρόνια σχεδόν 150000χλμ δεν έχει βγάλει τίποτα

Απλά νομίζω ότι βγαίνει σε 2-3 εκδόσεις με διαφορετική ιπποδύναμη και δεν ξέρω αν είναι όλοι το ίδιο αξιόπιστοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zio10 είπε

Ονόματα μοντέλων είναι αυτά δηλαδή;

Nαι. Angra και Therion είναι χέβυ μέταλ μπάντες δηλαδή. Θα μπορούσαν να το συνεχίσουν μετά τα Hera, Tera και σε Mera, Xera, Aera κλπ

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...